Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Jst ne vem, a je res kaj na tem, da naj bi se Ineos pa QuickStep združla? Ker dobesedno pol ekipe je že šlo iz Ineosa, Martinez v Boro, Hart v Lidl-Trek, Tullett ravno danes sporočili, da gre v Vismo, Sivakov v UAE. 

 

Na Burgosu pa UAE navija, Rogla je bolj kot ne sam.


EDIT: uu, LR modela pojačala :)

 

 

 

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
dilar reče pred 17 urami:

Jst ne vem, a je res kaj na tem, da naj bi se Ineos pa QuickStep združla? Ker dobesedno pol ekipe je že šlo iz Ineosa, Martinez v Boro, Hart v Lidl-Trek, Tullett ravno danes sporočili, da gre v Vismo, Sivakov v UAE. 

 

https://x.com/dnlbenson/status/1692425082746843198?s=46&t=QuWf5e6QhUyDanGBP8yzww
 

mislim, da je res to to. Me zanima, kdo bo izvisel, Pinarello al Specialized.

Povezava do prispevka
svaljek reče pred 11 urami:

Lihkar gledam, dober pogovor.

 

Ja, res proper intervju. Pa model genuinely deluje čist nakuliran, deluje dost down to earth. Epic mi je un del, k opiše, kako ne morš Primoža prebrat :D Da je parkrat mislu, evo zdle ga bom dropnu, pol pa rogla sam izvede: "call the ambulance, but not for me" meme :D

Povezava do prispevka

Kaka brutalna trasa Vuelte, zaključki v klanec tudi ravninskih etap. Noro res, komaj čakam start, to bo pokalo. Sam pa vseeno malo dvomim, da bo lahko Rogla konkuriral Ribiču, utrujenost po Touru gor ali dol. Za Remca pa tudi pričakujem, da bo v zadnjem tednu precej popustil ali pa že prej.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...