Skoči na vsebino

[multi] Grand Theft Auto 6


UnKn0wn

Priporočeni prispevki

ah kje, za Miami, LA (in okolico) in NY itak velja, da imajo dovolj kriminala, da se splača da imamo tam GTAje

pač logično bi kak Philadelphia-Baltimore naveza lah bla kul, samo tidve mesti imata tudi manj diversitya (da je lahko velik nabor različnih fakcij) in manj znanih lokacij oz. sam izgled mest je dolgočasen

Detroit isto, za kriminal perfect, ampak lokacija boring

 

Denver pa to pa niti ne poznam

 

a ni en Far Cry bil v ruralni ameriki?

Povezava do prispevka
Weraziel reče Pravkar:

ah kje, za Miami, LA (in okolico) in NY itak velja, da imajo dovolj kriminala, da se splača da imamo tam GTAje

pač logično bi kak Philadelphia-Baltimore naveza lah bla kul, samo tidve mesti imata tudi manj diversitya (da je lahko velik nabor različnih fakcij) in manj znanih lokacij oz. sam izgled mest je dolgočasen

Detroit isto, za kriminal perfect, ampak lokacija boring

 

Denver pa to pa niti ne poznam

 

a ni en Far Cry bil v ruralni ameriki?

V GTA je itak zapretiravano, to lahk narediš tud v Anchorage tako pizdarijo. Fora je v lokacijah, drugačnosti okolja in predvsem neki novega. To je tko kot v filmih, če maš vse v LA ti dojadi, ker si ga videl že miljonkrat.

Povezava do prispevka

Uf je šans za razne zgodbe v raznih Clevelandih, Detoritih, Pittsburghih z začetkom sredi 70-ih ko je začela tamkajšnja industrija propadati, mesta propadati in so se bili working-class heroti prisiljeni obrniti v kriminal za preživetje sebe in svoje familije.

 

Dejch reče pred 3 minutami:

Mislim predstavlji si GTA na bivši jugi teritoriju, kera epska razvaljiva bi bla to. :avadodo:

Vojna na Hrvaškem in v Bosni, švercanje drog in orožja aay papi

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 minuto:

Ja ampak zdej mi pa povej eno ZDA mesto, k bi GTA res pasal not pa da ni Miami, NY ali pa LA .... in da bi blo folku zanimivo.

 

Edino kar meni pade na pamet so mesta izven USA .... al pa ajde, Boston v 90s potencialno.

Boston se strinjam. Sej sm povedu, dva primera. Glej na ta način, RDR ni bil nikjer tko pa je blo dogajancije pa vsega in svašta. R* naredi ljudi k so v svetu, tisto kar naredi igro. Ampak okolje, bi blo novo, to je tist kar je potrebno. Folk v ameriki je preveč vezan na te svete trojice, pol pa druzga kot da ni, če se omejimo na ameriko pač. Questi, folk to nardi R* igro, ne pa mesto.

Povezava do prispevka
trpotec65387628363 reče pred 2 minutama:

A obstaja kakšna open world gta stil igrica, katera se dogaja v Evropi?

 

Ajde, watch dogs 3 v Londonu, samo igrica mi je drek. :(

A se en od Mercenaries špilov dogaja tud v vzhodni evropi? Malo sem pozabil, zna bit da se motim in da je Azija v bistvu

 

GTA: London 1969

Povezava do prispevka
Dejch reče Pravkar:

Boston se strinjam. Sej sm povedu, dva primera. Glej na ta način, RDR ni bil nikjer tko pa je blo dogajancije pa vsega in svašta. R* naredi ljudi k so v svetu, tisto kar naredi igro. Ampak okolje, bi blo novo, to je tist kar je potrebno. Folk v ameriki je preveč vezan na te svete trojice, pol pa druzga kot da ni, če se omejimo na ameriko pač. Questi, folk to nardi R* igro, ne pa mesto.

ne morš primerjat RDR pa GTA, ker večina GTAjev se dogaja v dovolj sodobnem času, da če samo vidimo posnetke mesta v špilu, da vemo kje se to dogaja

 

kukr bi Detroit naredil smisel iz vidika kriminala, nima res kulturne lokacije, ki bi bila prepoznavna, samo neko sivo mesto z veliko industrije - to fix ni tok zanimivo kot Miami al pa Los Angeles

 

 

 

 

London je večinoma na ravnem, ni lih razgibano, ampak ima dovolj znanih landmarkov da bi lahko nekdo igral in bi mu blo domače

Povezava do prispevka
trpotec65387628363 reče pred 3 minutami:

Ma ja, sem mislil kako novejšo. Saj drugače a se ni en driver dogajal v Rimu? Al Parizu al nekaj.

mislm da je blo tud true crime london če se ne motim

 

aja ne, pomota - Getaway se je imenovalo

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Kruz reče pred 49 minutami:

Agreed. Čeprav fillinga, ko sem bil star 11 al 12 in sem prvič pognal Liberty City ter me je pri tem skoraj pobralo, verjetno skoraj nič ni prekašalo. Morda potem še Vice City in Mafia. Se mi zdi, da si potem tam konec srednje šole že prestar butl in te težko še kakšna igrica vrže po tleh od woow momenta.

