Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Shadow reče pred 2 urama:

imo ce bi lani na TdF kako etapo tko skocu 3km pred ciljem, itt ne bi bu pomeben

 

je pa tudi konkurenca tu malo drugačna kot na touru.:D

 

vidim pa šele zdaj kok je hud startlist na tirreno adriatico, bo zanimivo spremljat kdo je v formi naslednje dni.

Povezava do prispevka

sicer sem ujel zgolj zadnjih 5km, ampak spet sem jokal od sreče, da je tip že na prvi dirki v sezoni v tako suvereni formi. noro! :worship:

 

also, Gazetta pravi, da ima Pogačar 5mil/sezono in je najboljše plačan kolesar na svetu.

 

Vicenzo Nibali 3 mil

Egan Bernal 2,8 mil

Julian Alaphilippe 2,3 mil

Wout van Aert 2,2 mil

Primož Roglič 2,0mil

 

kaj pravite, realno?

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 19 urami:

also, Gazetta pravi, da ima Pogačar 5mil/sezono in je najboljše plačan kolesar na svetu.

 

Vicenzo Nibali 3 mil

Egan Bernal 2,8 mil

Julian Alaphilippe 2,3 mil

Wout van Aert 2,2 mil

Primož Roglič 2,0mil

 

kaj pravite, realno?

A nima Sagan 6 mil?

Povezava do prispevka
dilar reče pred 6 urami:

Znata bit v zaključki tako van Aert kot van der Poel zravn.

 

meni je predvsem postalo noro to, kako so zdaj poleg lovilcev na posamične etapne zmage tudi GC kontenderji primorani svoje poizkuse iskat od daleč (recimo Bernal danes 30km do cilja), ker vedo, da proti kalibrom tipa Alaphillipe, WVA ali MVDP nimajo nobenih šans na krajših ali položnejših klancih. :avadodo:

 

tiesto reče pred 3 urami:

A nima Sagan 6 mil?

 

haha, a veš da sem se ravno včeraj pred spancem spomnil nanj - in ja, imaš prav. ne poznam pa razloga, zakaj ga ni bilo v tej Gazettini tabeli.

 

also, Bennett pravi, da je Rogla v življenjski formi in da mu na višinskih pripravah nihče ni mogel sledit niti slučajno.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 2 urama:

haha, a veš da sem se ravno včeraj pred spancem spomnil nanj - in ja, imaš prav. ne poznam pa razloga, zakaj ga ni bilo v tej Gazettini tabeli.

 

also, Bennett pravi, da je Rogla v življenjski formi in da mu na višinskih pripravah nihče ni mogel sledit niti slučajno.

Sm poiskal sicer lanski podatek, da ma uradno 5mil od kluba pol pa, kot je Boris reku, se od sponzorjev verjetn dodatnih 5mil in tk je definitivno najbolj placan. Drug bi pa znal bit Alaphilipe, ce mu je Mille sponzor holy fuck:avadodo:

 

drugac pa, al se sam men zdi, al Rogla dejansko ne pada v formi ze par let? Dejansko po vsakih pripravah pride mocnejsi. Dobr, pustmo TT, kjer razumljivo, da izgublja, ker se je preobrazil v hribovca.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...