Skoči na vsebino

IRON MAIDEN - 28.5.2023 Stožice


seventhson

Priporočeni prispevki

Hosta reče pred 7 urami:

LOL s temi razprodajanji, tega pa nisem navajen pri nas :D Sem mal gledal pa tuhtal, pizdil čez cene ... človek bi rabil kakšen dan ali dva da pogoltne tako odločitev

 

Iste misli, ko sem videl cene za parter, a me je prepričal kolega za zeleni ring in sem rekel, fuck it, let's do this.

 

Dejansko mi ni čist jasno zakaj tak grozen naval, koliko od prodanega bodo bolha* skalperji? Ali gre zgolj za to, da je rupetina končno enkrat prva v vrsti velike turneje velikega benda, in ne kot po navadi vedno spregledana od vseh?

*vmes, ko sem tole pisal preverim na hitro in je gor že en oglas

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 mesca kasneje...

Jaz imam tudi karte za Maidne. Sem visel na Eventim strani takoj, ko so šle v prodajo. Vzel sem pa tribuno, mislim da modri ring, direkt nasproti odra, upam da bo OK. Hočem jih videti v živo, nikoli se ne ve kdaj bo spet priložnost, če sploh. Žal mi je za Linkin Park, da jih ne bom nikoli videl v živo s Chesterjem, zato sem se takoj pognal za karte za Iron Maiden. Čakam pa še, ko bodo kdaj v ZG oz. LJ oz. zgledni okolici, Rammstein, Metallica itd. Do Dunaja se mi res ne vozi. Sabaton so bili lani na HR ampak ravno v času dopusta, čakamo novo priliko.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
Jake the Mess reče Dne, 3. 3. 2023 at 20:43:

No ja, Dunaj pa res ni daleč. Pa super mesto je. Če se vas pa organizira imate lahko res super dan ali dva, mal si pogledaš mesto, mal popiješ, greš na koncert. Pa naslednji dan kkšn živalski vrt mal pochillat, enga dunajca pojest, pa počasi domov. 

Saj vem ampak ni ga čez komot. Na Dunaju sem pa že bil, res je zelo lepo in zanimivo mesto, imaš kaj videti. 

Povezava do prispevka
gerozaver reče Pravkar:

Ka so to karte vse po 100€+ za  stare prdce, ki so že mastni do ušes :nicjasno:

Za Iron Maiden ali Rammstein? 

 

Za Maidene mislim da je bil parter okoli 70 €, za tribuno sem dal pa okoli 86 €, nekaj takšnega. To je bilo day 1, ko so karte šle v prodajo. 

Povezava do prispevka

Karte niso bile drage, sedaj so drage. 2 x Rammstein LJ in 2 x Rammstein ZG po mojem sem dal toliko kot je sedaj 1 karta za fan pit

 

Za poslusat itak ni to nek bend, to se gre gledat, sam ne za 200€, pa se od Reise Reise naprej niso spacal solidne plate, ko jih jebe, dražji so od Metallice in GNR

 

Nardijo pa vrhunski performance sam zadnja leta z pofl set listo pa temi absurdnimi cenami, no go, sem jih gledal na vrhuncu, zdej me ne vidjo več

 

Medtem ko so Maidni se vedno 10/10

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...