Meni je bilo tako

 

GTA 3 (star 11 let, ko sem ga prvič videl) me je odlomil, da sem komaj dihal, res pač nekaj nevidenega in nepresežljivega. Pa tako dark, gritty atmosfero je imel, nekaj popolnoma drugačnega od Vice City happy vibes. Sem prišel legit na drugi otok (torej nekje 1/3 igrice), pol na tretjega pa s cheati

 

Mafia 1 (star 11 let, ko sem ga prvič videl) me je odlomila nekje na podobni ravni, misije so mi za silo šle, zgodbe nisem razumel (pač iz cutscenov sem si približno predstavljal, kaj se dogaja), ampak še bolj mi je dogajal free roaming, tudi po praznem podeželju sem se lahko vozil ure in ure in mi je dogajalo. Nisem poznal cheatov, tako da nikoli nisem obrnil

 

Vicy City (star 12 let, ko sem ga prvič videl) pa mi je bil najboljši špil možen, pač res top of the top, sam na PCJ 600 sem preživel pomoje 50 ur v kruzanju okoli :D. Obrnil igrico že pri dvanajstih (s cheati)

Povezava do prispevka

Kje ste dobili GTA 3 pa Vice City in to? V familiji smo že zelo hitro, skoraj takoj ko je bilo možno, nabavili ADSL (2002 menda) in sem lahko začel hitro piratizirat. Ampak GTA 3 sem nabavil za jurja (ali 2?) od lokalnega srednješolca, ki je že piratiziral špile :D

 

Čist prva pošiljka piratskih špilov pa je prišla od sošolca od starejše sestre, ki je nasnel Fifa 98, NHL 98 NBA 98, Need for Speed 2 in še neke iz okoli leta 98. Takrat se spomnim sem porabil en cel dan, da sem pogruntal, kako se zadevo inštalira in kaj pomeni kopiranje cracka v točno določen folder :wacko:

uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka
Kruz reče pred 4 minutami:

Kje ste dobili GTA 3 pa Vice City in to? V familiji smo že zelo hitro, skoraj takoj ko je bilo možno, nabavili ADSL (2002 menda) in sem lahko začel hitro piratizirat. Ampak GTA 3 sem nabavil za jurja (ali 2?) od lokalnega srednješolca, ki je že piratiziral špile :D

 

Čist prva pošiljka piratskih špilov pa je prišla od sošolca od starejše sestre, ki je nasnel Fifa 98, NHL 98 NBA 98, Need for Speed 2 in še neke iz okoli leta 98. Takrat se spomnim sem porabil en cel dan, da sem pogruntal, kako se zadevo inštalira in kaj pomeni kopiranje cracka v točno določen folder :wacko:

GTA 3 & Mafia 1 sem prvič sprobal pri sosošolcu v Mezgovcih ob Pesnici, bil je najbolj rich kid naše šole in je imel brutalijo od kompa, Vice City in Mafia 1 sta laufala no fucks given. Je bil v razdalji z biciklom, tako da sem ful hodil tja in v bistvu samo igral/gledal igranje, čeprav se sploh nisva dobro razumela

 

Pol sem istočasno doma začel težit za PS2 in ga tudi dobil, prav tako pa GTA 3 in Vice City (mama kupila oboje naenkrat pri modelčku, ki je na Ptuju prodajal igrice zraven CSD, potem pa mi GTA 3 dala takoj, Vice City pa pol leta kasneje, pametna mama :D) 

 

Tako da Vice City sem igral ultimativno aka PS2 različico z najboljšo estetiko

Povezava do prispevka
Kruz reče pred 5 minutami:

fak pol ti sploh nisi bil pc gymer :mehkoblato:

Bil sem PC gamer, pač te igrice ala Max Payne in to sem vse igral na PC-ju, sam v tistem času so mi ravno igrice nehavale delat in bi rabili PC upgrade (Hitman 2 se že spomnim, da mi ni več delal, pa sem bil ful žalosten)

 

Vice City sem želel izrecno na TV-ju igrat, to se spomnim, pomoje ker je pač bil katodnik z 72cm diagonalo mi ful jača izbira napram nekemu mini pederskemu PC zaslonu :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...