Skoči na vsebino

[F1] Zimsko spanje 2022/2023


Flaming_C

Priporočeni prispevki

image.png.1bda59a733b06e75e766757a82378c1e.png

Pravijo da naj bi Jost Capito prišel v Alfo, saj naj bi ga VAG želel tam ob preimenovanju v AUDI. Z njimi (VW) je zmagal že vse v WRCju. Zato je tudi od včeraj novica da je zapustil Williams.  Se pa pojavlja tudi ime Seidla za omenjen role ja. 

V williams pomoje pride kak Cyril Abiteboul, če ne grejo na novinca. 

Also za naslednjo sezono je moj denar na Leclercu za prvaka. 

uredilo bitje Chris
Povezava do prispevka
Chris reče pred 1 uro:

fak se kar hitro dogaja.

 image.png.32fb070f60153739fea3a3a8d415e08f.png

Nevem kje so tega dobili tbh. A ni bil on race engeneer Alonsa v frariju?

 

Začel je s Schumacherjem v Ferrariju, potem nadaljeval z Raikkonenom in zaključil z Alonsom, kateremu je sledil v McLaren. Z doktoratom iz fizike, dobrim desetletjem ali dvema izkušenj s F1 in hvalo povsod, kamor je prišel, mislim, da je odliča izbira po nenadnem odhodu Seidla. Veliko boljša, kakor Vasseur v Ferrariju po mojem mnenju in samo hvala bogu, da ga ni Ferrari izmaknil po odhodu Binotta.

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Suzi Difuzi reče pred 2 urama:

 

Začel je s Schumacherjem v Ferrariju, potem nadaljeval z Raikkonenom in zaključil z Alonsom, kateremu je sledil v McLaren. Z doktoratom iz fizike, dobrim desetletjem ali dvema izkušenj s F1 in hvalo povsod, kamor je prišel, mislim, da je odliča izbira po nenadnem odhodu Seidla. Veliko boljša, kakor Vasseur v Ferrariju po mojem mnenju in samo hvala bogu, da ga ni Ferrari izmaknil po odhodu Binotta.

Brown je za Motorsport povedal, da ga je Seidl pred časom obvestil, da bo odšel po izteku pogodbe konec leta 2025. Odhod Vasseurja iz Sauberja pa je vse skupi 10x pospešil.

Tko da so se dogovorili, da Seidl lahko prej gre, če bo Stella prevzel njegovo mesto. Pa še Seidlu ne bo treba it na vrtnarjenje plus tega je pa iz team directorja napredoval v CEO. Kdo bo pa TD pri Alfi bo pa še objavljeno .

Povezava do prispevka

Formula One is experiencing a real backlash from the team bosses. And just that could help Mick Schumacher to ride firmly in the motorsport royalty in the mid-term. The role as a test and simulator driver at Mercedes is still the first option for 2023. Due to Seidl's switch from McLaren to Clean (from 2026 Audi factory team) Schumacher may be able to start a long-term project next year. With the Bayern, he has a "buddy" at Sauber.

Povezava do prispevka
Boris reče pred 22 urami:

Formula One is experiencing a real backlash from the team bosses. And just that could help Mick Schumacher to ride firmly in the motorsport royalty in the mid-term. The role as a test and simulator driver at Mercedes is still the first option for 2023. Due to Seidl's switch from McLaren to Clean (from 2026 Audi factory team) Schumacher may be able to start a long-term project next year. With the Bayern, he has a "buddy" at Sauber.

gugl translate par excellence

 

Sauber --> Clean

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

pač dejstvo je da če ima moštvo dva podobno močna dirkača v teamu se načeloma ne najbolje izide. Lahko izpade arogantno, ampak je smiselno je za upravljanje moštva da imaš enega določenega no.1 in enega no.2. Vsekakor pa se mora no.1 dokazat da je dejansko to. Max je pač v prejšnji sezoni podredil Pereza in zdaj se lahko petelini. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 10 urami:

When money talks, bullshit walks

Se spomnim da se je takrat Bernie izgovarjal češ da ti incidenti nimajo veze s F1, in piloti so govorili, da so prišli samo dirkat, ne pa se pogovarjat o politiki in incidentih. Dejstvo je da vsak podpira določeno situacijo le za svoje razloge. Ko so F1 videli, da lahko pridobijo podporo LBGT+ so pač začeli s temu primernimi slogani, ko so pa dobili glavnega sponzorja ARAMCO pa je vse skupaj malo utihnilo (ne da je bilo sploh o tem govora na dirkah v arabiji, kitajski ect.). Ampak tak je posel. F1 ni edina korporacija ki se gre tega, vendar dirke bomo gledali neglede na to kaj naredijo. Case and point je bilo Nogometno prvenstvo v Katarju, kjer je umrlo ogromno ljudi (pakistancev brez varnostne opreme, ki so delali in živeli tam v neznosnih razmerah) za izgradnjo štadjonov, ženske tam nimajo pravic, in je bil zato napovedan bojkot, vendar na koncu smo vsi gledali, ker taki pač smo. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ob takih stvareh vidiš, da smo ljudje preprosto ene pošasti.

Jaz sem bojkotiral gledanje svetovnega prvenstva. Tega mi je bilo lažje, ker me fuzbal na splošno ne zanima. Za F1 bom pa težko rekel, da bom bojkotiral. Edino za glavo se bom držal, ko mi bodo spet servirali Hamilton stil "bojevanja proti zlu" 

 

Nič, gremo nazaj na formulce.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...