Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Matej24 reče pred 5 urami:

Primož je skočil prehitro, to je dejstvo. Tam, ko je odvil Tom, ni bil čas za skok še...tam bi moral potegniti Sepp, ampak mu Primož sploh ni dal šanse...zdaj, zakaj, ve on sam, očitno se je čutil dovolj močnega, da gre zadnjih par 100m mož na moža...ampak ni računal s tako močnim Pogačarjem...to sicer vse špekuliram, ampak po moje so včeraj pri JV verjetno kako rekli zvečer pred večerjo, ker zdaj je pa vrag odnesel šalo.

 

moja teorija je ta, da je hotel zaradi bojazni pred pogovorno veliko eksplozivnejšim Pogijem naredit odločilno razliko že od daleč,- malo na presenečenje, malo na upanje, da so njegove noge bolj sveže od Pogijevih. torej popolnoma identično, kot je naredil na DPju pred dobrim mesecem. absolutno sem prepričan v Rogline zle slutnje, da nima šans proti Pogiju v šprintu ena na ena v zadnjih 100m in je pač želel probat.

 

Zorz reče pred 2 urama:

UAE tudi niso najbolj revno moštvo naokoli kolikor vem, tako da bi lahko kakšno okrepitev za pomoč pogačarju pripeljali.

 

zadnjič sem na twitterju ujel lestvico letnih proračunov in je UAE z lahkoto na drugem mestu,- daaaaleč pred TJV. jasno je, da bodo zgradili ekipo okrog Pogija. :)

 

also, obvezno poslušanje, par dobrih poant.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče Pravkar:

 

moja teorija je ta, da je hotel zaradi bojazni pred pogovorno veliko eksplozivnejšim Pogijem naredit odločilno razliko že od daleč,- malo na presenečenje, malo na upanje, da so njegove noge bolj sveže od Pogijevih. torej popolnoma identično, kot je naredil na DPju pred dobrim mesecem. absolutno sem prepričan v Rogline zle slutnje, da nima šans proti Pogiju v šprintu ena na ena v zadnjih 100m in je pač želel probat.

 

 

Verjetno je bilo res kaj takega ja. Ampak kam smo prisli, ce je na DP Tadej lepo odkrito priznal, da se mu je Primoz pac odpeljal 500m do cilja, je zdaj, slabe 3 mesece kasneje slika obratna. Mulc je res nenormalen, kaj bo se ta talal sale in kape...

 

Jaz se moram prav uscipnit, ker se vedno ne verjamem cist, kaj to gledamo...in cemu smo prica. To je Tour jebemumast, ne pa neka vaska dirka na Tri Kralje. 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

zadnjič sem na twitterju ujel lestvico letnih proračunov in je UAE z lahkoto na drugem mestu,- daaaaleč pred TJV. jasno je, da bodo zgradili ekipo okrog Pogija. :)

 

Mas kje to lestvico na lagerju? Bi gladko reku, da je Quick step drugi, glede na zasedbo, ki jo ma. Itq se bo UAE znebil Aruja in se bo sprostilo ogromn financ.

 

also, nemorm verjet, kok butthurt deluje Kruiswijk, na twitterju skoz hvali vse sam Rogle ne :rofl:

uredilo bitje tiesto
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

 

moja teorija je ta, da je hotel zaradi bojazni pred pogovorno veliko eksplozivnejšim Pogijem naredit odločilno razliko že od daleč,- malo na presenečenje, malo na upanje, da so njegove noge bolj sveže od Pogijevih. torej popolnoma identično, kot je naredil na DPju pred dobrim mesecem. absolutno sem prepričan v Rogline zle slutnje, da nima šans proti Pogiju v šprintu ena na ena v zadnjih 100m in je pač želel probat.

 

 

zadnjič sem na twitterju ujel lestvico letnih proračunov in je UAE z lahkoto na drugem mestu,- daaaaleč pred TJV. jasno je, da bodo zgradili ekipo okrog Pogija. :)

 

also, obvezno poslušanje, par dobrih poant.

 

Jaz sem vedno mislil, da se rogliča smatra za eksplozivnejšega v primerjavi s pogijem, tudi na državnem se mu je brez problemov odpeljal.

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 47 minutami:

also, nemorm verjet, kok butthurt deluje Kruiswijk, na twitterju skoz hvali vse sam Rogle ne :rofl:

 

Tip je javno izjavil, da je to, da seje Tom podredil Primozu napaka in da sam tega ne bi naredil. Tip je egoist tak, da ga ni vecjega in hvala k**** da ga ni na Touru.

 

Zorz reče pred 31 minutami:

Jaz sem vedno mislil, da se rogliča smatra za eksplozivnejšega v primerjavi s pogijem, tudi na državnem se mu je brez problemov odpeljal.

 

Ne, Roglic je bolj tip lokomotive, ki vlece na tempo...seveda zna skocit tut, ampak ni tok eksploziven kolesar in mu neke ostre menjave tempa ne ustrezajo tolk. Zato je zanj tudi idealen pomocnik Tom, ker sta podobna v taktiki hribolazenja.

 

Medtem ko Tamapogi je pa cisti "skakac" in vozi veliko bolj napadalno. Ni mu problem menjat ritma in napadat...velik tega gre pripisati njegovi mladosti...skozi leta in izkusnje se bo skalil in verjetno tudi malce umiril.

Povezava do prispevka

brajko je faca. Sm ga srecal 2015 na pripravah na GC mi je castu palacinke :D Goni pa ko prfuknjen pa imo ma 40kg. Fural je se za Radio Shack. Takrat so bli tudi na GC astana leto po tem ko je Lance nehu furat. Nas prehitijo na enem klancu. In kolega vprasa "say hello to Lance" in en model od astane se zadere "fuck Lance" :D 

Povezava do prispevka
Shadow reče pred 3 urami:

Pogija pa lahk osamijo.

 

to jaz danes razmišljam že cel dan. sploh ne vem, ali lahko TJV zgolj na tempo uniči Pogija (kaj šele kdo drug)? verjetno bi ga lahko pustili zadaj zgolj z nenehnim skakanjem in spreminjanjem ritma, da bi se spravili v situacijo, kjer bi sploh imeli šanso.

 

edino Pogijevo ranljivost sam trenutno vidim v tem, da mu po dnevu premora noge ne bodo delale kot bi morale. po njegovih besedah je imel prejšnji torek, še posebej pa v sredo resne težave, a sta ga rešili ravninski etapi.

 

Zorz reče pred 2 urama:

na koga leti tale tweet?

 

v prvi vrsti na politike in razne prisklednike v vlogah športnih funkcionarjev. so pa vsi (kolesarji in klubski funkcionarji) zgroženi tudi nad kolesarsko zvezo; Bogdan Fink je onemu francoskemu novinarju katerega članenk sem prilimal - potožil, da so praktično čisto sami za vse. še dirke si morajo v glavnem organizirat sami...

 

also, @tiesto, sem vedel, da sem zajebal, ker nisem shranil tiste lestvice. bom še malo poguglal in prilimam. nekdo jo je retweetal, zdaj pa PM ne najdem.

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...