Skoči na vsebino

Primera Division


ronaldinho

Priporočeni prispevki

To je itak samo umetno napihnjena vrednost pri menjavah igralcev. Če bi ga prodajali ne bi nikoli toliko dobili zanj. No, bomo videli, če je sploh res.

 

Drugače pa sta si Atletico in Sevilla z včerajšnjim porazom Villarreala že zagotovila CL. Podmornica bo verjetno dobila eno mesto v EL, Getafe in Sociedad pa se bosta udarila za drugega. Athletic,  Valencia in Granada še tudi imajo minimalne šanse za 6. mesto.

 

V boju za obstanek imata pa Celta in Alaves 4 točke prednosti pred Mallorco in Leganesom. Eibar si je z zmago nad Espanyolom že zagotovil obstanek, podobno velja tudi za Valladolid kljub porazu z Barco.

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Kamahl reče pred 2 urama:

edino pravilno če so ostali preveč nesposobni da bi naredili klub stabilen in uspešen

 

Mendes je blazno sposoben in ce se bo resno lotil, spravi v klub prave igralce (kot je to naredil v Wolvesih. v Valencii je bolj problem lastnik kluba in njegova familija, ker so neotesani bebci.

 

ronaldinho reče pred 2 urama:

Zdaj se nekaj piše, da bi bil Bordalas njihov trener, to bi bila odlična poteza imo. 

 

huh, to bi bilo noro. ceprav sam mogoce nekako dvomim, mislim, da bo Mendes sforsiral Blanca.

Povezava do prispevka

Semedo naj bi bil zdaj blizu podaljšanja pogodbe do 2025. V trenutnih razmerah nisem nasproti, čeprav sem večkrat rekel, da mi je overrated (predvem limitiran v napadu, je pa po drugi strani verjetno najboljši branilec v ekipi) in zdaj vedno več navijačev, ki so še imeli visoka pričakovanja glede njega misli podobno. Po drugi strani imamo pa druge večje probleme oz. pozicije, ki jih je treba prej izboljšat in se lahko z RB še počaka leto ali dve.

 

Očitno ga noben klub noče v swapu za igralca, ki bi ga mi imeli (kar ni slabo v primeru kakšnega Neymarja), še manj pa plačat 40-50m zanj na trenutnem trgu. Sedanja pogodba se mu izteče 2022, tako da je nekaj treba letos narediti, ker drugo leto bi bilo preveč usode prepuščene v roke Mendesa. Novembra bo 27, tako da še ni prestar in se ga lahko proda čez leto ali dve, ko/če se najde boljša opcija. Keša v klubu za njegovo zamenjavo ni na pretek oz. se ga špara za Lautara, pravtako ni ravno neke vrhunske izbire RBjev na trgu, ki bi bili očitna nadgradnja glede na Semeda. Sam bi sicer rad videl, da se letos pripelje nazaj Emersona in pomakne Roberta na sredino, a očitno v klubu tudi nanj dolgoročno ne računajo ravno in bi ga radi prodali. Kar je sicer po mojem bedarija. Če ima igralec pri 21. letih dobro prvo pravo sezono v La Ligi po prihodu iz Brazilije potem si imo zasluži vsaj pošteno priložnost v klubu preden se ga proda. Sploh ker profit od njegove prodaje najbrž ne bo višji od 10-15m.

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

sicer ne vem kako vi gledate na to stvar, ampak meni je pet menjav od vseh teh novodobnih pogruntavscin dalec najbolj vsecna zadeva. 

 

ze veckrat sem opazu, kako je prislo do spremembe momentuma na igriscu, ko je trener opravu hokejsko menjavo. to si pa zdaj upajo vsi, ker imajo potem na voljo se par menjav.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Ne vem, po mojem bodo trenerji kar izkoriščali to možnost, da bodo ohranili svežino igralcev in preprečili poškodbe. Počitka pred novo sezono ne bo veliko, potem se bo pa še predčasno končala zaradi Eura/Copa Americe. 

 

Pa niti ni izključeno, da ne bo korona znova udarila in bodo spet kake prekinitve in prestavljanje prvenstev. 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 1 uro:

Čestitke za naslov. 

 

najlepsa hvala. :)

 

zaradi vseh dogodkov je celotna sezona izpadla zares cudno. sploh nimam obcutka, da je zdaj pa res vsega konec in da smo dejansko prvaki. 

 

mislim pa, da je edino posteno priznat, da nista Real in Barcelona pokazala prav nic posebnega v celi sezoni. Real se se vedno isce v poronaldovskem obdobju, nekatere stvari so izpadle zelo dobro (Curtois, Benzema :avadodo:), nekatere stvari bo pa zagotov treba menjat, ker so se izpele ali pa prevec slonijo na tocno dolocenih posameznikih (vezna linija).

 

Barcelona v totalnem kaosu, izven in na igriscu, glede na vse dogodke v pretekli sezoni, bi me bilo precej sram, ce bi tudi letos izgubili ligo proti njim. 

