Skoči na vsebino

[multi] Grand Theft Auto 6


UnKn0wn

Priporočeni prispevki

Latinosi on Hispanici so svoja kategorija na cenzusu. 
 

Navedek

Hispanic or Latino origin includes people of Mexican, Puerto Rican, Cuban, Central and South American, Dominican, and other or unknown Latin American or Spanish origin. People of Hispanic origin may be of any race.

To je iz CDC in cenzus biroja.


Torej so kot sem gor rekel whites by convenience. Brez problema jih fukneš med v white kategorijo če hočeš malo recimo omilit crime stats, imaš pa super foro, kjer jih lahko vržeš v manjšinski koš, če ti tako paše.

Povezava do prispevka

To je kot DND rulebook pizda

https://www.pewresearch.org/short-reads/2023/09/05/who-is-hispanic/
 

Imaš origin, ampak tudi raso. 


Torej lahko si črni juareški hispanic žepar, dominikanski beli latino posiljevalec, karibski rumeni latino doktor znanosti in ropar… all the possibilities! 
 

Point je, da jih v crime stats fuknejo med belce, da črnci ne izgledajo tako bad(nemogoče). 

 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 5 minutami:

Latinosi on Hispanici so svoja kategorija na cenzusu. 
 

To je iz CDC in cenzus biroja.


Torej so kot sem gor rekel whites by convenience. Brez problema jih fukneš med v white kategorijo če hočeš malo recimo omilit crime stats, imaš pa super foro, kjer jih lahko vržeš v manjšinski koš, če ti tako paše.

pa kake neumnosti to pišete? 

če govoriš o rasi : so beli. tu ni debate 

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 13 minutami:

 

Seveda so "belci", pač semitski narod so in čist lepo spadajo med belce, tko ko Izraelci ali pa bilokdo drug, recimo slovani ali germani. Samo pač ful imajo bolj temno barvo kože.

 

če hočeš rasni fun fact, tudi indijci spadajo pod belce :) Pa imaš med njimi posameznike, ki so bolj črni kot zamorci.

 

artworks-000439682208-do3uja-t500x500.jp

 

bearded-man-in-stare-with-scroll-varanas

 

5b5cc0d0eed55f9fca32c5b8ee876a4b.jpg

Ja sam to je blo po brownskin invaziji. Top tier kaste drgac zgledajo

 

 

main-qimg-231e31cc475baa6fdef62ef64cd7cfc1-lq.jpeg

nepali-khas-kshatriya-chhetri-genetics-v0-ejagblftb2wb1.jpg

main-qimg-30fa452ebdd01e85f1a9f6e019e8433f-lq.jpeg

Povezava do prispevka
fauzo reče pred 8 minutami:

pa kake neumnosti to pišete? 

če govoriš o rasi : so beli. tu ni debate 

 

 

https://www.google.com/amp/s/www.kxan.com/investigations/texas-troopers-ticketing-hispanic-drivers-as-white/amp/
 

Sam belc tle

 

Ne gre se za kaj so TEHNIČNO. Jaz sem komentiral kako jih američani klasificirajo kakor jim paše.

 

Latinsi so Schrodingerjeva rasa. Če greš na faks si powerful and stunning BIPOC, če končaš na mugshoti si pa smrdljivi beli krimos.

 

S tem da spodnji primer overflowa tudi na druge rase. Juking the stats al kako so rekli v The Wire?
 

 

IMG_6854.jpeg

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

@Kruz ja Indijci so zelo into whitness ja, se vidi da nimajo netflixa :D Pobelitvene kreme so že ene 30 let najbolj popularen potrošniški artikel.

 

  

atomic reče pred 14 minutami:

Ne vem. če bi rekel, da s indijci ravno belci.

 

Unlabeled_Renatto_Luschan_Skin_color_map.png

 

 

Genetsko so belci, čeprav so bolj temni kot polovica NBA-ja :D Glavnih 5 ras naj bi bilo :

 

Navedek
  • Caucasian (Europe, Asia Minor, North Africa and West Asia)
  • Mongolian (East, Central and Southern Asia)
  • Aethiopian (Sub-Saharan Africa)
  • American (Americas)
  • Malayan (Southeast Asia and Pacific)

 

Pač ja, to z rasami je čisti clusterfuck. Res je vse skupi ful zakompliciran, a sem lahko PROSIM proper rasist pa da je malo bolj enostavno vse skupi???

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Buzzkill reče Pravkar:

https://www.google.com/amp/s/www.kxan.com/investigations/texas-troopers-ticketing-hispanic-drivers-as-white/amp/
 

Sam belc tle

 

Ne gre se za kaj so TEHNIČNO. Jaz sem komentiral kako jih američani klasificirajo kakor jim paše.

 

Latinsi so Schrodingerjeva rasa. Če greš na faks si powerful and stunning BIPOC, če končaš na mugshoti si pa smrdljivi beli krimos.

IMG_6854.jpeg

ne, vedno so beli. kaj delajo neki rednecki v murici ni važno. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 minutami:

@Kruz ja Indijci so zelo into whitness ja, se vidi da nimajo netflixa :D Pobelitvene kreme so že ene 30 let najbolj popularen potrošniški artikel.

 

  

 

 

Genetsko so belci, čeprav so bolj temni kot polovica NBA-ja :D Glavnih 5 ras naj bi bilo :

 

 

Pač ja, to z rasami je čisti clusterfuck. Res je vse skupi ful zakompliciran, a sem lahko PROSIM proper rasist pa da je malo bolj enostavno vse skupi???

