Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

hawa meyta reče Pravkar:

svaka cast Almeidi in Thomasu, tole danes je bilo brutalno dobro.

 

na njuno zalost pa bo dirko se vedno odnesel Rogla na Visarjah. :)

 

Kuss pa abnormalno dobro, lani prakticno v celi sezoni ni pokazal taksne suverene predstave. :ododava:

 

Ma Kuss je res že parkrat Rogli rešval rit :) Col de la Loze, Angliru (ko so dal modelu napačno kaseto XD),... Legenda res.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 4 minutami:

svaka cast Almeidi in Thomasu, tole danes je bilo brutalno dobro.

 

na njuno zalost pa bo dirko se vedno odnesel Rogla na Visarjah. :)

 

Kuss pa abnormalno dobro, lani prakticno v celi sezoni ni pokazal taksne suverene predstave. :ododava:

Nisem sel gledati primerjav med top 3 po rezultatih na gorskih kronometrih, to govoris bolj z optimizma ali je Rogla statisticno velik favorit za TT? 

Povezava do prispevka

Ce je bil to samo slab dan, potem je ob pomoci izjemnega Kussa in na trmo izgubil malo in se bomo se veselili do konca tedna. Upam samo, da se ne zdaj kazejo posledice padca. Ekipa je mocna in jaz ostajam optimist.

 

Dirko je zakuhal Vine z brutalnim pospesevanjem, Almeida pa je odlicno nadaljeval in zasluzeno zmagal. Thomas pa je dodal svoje.

Povezava do prispevka
Rossoner reče pred 1 uro:

Nisem sel gledati primerjav med top 3 po rezultatih na gorskih kronometrih, to govoris bolj z optimizma ali je Rogla statisticno velik favorit za TT? 

 

moj občutek, optimizem, kakor hočeš to poimenovat. :)

 

Rogla se je karakterno precej spremenil po lanski Vuelti (in drugemu otroku). ne rine več z glavo skozi zid, ampak je začel vozit precej bolj preudarno in predvsem pametno. danes je imel očitno slab dan (kar se mi zdi, da je zanj kar nekako stalnica po dnevu počitka), pa je kljub vsemu čisto lepo obračal noge in še naprej vozil zelo lepo in pametno (thanks Kuss). absolutno sem prepričan, da sta šla Almeida in Thomas danes precej bolj v rdeče, kot pa Rogla...

 

ob vseh težavah s Covidom in poškodbami v Vismi, sem prepričan, da je del taktike (tudi) ta, da bodo čakali do zadnjega, predno se bo Rogla spustil iz ketne.

 

poleg tega je Sjuk v intervjuju rekel, da je Rogla na Teide obračal abnormalne watte, to se pa mora nekje poznat.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

 

moj občutek, optimizem, kakor hočeš to poimenovat. :)

 

Rogla se je karakterno precej spremenil po lanski Vuelti (in drugemu otroku). ne rine več z glavo skozi zid, ampak je začel vozit precej bolj preudarno in predvsem pametno. danes je imel očitno slab dan (kar se mi zdi, da je zanj kar nekako stalnica po dnevu počitka), pa je kljub vsemu čisto lepo obračal noge in še naprej vozil zelo lepo in pametno (thanks Kuss). absolutno sem prepričan, da sta šla Almeida in Thomas danes precej bolj v rdeče, kot pa Rogla...

 

ob vseh težavah s Covidom in poškodbami v Vismi, sem prepričan, da je del taktike (tudi) ta, da bodo čakali do zadnjega, predno se bo Rogla spustil iz ketne.

 

poleg tega je Sjuk v intervjuju rekel, da je Rogla na Teide obračal abnormalne watte, to se pa mora nekje poznat.

Big if true

Povezava do prispevka
kola reče pred 13 urami:

Big if true

 

...bomo videli. :)

 

prejle sem poslusal podcast s Hvastijo, ki je povedal eno zanimivo stvar,- sam priznam, prvega dela  nisem opazil; Rogla je nekje na sredini zadnjega vzpona (preden sta napadla Almeida in Thomas) vozil na tezjih obratih od ostalih, po napadu pa na lazjih (to se je pa videlo). 

