Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

dandzo reče pred 14 minutami:

Pogiju je 10km do konca ostal sam se Formolo... Slabo.

 

Sej ne rab :P Ganna pa zdejle gorski kronometer pelje :D

 

EVO!! 

 

Fak hudo dirkanje je zadnje dni :avadodo:

 

Pogačar pa spet Ineo thank you very much mim Thomasa :D

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
dandzo reče Pravkar:

Pogi :avadodo: Norc!

Pa en velik :avadodo:se za WvA. Res je vrhunsko odpeljal tole danes glede na to, kdaj je ostal ze sam in da mu ni nihce niti enkrat menjal.

 

van Aert ma res dost slabo ekipo za klanc ja, v bistvu mam sam Gesinka, da lahko kaj naredi, Foss je še prezelen, ostali so pa bl za ravnino.

Povezava do prispevka
dilar reče pred 25 minutami:

 

van Aert ma res dost slabo ekipo za klanc ja, v bistvu mam sam Gesinka, da lahko kaj naredi, Foss je še prezelen, ostali so pa bl za ravnino.

Sem zgolj mislil, da bo imel se enega svojega zraven se 1km. Ampak vseeno je bilo to danes z njegove strani zelo impressive. Najvecji porazenci so pa sigurno pri Ineosu. Pogi je Thomasa ujel v enem ovinku in pol, Bernal pa je na koncu ubil sam sebe s skoki. Nisem pricakoval, da bo spustil danes to skupino, ki jo je vlekel VwA.

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 3 urami:

Van Aert mi je pa verjetno top kolesar.

 

poleg naših, meni daaaaaaleč najljubši kolesar.

 

misliš, da lahko v prihodnjih letih toliko izboljša vožnjo na daljše/strmejše klance, da bi končno lahko dejansko defakto postal GC kontender na dirkah tipa TA, Paris - Nica, Baskija?

 

dilar reče pred 3 urami:

Quessoy, a te je kap? :D

 

imel sem neodložljive delovne obveznosti, tako da nisem mogel gledat v živo. sem pa zdajle vse prebral in pregledal in - sploh ne vem več, kaj bi rekel.

 

dva tipa iz neke zabačene države se delata norca iz celega kolesarskega sveta. sploh ne najdem več besed za vse te uspehe, ki jih gledamo iz dneva v dan.

 

neverjetno. res neverjetno.

 

imam pa težave doma, ker ne vem več kako razložit, zakaj mi tečejo solze po licih ob gledanju kolesarstva. :D

 

Sadako reče pred 14 minutami:

Thanks za tole, ampak će je možno bi rad una dva falota k v živo komentirata al je tist samo na TdF.

 

jutri na ES2 ob 12:35 je 40 minutni posnetek in bo gotovo prikazan celoten zadnji klanec.

 

edit; pozabil dodat, da je Pogi za 2 MINUTI izboljšal Froomov čas na zaključni klanec. :ododava:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
dilar reče pred 12 minutami:

Also Jumbo zajebal van Aertu tale GC po mojem mnenju, če bi mu dal enga ornk pomočnika za v klanc, bi znala bit zlo bliz igra za končno zmago.

 

misliš, da bi to dejansko naredilo razliko in da bi lahko iztisnil več iz sebe?

 

in to dejansko sprašujem, ker si podrobnega posnetka klanca še nisem uspel pogledat.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...