Skoči na vsebino

[multi] Dragon's Dogma 2


Priporočeni prispevki

Mah ne vem meni izgleda neverjetno super,.. dejansko oči dol padejo,.. če jim uspe  tm 36 plus ,.. ali okoli 40 spolirat,.. bom zelo happy

 

pa koji kurac ne samo da je ferry stonov premalo zgleda da eni ne delujejo ali so fake al neki,.. samo fukne kamen v luft in kamen pade na tla,.. lol

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 4 urami:

Bitau mi je zbolel in pobil celo vas :(

 

Ampak ni panike, se razmnozijo s5 ko komarji poleti

 

edino enga npcja ne najde in v mrtvasnici ga tudi ni.. morem boljse pogledat

 

 


To pa zato, ker nisi uposteval varnostna navodila NIJZ ter pregledoval oci in redno “kopal” pawne 😂

Povezava do prispevka

Ne vem pizda.. Fafangel mi je dal vsa navodila, sam ocitno jim nisem dobro sledil

 

Zajebalo me je ker sem gledal oci samo izposojenim, ko sem jin novacil.. nisem pa pomislil, da tudi main pawn gre cez rift na posojo, ko gres spat

 

V glavnem ni se obnasal cudo ali govoril neumnosti, ni imel rdece oci vsaj ne da bi opazil, ker ga niswm cekkiral vsakic ko swm sel spat kaksen je prisel nazaj, samo ko sem sel 1x spat mi je spustilo filemcek :)))

 

Ja pizda zajebal swm ker ga nisem preceliral ko se je vracal nazaj

 

Sicer pa samo se thiefa mu leveliram in ima vse vocatione na max ;) pa level 60 je skoraj.. dokler leveliram na max vse moje vocatione bo pomoje ziher nad 80

 

 

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka

kje je morgue za folk v volcanic isle,.. ker mi je un stari ki ga moreš pelat v toplice izginil,.. Lahko sem pa tudi prepozen.. jebo te te stvari ko bi vsaj pisalo quest failed,..tako pa sploh ne veš kaj se je zgodilo,.. tele kurčevi pospremi questi so blesavi za popizdit.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

PS deda je v puščavskem mestu v mrtvaščici )koliko cajta lahko tam imaš ne vem,.. nič proti mehaniki samo je conviluded as fuck,.. posebej ker traja cajt pa to pa ferry kamnje,.. ej sorry 10k ni poceni za teleport(pa še previden moraš bit iz kje se teleportiraš da ne mečeš resursov v stran,.. so ene glupe mehanike ki niso logične sploh,..če kaj upgejdaš stvari pawnom in to,.. bom videl če lahko končam quest drugič,..

PS RTGI je najboljša stvar po namzanem kruhu in Anti Aliasingu,.. pa sharpen image postprocesing zlasti tekstur, da popravi mehčanje zaradi aa,.. Špili na ps 6 ali celo ps5 pro (če ne bo tretje svetovne vojne) bodo nore stvari ,.. RT naredi vse boljše

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 7 minutami:

10k ni pocen? Jaz mam skoraj 200k denarja in ene 30 ferrystonov😂 pa sem še v prvi regiji

vučko ti prodajaš svojo ritko pa to,,..Teh 200 k bo šlo hitro ko začneš svari uprgejdat in ferrystoni tudi, ko ti zagliča kak quest,.ali si pa kaj pozabil nekje,.. pa se ti ne da tri ure hodit nazaj pol ure. Če hočeš preigrati vse,. poklice,.. itd na enemu afla je kar drago,..Špilam malce po svoje ker se na špile vračam po letih,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

problem je da nič ne pove kdaj ga lahko aktiviraš,.. se je zgodilo večkrat da sem fuknil  (ne samo v kleteh in grotah,.. da je padel na tla inu nič,..) Nekonsistentnost farrystoneov je precej fucked up mehanika,.. dobro se naučiš verjetno samo nič manj ne boli,.. isto ne vem kdaj lahko sejvaš,.. Ja je nitpickink ampak v tako dobrem špilu je vse nitpick,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Nislim da se je DD Online igrala bolje )koliko kolobocij z mmorpg ki si moral s proxijem igrat,. pa je bilo tudi 30 fps,.. dosti stvari bodo stweekal,.. in dejansko si zasluži igro leta,.. ampak lahk pizdim,..ker sem plačal kar precej in ker amazon US slovenije več ne upošteva,.. zdaj imam sploh probleme kako svoj account vzdrževat ker ne morem psn kart na amazon us kupovat,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Ubil prvega zmaja. Thief je res OP af, ampak vseeno komaj čakam, da prešaltam na neki novega, ker mi combat z njim ni niti malo zabaven. :D

Pa postavil sem svoj prvi Portcrystal (pri Dragonforged menihu) in z veseljem ugotovil, da se jih da po želji ponovno pobrati in postaviti drugam. Kul mehanika.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...