 

sicer pa nobeni presezki, in eni in drugi imamo precejsnjo sreco, da je tudi Atletico precej padel (se izpel), sicer bi verjetno kar oni dobili letosnjo ligo. :w00t:

 

ronaldinho reče pred 1 uro:

Ne vem, po mojem bodo trenerji kar izkoriščali to možnost, da bodo ohranili svežino igralcev in preprečili poškodbe. 

 

 

mene je najbolj presenetila Serie A, kjer so te hokejske menjave in vec njih povzrocile to, da trenerji med tekmo zamenjajo tudi po 2/3/4 razlicne formacijske postavitve.

Povezava do prispevka

Ne glede na sodniško pomoč (ene par penalov je bilo res za lase privlečenih) v zadnjih krogih je imo Real zasluženo prvak. Pred corono je bilo tudi nekaj tekem kjer je bil Real oškodovan, tako da all in all vsaj po mojem mnenju sodniki niso odločilno vplivali na potek sezone.

 

Dejstvo je, da sta tako Barca kot Real precej slabši ekipi kot pred leti, ampak naslov je naslov. Letos sem si res bolj kot CL želel la ligo in Zidanu je nekako uspelo. Mogoče je prišel čas, ko bo treba francozu pripisati nekaj zaslug in znanja in ne vsega obešati na srečo.

 

Pa ko vidim, kakšno sranje ima Barca v klubu sem vesel, da je Perez predsednik Reala. Itak ni popoln, ampak tip vsaj približno ve kaj dela. 

 

 

Povezava do prispevka

Perez je rekel, da dokler se situacija ne normalizira, ne bo nekega hudega zapravljanja. Imo pravilna odločitev, ekonomske posledice korone so nepredvidljive in res bi bilo neodgovorno iti v neke mega nakupe. Najprej se je potrebno znebiti odvečnih igralcev (Bale, James, Mariano, Diaz?, Marcelo?, Modrič?, Odriozola, Vallejo,..), šele nato so na vrsti nakupi. Sigurno bo potrebno kupiti enega igralca sredine ter menjavo za carvajala. V napadu pa ne pričakujem sprememb, verjetno je res še prezgodaj obupati nad Jovičem in Hazardom. 2021 je pa itak tarča Mbape, ki bo imel samo še eno leto do konca pogodbe.

Povezava do prispevka

Bili smo manj slabsi kot ostala konkurenca in pobrali lovoriko, ki po par letih suse se kako prav pride v vitrino. Skor vecji uzitek kot CL. 
Zagotovo pa ne bo megalomanskih nakupov, zarad COVID in gradnje stadiona. Ce bo velik prodaj pol lahk pricakujemo kaj odmevnega ampak imp je to to od te ekipe, drugo leto bo res jebeno. Upam, da se Hazard sestavi in prodaj Bejla ter prpela spico, ki se ji bo zaupalo.

 

Nc, zdj pa se po CL in bo sezona uspesna.

Povezava do prispevka

Mi ga je kar škoda, da se je odločil za penzijo. Tri leta se je boril za comeback, da je zdaj odigral nekaj tekem. Ampak verjetno sam pri sebi ve, da celotne sezone ne bi zdržal. 

 

Definitivno eden zadnjih iz generacije one club man. Pri kakih Baskih se bo mogoče pri mlajših igralcih še zgodilo, da bodo ostali celo kariero v svojem klubu, drugače bodo pa to v prihodnosti zelo redki pojavi.  

 

Drugače pa škoda, da je imel svoj vrhunec kariere ravno v zlatem obdobju španske reprezentance, ko je bila konkurenca med vezisti vrhunska. V vsakem drugem obdobju bi sigurno zbral več kot pa le 10 tekem.

Povezava do prispevka

Tekma zadnjega kroga Segunde med Deportivom in Fuenlabrado prestavljena, ker je bilo 6 igralcev madridske ekipe pozitivnih na korono. Ostale tekme bodo odigrane. Depor ni odvisen sam od sebe v boju za obstanek medtem ko Fuenlabrada rabi točko za potrditev uvrstitve v playoff za La Ligo. Posledično bo prestavljen tudi playoff, ki bi se moral začeti v četrtek. 

 

 

 

Povezava do prispevka
maksi reče pred 3 urami:

Če si dovolj dober, zakaj bi igral za majhen denar v nekem povprečnem klubu?

 

kako povprecen? Villareal ze vec kot desetletje kroji sam vrh spanske lige. mimogrede, Villareal je imel in ma bogatega sponzorja in ne obracajo se tako zelo majhni denarji.

 

ronaldinho reče pred 1 uro:

Depor ni odvisen sam od sebe v boju za obstanek 

 

jezuskristus, kam so padli. dve desetletji nazaj so pa krojili sam vrh spanskega in evropskega nogometa. :(

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...