 

ne vem, nisem dovolj pameten, ampak res se ne morem znebit obcutka, da bomo Roglino najboljso verzijo sele videli na tem Giru. 

Povezava do prispevka
dilar reče pred 4 urami:

Sej nimamo kej, ce je bil slab dan

 

 

res sem razmišljal za nazaj in ne spomnim se, da bi Rogla kdaj po dnevu počitka prav blestel. zdi se mi tip kolesarja, ki mora biti neprestano v pogonu oziroma ritmu, sicer se mu to pozna.

 

also, Hvastija. :D

 

Navedek

Če se vrneva k Evenepoelu. Vaše besede o dvomih glede njegove bolezni so odmevale v mednarodni kolesarski javnosti. So bile izvzete iz konteksta ali še stojite za njimi?

Intervju oziroma podkast je bil narejen v ponedeljek zgodaj zjutraj na podlagi informacij, ki sem jih takrat imel. Vse skupaj se je zgodilo čez noč, ni bilo utemeljeno drugače kot z nekaj objavami. Na nek način so se moji dvomi o Remcovi bolezni izkazali za nepravilne, to sem priznal in se mu tudi osebno opravičil. Za vsem ostalim pa stojim.

 

Ste bili v stikih tud s šefom Soudal Quickstepa Patrick Lefeverom, ki je bil kar oster v odzivih?

Direktno se slišala nisva, sva se pa dopisovala.

 

pa še navodila za Višarje.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

 

 

res sem razmišljal za nazaj in ne spomnim se, da bi Rogla kdaj po dnevu počitka prav blestel. zdi se mi tip kolesarja, ki mora biti neprestano v pogonu oziroma ritmu, sicer se mu to pozna.

 

 

mejbi je šov en maraton odlavfat na recovery day :D Lan so namreč eni zbezal od Jumbo ekipe, da gre Rogla lavfat pred etapami zjutri :lol: Sej je en že lepu tle pomoje pred časom.

 

Povezava do prispevka
dilar reče pred 4 urami:

 

mejbi je šov en maraton odlavfat na recovery day :D

 

 

haha, tip je res zmešan, ja. je tudi Sjuk rekel, da je šel tip na Tenerifih pred zajtrkom najprej eno šestico odlaufat, potem pa naprej.

 

Shadow reče pred 4 urami:

Imo je bil plan, da Rogla napade in proba nrdit razliko ne pa kontra :D 

 

imaš prav, ja, tak je bil plan,- so povedali Vismovci v izjavah po dirki včeraj. enostavno se pač včeraj ni izšlo.

 

kolko ste pa kaj hyped, ker so pred nami trije brutalni dnevi? fuck, živčki, živčki. :D

 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 3 urami:

 

haha, tip je res zmešan, ja. je tudi Sjuk rekel, da je šel tip na Tenerifih pred zajtrkom najprej eno šestico odlaufat, potem pa naprej.

 

 

imaš prav, ja, tak je bil plan,- so povedali Vismovci v izjavah po dirki včeraj. enostavno se pač včeraj ni izšlo.

 

kolko ste pa kaj hyped, ker so pred nami trije brutalni dnevi? fuck, živčki, živčki. :D

 

Nenormalno sem hyped. Če bo pa razplet jutri in v petek tak kot si ga mi želimo, bo pa v soboto brutalno, ker bom na letališču in ne vem, kolk kronometra bom lahko videl hahaha. :D Kolesarstvo spremljat brez slike je pa sploh muka.

Povezava do prispevka
dandzo reče pred 5 urami:

Nenormalno sem hyped. Če bo pa razplet jutri in v petek tak kot si ga mi želimo, bo pa v soboto brutalno, ker bom na letališču in ne vem, kolk kronometra bom lahko videl hahaha. :D Kolesarstvo spremljat brez slike je pa sploh muka.

 

Jst ne vem, kako se bom v petek izogibal spoilerjev, ker mamo neko kosilo s sluzbo popoldne in bom lahko sele zvecer pogledal :/

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...