Skoči na vsebino

Formula 1 S2023


OBELIX

Priporočeni prispevki

Alison prišel nazaj v Mečko. Pogledal avto in povedal da je skret (bejž no). Ugotovil kup težav, tako da pospešeno delajo na predelavi. Bo videno kaj novega že danes, ali pa šele po dobrem mesecu. Kakorkoli, letošnja sezona je out. Drugo pa clo znajo prit nazaj.

 

Aja, baku, dolga ravnina, RBR :D  Kaki smehi orehi bojo tole. 

Povezava do prispevka

Zamudu skor cel šprint ker sem bil v pogovoru z f1tv supportom, v zvezi z voucherjem za pro subskripcijo.

 

Če kdo rab voucher, priporočam da greste na stran za sub, tam odprete support chat in vljudno prosite za voucher, z razlogom da je del sezone že mim. Dajo -20% voucher, seprav je letna cena 52€, ampak js sm meu še ekstra problem da tist prvi voucher ni delov, in sem potem še 1h sedel v pogovoru, in po štirih slabih kodah so mi dal eno k je prjela.

Povezava do prispevka
blad reče Pravkar:

Zamudu skor cel šprint ker sem bil v pogovoru z f1tv supportom, v zvezi z voucherjem za pro subskripcijo.

 

Če kdo rab voucher, priporočam da greste na stran za sub, tam odprete support chat in vljudno prosite za voucher, z razlogom da je del sezone že mim. Dajo -20% voucher, seprav je letna cena 52€, ampak js sm meu še ekstra problem da tist prvi voucher ni delov, in sem potem še 1h sedel v pogovoru, in po štirih slabih kodah so mi dal eno k je prjela.

nisi nic zamudil. dolgcas

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...