Skoči na vsebino

Prezrti špili YO! YO! YO!


Weraziel

Priporočeni prispevki

Seveda ima cringy scene saj je to NFS. Imam pa raje tak stil da story ni neki kao dark in serious ker tisto mi izpade še bolj cringy. Pač nek light hearted story. Še vedno je Underground 2 boljsi iz veliko vidikov ampak že dolgo se nisem tako zabaval v NFS igri.

Povezava do prispevka

Ce jo je kak ljubitelj post apocalypse Soviet era shooterjev slucajno izpustil

 

S.T.A.L.K.E.R. Anomaly

 

https://www.moddb.com/mods/stalker-anomaly

 

Anomaly_1.5.1_logo.png

 

Total conversion vseh treh Stalkerjev, zapakiran v eno, popolnoma zastonjsko igro. Verjetno najbolj mesmerizing dosezek modderske skupnosti v zadnjih 15 letih IMO, pa spil deluje na toaster PCju mimogrede. Se Steam Deck jo laufa, no joke. Js Stalkerjev nikol nisem igral, tak da mi je tole na medium difficulty kr konkreten slap in the face, kaj sele vseh ostalih (allegedly) preko 100 ur contenta samo v tem conversionu :avadodo: 

  • Račka +1 6
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

TEARDOWN (2022)

zaenkrat samo na PC

https://www.metacritic.com/game/pc/teardown

 

Stojiš na vrhu hiše, kjer moraš ukraditi sliko. Že vnaprej si označil pot s sprejem, v upanju da je to najboljši plan. Timer začne odštevati, začetek misije je tu. Uporabiš bombo, narediš luknjo na strehi, skočiš dol, pobereš sliko, narediš še eno luknjo v steni, kjer te čaka avto za pobeg.

Grafično je kot Minecraft po modih, samo da po detajlih je ta špil daleč spredaj, fizika je pa pravi star of the show. 

Sem probal pri kolegici, je zabavno, bombastično in je neki več od same karnaže. Res je, da je samo na PCju trenutno, ampak je neki posebnega! 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Zabavna za znoret, lahko potrdim

 

Sicer je gameplay mal kontra temu, kar pricakujes, ampak se vseeno jebeno zabavna, ko ti uspe speedrunat vse objective

 

Edini problem - se tako mocan pece se presvica poleg destrukcije vseh pikslov, moj me recimo vsakic na kolenih prosi, da naj ne laufam tega spila, pa mu je pol vedno treba zagrozit, da ga bom fuknu v rudnik not, ce misli slackat

 

Coincidentally, Noita isto zna presvicat peceje s svojimi destructible piksli :D

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...