Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

dilar reče pred 2 urama:

 

Sej po Roglini naravi ne bi blo nc cudn,  a ni lih Kuss enkrat omenjal, da je Rogla totaln party animal in da je Sepp komi prezvel zur po prvi zmagi na Vuelti al neki podobnega?

Oomen letos po giru, da sta bla z Roglo last man standing in da pozere pira neomejeno :D

 

Sicer pa je tle bliz mene doma njegov bivsi trener skokov in dobr prijatelj in se obcasno dobijo v vaski gostilni, jo zaklenejo, telefone v skatlo in rokenrol. Pol pa model zjutri direkt na bike :ninja::rofl: enkrat je bla jeba k antidopinski niso javli drug dan, kje bodo in sta z Loro mogla direkt iz feste domov, cr bi slucajn prsli.

 

pac Slovenc gonna Slovenc :D

Povezava do prispevka

kolk % je šans da res pride do mergerja? trenutno to jemljem kot novinarsko raco in enostavno preslišim :)

 

remco+ julian+wva+laporte in ekipa za spomenike (proti MvdP) in vuelte/gire

 

pa jonas

 

menjajo Roglo + dobijo na marketingu z belgijsko falango

 

v pro cycling managerju (a to obstaja? :D) bi to naredu :ninja:

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 4 urami:

Vsak dan razmisljam o temu mergu manj mi je jasno kk mislijo to spelat. Je pa to cisti jumbov slog :rofl:

 

37F370AD-A7D9-4C71-A106-001126A37471.jpeg

 

Ma tale citat mi je tud mal krepk. Zakaj bo Jumbo tok hejtov Remcota? Kaj jim je pa naredu? Stekam, da se z van Aertom mejbi ne morta lih zarad reprezentance, sam ne stekam pa, kaj naj bi mev Rogla tok prot njemu? Edin kar se spomnem je blo, ko ga je na Katalonij napizdeval, da naj vlece, sam ok, a zarad tega bols v full on hate mode-u? Nekk mi ne deluje Rogla, da bi mev ne ful on grudge zarad tega. Pa Remco skoz v intervjujih hval Roglo. 

Povezava do prispevka
dilar reče pred 32 minutami:

 

Ma tale citat mi je tud mal krepk. Zakaj bo Jumbo tok hejtov Remcota? Kaj jim je pa naredu? Stekam, da se z van Aertom mejbi ne morta lih zarad reprezentance, sam ne stekam pa, kaj naj bi mev Rogla tok prot njemu? Edin kar se spomnem je blo, ko ga je na Katalonij napizdeval, da naj vlece, sam ok, a zarad tega bols v full on hate mode-u? Nekk mi ne deluje Rogla, da bi mev ne ful on grudge zarad tega. Pa Remco skoz v intervjujih hval Roglo. 

Pomoje bolj v smislu, kaj meni Rogla o zdruzitvi obeh ekip in jemanja vecetapnih dirk na racun Remcota. Zihr mu je dopizdlo no. Dvomim, da mata z Remcotom kakrsnkoli beef, Remco vedno same dobre stvari govori o Rogli.

Povezava do prispevka

Mislim da je Ag2R że mel prej drese al pa cevlje iz te Van Rysel linije.

 

Tkole mal gledam dirki po hrvaski in ne morem nehat mislit kaksna priloznost se zapravlja za WT dirko pri nas.

 

Mas top svetovne kolesarje, popularnost kolesarstva na najvisjem nivoju...ampak na koncu se se vedno fura 2.1 dirka in velika nagrada Kranja. Zalostno.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...