Skoči na vsebino

Dead Space (remake) Mrtvo Vesolje


foker

Kdo bo kupil Remake?  

44 glasov

  1. 1. Kdo bo kupil Remake?

    • Seveda/celo že kupil
      6
    • Seveda, ko bo ceneje
      19
    • Ne
      16
    • Mogoče. čakal bom šupke Lgbtqz+w, IGN,Gamespot,..
      3


Priporočeni prispevki

How about nov del :D

 

Čeprav ajde, če iz trojke ruknejo ven microtransaction-optimizacijo, razvlečenost, bedno zgodbo in nerealistično narejene zaplete z drugimi liki pri SP igranju, malo omilijo akcijo oziroma izbrišejo za ene 20 % combata, bi dejansko igral. Ker setting ni bil slab

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

A se še komu dogaja da se ps5 kar izklopi po kaksnih 30-40 min ob igranju dead space-a? Potem moram prav iz elektrike izklopit ps5, da ga lahko spet vklopim nazaj. Nič ni bolj glasen preden se izklopi, nič ni bolj vroč. Samo shutoff kar naenkrat. Dvakrat se mi je to zgodilo tudi pri re4 remake. Tle pri dead space je pa kr konsistentno. Na reditu berem da je to faulty gpu in da moram dat v popravilo - itak ni več v garanciji.

Povezava do prispevka

Oprazujem zadnje čase precejšenj porast problemov s to prvo linijo plejk, baje je problem s tekočo kovino, ki je prevodnik namesto termalne paste, kot v konjzolah prejšnje generacije. Na recimo X360 si z alkoholom spucal dol staro termalno pasto in nanesel novo, ta liquid metal pa ne vem, kako oziroma če se menja. Baje je pa boljš imet konjzolo horizontalno, ker vertikalno bi se naj lahko liquid metal razlil po drobovju konjzole

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 43 minutami:

A je zajebano spucat ventilatorje? 🙈 nism lih tehničen tip 😂💅🏼

 

meni se je zacel pregrevat z Elden Ringom, na isti nacin, kot tebi. scistil sem ga do faze, ko snames vent in znotraj z obcutkom posesas prah, ki se je nabral na hladilnih rebrih jedra (na cev sesalca sem nalimal mehko taveliko slamico). obvezno od takrat ni vec pokonci ampak lezi. trkam trikrat po lesu, od takrat se ni vec ugasnil, sem ga pa enkrat se scistil, a je bilo znotraj bore malo prahu. pred ciscenjem izvrzi disk iz playerja.

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 42 minutami:

pa imeti moras pravi sraufenciger, ce ne bos nepovratno zjebal vijake. spray za zrak ne uporabljaj tako, da pihas zrak v playko. dober pride za spihat vent, ni pa must. ce pihas v vent ali ga sesas, vedno pridrzi vetrnico.

 

Kje pa dobis staufenciger? A to sam po netu lahk narocis al grem lahko v obija al pa bigbang? :)

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 48 minutami:

Kje pa dobis staufenciger? A to sam po netu lahk narocis al grem lahko v obija al pa bigbang? :)

 

najboljs je imeti ke_kit, ker je zraven se plasticna palcka za varno odkonektat kabel od venta, ki zna biti dost jeba, pa nujno rabis Torx 8. sam ne vem, ce pri nas dobis namenski komplet. naj ti ga @bigboss82 scisti :)

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 38 minutami:

 

najboljs je imeti ke_kit, ker je zraven se plasticna palcka za varno odkonektat kabel od venta, ki zna biti dost jeba, pa nujno rabis Torx 8. sam ne vem, ce pri nas dobis namenski komplet. naj ti ga @bigboss82 scisti :)

Kaj da mu spucam dovode al odvode? ;))

 

Enkrat sem hotel spucat ps5 in si ga nisem upal komplet razdirat.. sicer sem kupil une izvijace v obiju.. ampak za ga komplet odpret je prevec jebanja, sploh ce ti dela

 

Ce ne bi delal in ni vec v garanciji pol bi, preden ga posljem na popravilo in cakam tedne

 

Sam jaz ti svetujem, da ga spihas z stisnenim zgrakom al se boljse ce imas kompresor mu fejst spucas odvode dovode, pol ce ne dela se sele lotis srafuanja..

 

Sicer ce imas prave izvijace in sledis metodicno in potrpezljivo videu, nebi smelo bit tezav. Ima pa res poln kurac sraufou

Povezava do prispevka

 

 

bigboss82 reče pred 28 minutami:

Kaj da mu spucam dovode al odvode? ;))

 

Enkrat sem hotel spucat ps5 in si ga nisem upal komplet razdirat.. sicer sem kupil une izvijace v obiju.. ampak za ga komplet odpret je prevec jebanja, sploh ce ti dela

 

Ce ne bi delal in ni vec v garanciji pol bi, preden ga posljem na popravilo in cakam tedne

 

Sam jaz ti svetujem, da ga spihas z stisnenim zgrakom al se boljse ce imas kompresor mu fejst spucas odvode dovode, pol ce ne dela se sele lotis srafuanja..

 

Sicer ce imas prave izvijace in sledis metodicno in potrpezljivo videu, nebi smelo bit tezav. Ima pa res poln kurac sraufou

 

ma ni treba komplet, sam da das ven ventilator, ker za njim je najvecja jeba glede segrevanja. rebra hladilnika in luknjice kovinskega ogrodja so cist zafilane s prahom, to posesas in si kul. 

sem imel narobe v spominu, da si ga cistil, mozno da je bil PS4 :D

 

drugace ti ga Konzolko zrihta za 25€  https://www.konzolko.si/playstation-5-ps5-ciscenje  al pa Goblin

Povezava do prispevka
1309976 reče pred 30 minutami:

Problem je samo da jih ne pošiljajo v Slovenijo.

https://www.amazon.it/-/en/33-piece-precision-mechanic-screwdriver-Triwing/dp/B09FFCGLHK/ref=sr_1_19

Kadarkoli imaš kak tak primer, samo spremeni .de v .fr ali .it. Velikokrat druge države pošljejo tudi k nam.

Edino zna bit jeba, če ne razumeš jezika (francozi in italijani nimajo angleškega prevoda), sam če poznaš amazon layout, bi moral biti sposoben dešifrirati zadeve. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...