Rase biološko ne obstajajo kot kategorije. 

Povezava do prispevka
fauzo reče pred 7 minutami:

ne, vedno so beli. kaj delajo neki rednecki v murici ni važno. 


Ti ne bereš dobro, a? Preberi moje poste še enkrat, pravim ti, da so SISTEMU enkrat takšni enkrat drugačni.
 

Latinosi/hispanicsi v ameriki so lahko:

Pure Španci.

Pure potomci Špancev.

Mix Špancev in indijancev.

Mix Špancev in sužnjev.

Mix Špancev, indijancev in sužnjev.

Pure sužnji iz SA in JA.

Pure indijanci.

Mix Indijanci in sužnji.

Also vsi mixi z non-španskimi belci in ostalimi, kar je pol še bolj šareno in zmedeno.

 

Tam kjer je španc zraven lahk rečeš white, eni pa niso glih! Also Portugalci, velja isto kot zgoraj.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Kwa nam je cocacola uniču temo hehe... Tukaj imamo najjači trailer, folk živčen na polno, zakaj še 2 leti, sam coca cola uleti pa prav, preveč črncov... A fak prov šel sem gledat, v Los Angelesu naj bi bilo pol manj črncov, kot v Miamiju. Pa nobenga ni motilo...

 

Evo vam mal kvalitetne glasbe

 

 

 

edit: vidim, da me je @vlaho že prehitu

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka
Buzzkill reče Pravkar:


Ti ne bereš dobro, a? Preberi moje poste še enkrat, pravim ti, da so SISTEMU enkrat takšni enkrat drugačni.
 

Latinosi v ameriki so lahko:

Pure Španci.

Pure potomci Špancev.

Mix Špancev in indijancev.

Mix Špancev in sužnjev.

Mix Špancev, indijancev in sužnjev.

Pure sužnji.

Pure indijanci.

Mix Indijanci in sužnji.

 

Tam kjer je španc zraven lahk rečeš white, eni pa niso glih!

ne gre za "sistemsko klasifikacijo", če tam en popo s tremi razredi osnovne šole ne zna izpolnit obrazca. 

 

Kar pravimo je, da je oznaka "hispanic" etnična, ne rasna oznaka. Mislim, da sem na policijskem radio chatterju tudi že zasledil "hispanic white male", pri čemer oznaka hispanic služi kot opisna oznaka. 
Ni pa v nobeni sistemski klasifikaciji to pomešano. Če so beli - so beli. Tu ni nobene "white by convenience", vsaj ne v sistemu. Če se sistem zlorablja to ne pomeni, da je sistemska klasifikacija napačna. 

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 3 minutami:

tema za mega prihajajoč špil na katerega se vsem digne tistihh par centi tiča

 

pol se pa 3/4 teme pregovarjate s prizadetim filozofkom, ki sfuka dobesedno vsako temo v katero posta

 

GGWP, fuknte se po štengah

tokrat nisem bil jst kriv. jst samo obično pametujem ob zajtrku

Povezava do prispevka
Galko reče pred 20 minutami:

 

Pač ja, to z rasami je čisti clusterfuck. Res je vse skupi ful zakompliciran, a sem lahko PROSIM proper rasist pa da je malo bolj enostavno vse skupi???


Ma točno to. V starih cajtih si skoču na konja, zbral posse in šel na casual friday linč.

 

Danes rabiš izpisek iz upravne enote, družinsko drevo in 2 letnika genetike, samo da veš če gre Pablo na drevo al z vami po zamorčad.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 21 urami:

Sicer pa bi bilo carsko, če bi en del igrice bil še v zaporu, recimo da bi prvi act, da jo tipson rešuje iz zapora.

In pol cel špil igraš s petimi zvezdicami cel čas, haha, to bi moral naredit en tak mod :D 

Povezava do prispevka
Paljo reče pred 22 minutami:

A je ze kdo dal?

 

Kva bo to enga upscaleanja oof. PS5 melting. Bo treba pocakat na PC masterrace, da bo proper crisp grafika.

 

Mislim PS5 je ena najboljših in najbolj zmogljiv konzol ever, relativno na čas izzida. Je tišja od ekvivaletne PC grafične kartice in precej tišja od bolj zmogljivih. Kako jim je to ratal, ne vem...

 

To generacijo je izšlo pa tolk top tehnologij, da je bojazen o neki podhranjenosti PS5 čisto odveč.

 

 

Povezava do prispevka

mudelka, a si ti videl kok "gosto" je dogajanje v GTA 6 trailerju?? Kok vsega je na screenu, kok enih objektov, tekstur, lightninga itd, kok enih izračunov in procesiranj mora biti to zadaj?

 

jaz sem samo gnusni marketinger z ljubeznijo do gayminga in se na HW ne spoznam kej preveč, ampak faking hell da mi izgleda vse skupaj kar jeben zalogaj za ubogi PS5

Povezava do prispevka

Oracle pravi:
 

Igra bo releasana za 30fps, niti RDR2 ni bil 60, ne GTA5. 
 

Crowd density end produkta ne bo takšen kot v trailerju, bo pa sigurno manjsa razlika kot CP77 trailer vs gold verzija.

 

Bottleneck plejke ne bo GPU, temveč CPU.

Igra bo super, ne bo woke, ne bo pa tolk edgy kot predhodnice.

 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...