Skoči na vsebino

Hearthstone


Priporočeni prispevki

Men se sistem zdi dober, sam mal morjo pojacat stevilke, odstranit kaksen neumen quest (un weekly z arena wini je prizadet). Meni se zdi še najbolj slabo to, da achievementi praktično pol kurca štejejo in so res sam ena številka. Mal me preseneča, da se več folka glede tega ne razburja. 

 

Duelsi so mi pa bolan game mode, sem mal odlašal s probavanjem, zdej sm pa kr hooked. Mode je vbistvu enak tistim singleplayer dungeon runom, samo da igraš proti pravim igralcem. Mage se mi zdi mal OP, sam se pa da delat bolane stvari z vsemi klasi. Zdej mam tri nove Yogge v decku, cist je hudo :D

 

 

Povezava do prispevka
  • 4 mesece kasneje...

Spet nameščam HS, mal sem si zaželel

 

Ko sem še igral, sem bil precej dober - edini problem, nehal sem igrati na začetku Mean Streets of Gadgetzan expansiona, zdaj pa vidim, da je od takrat bilo še 15 expansionov :avadodo: :rofl: 

 

Vidim, da sta dva nova gamemodea, en je na foro DOTA Chess, to me ne zanima, drugi pa Duels. What's up with that? Also vidim da je ful teh dungeon run SP challengov, to bom tudi igral. Fak v bistvu ne vem, preveč je novega :D 

Povezava do prispevka

Carsko! 

 

Drgač pa sem sprobal duel. Kar nekaj novih mehanik, ki jih vidim prvič (frenzy itd.)

 

Ne razumem pa povsem, če 'duel' karte izbiramo iz lastnega poola ali je nek prenastavljen kot v SP dungeon runih? Sem namreč imel same classic karte in se mi je zdelo, da so nasprotniki uletavali z ... no, precej jačimi :D  

 

Zdaj delam Book of Heroes solo adventure, potem pa še Boomsdays Project puzle. Uživam 

Povezava do prispevka

Ja. Osnovni deck nardiš sam, pol pa pickaš iz vseh kart, ki jih ponujajo. 

 

Men je Battlegrounds najačji autobattler, ker je malo manj updejtov in se ne spreminja ful. Je pa res, da pol vmes kdaj postane dolgočasno. Komi čakam, da bo nov update za Battlegrounds, sam bo verjetno šele čez dva tedna. 

Povezava do prispevka

a dej kvaj to spet no! kr neki! kr en bedn Cenarius golden. kaj kurac nej z golden legendaryjem, k ga ne morm DEjat? kaj?!

 

kr neke bedstoce. nek quest sm izpolnila (sploh ne vem kdaj) in kva sm dobla? faking golden classic karte. in kaj nej s tem classic golden kartam, k si jih ne morm DEjat? FU blizzard!

Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 13 urami:

mors vec zmagat kot zgubit

goni se

ne dela aprov

tecna sm

 

faking NE DELA

 

hocem poslat vprasanje ZAKAJ NE DELA ceprov zmagujem

in potem se zacne tale fun

 

 

[11:33] <liza> a me loh en jebe u glavo
[11:33] <liza> pazi ta blizzard sceno
[11:34] <liza> igram in mi rank ne napreduje ceprov zmagujem
[11:34] <liza> ok must be bug
[11:34] <liza> restartam
[11:34] <liza> isto
[11:34] <liza> spet
[11:34] <liza> isto
[11:34] <liza> ok must be serious error
[11:34] <liza> hocem spisat mail s temo NE DELA
[11:34] <liza> sem vpisana v battle.net
[11:34] <liza> ok
[11:34] <liza> kliknem support
[11:34] <liza> vpiste se
[11:34] <liza> ok
[11:35] <liza> potrdite vpis z authenticatorjem
[11:35] <liza> erm... fu. to mi ni nikol delal na fonu dobr
[11:35] <liza> ok nalozim
[11:35] <liza> odprem fon
[11:35] <liza> vnesite security code v authenticator
[11:35] <liza> ok kje dobim

11:35] <liza> ne bos verjel.. na battle.net accountu je

 

in jebite se 24/7 support, ki mu ne mors javit nicesar, ce nisi prijavljen

lahko spises neke stavke v obrazec

ki ti potem zacne ponujat neke opcije resitve, med katerimi pa itak ni tvojega problema

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...