Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

dilar reče pred 4 minutami:

 

Kuss je bil tako lani kot predlani odličen v zadnjem tednu Toura.

Jaz se spomnem samo to, da je bil na večini GT-jev do zdaj kar nekonstanten. Je pa res, da sem že malo pozabil, kako mu je šlo zadnji teden. Spomnem se ga samo iz tiste kozje poti 2020 (a je bil Col de Loze al neki?), ko je bil super pomoč Rogli.

Povezava do prispevka
dandzo reče Pravkar:

Jaz se spomnem samo to, da je bil na večini GT-jev do zdaj kar nekonstanten. Je pa res, da sem že malo pozabil, kako mu je šlo zadnji teden. Spomnem se ga samo iz tiste kozje poti 2020 (a je bil Col de Loze al neki?), ko je bil super pomoč Rogli.

 

2020 je bil itak verjetno najboljši climber na Touru, je bil vedno zraven na klanc, lani je bil bolj nekonsistenten, ampak je pobral etapo v domačih Pirenejih, letos pa je kr zravn, ko je treba, ni pa da bi se s topGC-ji vedno pripeljal v cilj.

Povezava do prispevka
dilar reče pred 11 minutami:

Ma pomoje se nas večina tu strinja, da v primeru da se Jonas ne polom pa ne bonkne, je tole kr done deal. 

 

Se absolutno strinjam in nimam temu kaj dodat.

 

Bi bilo pa zanimivo vidt, kaksna bi bila koncna razlika med Pogijem in Vingodom, ce se ne bi zgodil Granon. 

 

IMO bi bilo manj kot minuta. 

Povezava do prispevka
ChAiN reče pred 17 minutami:

Majka DNS

 

"strain injury to thigh" k mu je včeraj ketno dol vrglo

 

Ma kurc, kolikor ma Rogla ponavad smole s padci, ma pa letos Pogačar z ekipo. Na konc bo res sam sedel pri večerji v hotelu... Pa lih danes bi rabil Majko, ko bo slabo vreme in bi mogoče še lahko naredil kakšen preboj...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...