Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Dans bo dokoncn umor konkurence

 

Pogačar ne skriva, da si želi nove etapne zmage. "Ta vzpon mi je res pri srcu, nanj imam lepe spomine. A tokrat bo še bolj posebno, saj bo na vrhu moja družina in moje dekle. Komaj čakam, da pridem tja," je nabrušen Pogačar, ki ne misli samo braniti rumene majice, ampak tekmecem še dodatno pristriči peruti.

Povezava do prispevka
Caffrey reče pred 3 minutami:

Primoz  ima kaksne tezave da je tko zadaj? Posledica rame?

 

Wielerflits:

 

PRIMOZ ROGLIC IS STILL IN A LOT OF PAIN AFTER A FALL: “ESPECIALLY IN MY LOWER BACK”

 

“My shoulder is stable, it is back in the socket. But I still have a lot of pain in my body, especially in my lower back," said Roglič before the start of the mountain stage to La Planche des Belles Filles, where he wants to measure himself against the competition for the overall victory.

Roglič won't say whether that pain will hinder him on that steep final climb in the Vosges. "I do not care. We will see. I have a slight handicap, but I'm still here," he says in typical Roglič manner. “I'm going to fight for it. It's certainly a difficult situation, but I'm not here to cry. I will fight and do my best.”

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...