Skoči na vsebino

[PS5] Rise of the Ronin


gojc

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Holy shit a jim ni mogu Sony pomagat pri tehnični izvedbi? Popin je naravnost absurden za PS5 only igro... So v kakšnem videu pokazali zemljevid če je miljavžnt ikonic na njemu ker gameplay loop mi je zgledal svinjsko preveč podoben AC igram s to razliko da bo tukaj vsaj combat sigurno fun.

Povezava do prispevka

Kaj če bi se, namesto špekuliranja, počakalo na 21. pa da vidimo? Enako za DD2 (pri temu je ful špekulacij kolko bo fpsjev na ps5 recimo)

 

Meni smrdi že to, ko je review embargo tako pozno, dan pred izidom.

Poleg tega open world je notorno težje naredit kot mission mode ali kaj zaprtega tipa. Tako da niti pod točko najbolj razno ne mislim preorderat nič (niti DD2, ker če bo manj kot 30fps lahko lepo počaka do PS6).

 

Sem pa tudi sam zelo skeptičen in pričakujem ocene v rangu 80. Se pa bom odločil za ali proti za ta špil, ne zaradi grafike, ampak izključno od tega, kakšen bo kombat. Če bo kot Nioh, ga vzamem, če bo kot Wo Long, hard pass. Zame osebno ima ta igra še drugi minus že v samem štartu, ker so enemyji samo humanoidi, ni nekih yokai wannabe sovragov.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 53 minutami:

Kaj če bi se, namesto špekuliranja, počakalo na 21. pa da vidimo? Enako za DD2 (pri temu je ful špekulacij kolko bo fpsjev na ps5 recimo)

 

Ronin je 60fps. Potrdil fextra in tip iz nextgenbase (ign ''digital foundry''). 

Ocenjevalci majo igro že 2 tedna in vtisi so kot vidiš pozitivni.

 

BigBoss82 reče pred 47 minutami:

Nioh + assassin creed = bitsu bo 101% igral

 

Folk pravi, da je bolj sekiro (boj in stealth) + nioh (loot) + tsushima (open world) + witcher (odločitve)

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...