Skoči na vsebino

Primera Division


ronaldinho

Priporočeni prispevki

No dobro ronnie, tule se malo razhajava v menju, ampak sej ves, da tipa zdaj pac boli kurac za vse in v Barci samo pijancuje in fuka vse kar leze in je zenskega spola...klasicen brazilc.

 

Ni zdaj to da je Bartro vedel, da bo tip zjutraj pijan po barci plocnike gazu in ga je zato zdilal pod pronto.

 

Take veleumnosti tale uprava ni zmozna. Da je pa Arthur brazilc v pravem pomenu, ki rabi strogo roko, je pa javna tajna ze od prvega poletja v klubu dalje. :)

Povezava do prispevka

Saj to ni bilo prvič. Vprašanje kaj in koliko so že pometli pod preprogo, dokler je bil v klubu. Ampak eden glavnih razlogov za prodajo je bila njegova neprofesionalnost izven igrišč. Pozimi se je poškodoval pri boardanju (kar po pogodbi ni dovoljena dejavnost v prostem času), potem je staknil kdo ve kakšne bolezni od poceni prodajalk ljubezni pa še kaj bi se našlo. Na igrišču se je pa tudi po 5 minutah vlekel kot megla še bolj kot Suarez in Messi skupaj. S tem da slednja dva lahko imata vsaj nogometna leta za izgovor.

 

In ne moreš reči, da zdaj mu je pa vseeno, ker zapušča klub in lahko dela, kar hoče. Še vedno je plačan milijone, da se profesionalno obnaša. Juventusu sigurno takšno obnašanje ni všeč. Bomo videli, če ga Pirlo lahko spravi v red. Če ga ne bo, ga imo ne bodo dolgo gledali.

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Ne saj se razumeva, niti jaz ne odobravam tega obnasanja, pa tudi res je, da je naredil precej kozlarij ze prej, ampak na klubu je, da ga spravi v red. Saj je na njihovi placilni listi.

 

Jaz se vedno mislim, da je to glavni problem te bartro uprave in trenerskega staba...zafukali so Arthurja, Dembeleja, pustili so Messiju da zraste, isto Piqeujeu...se en jebeni Alba je bil prevec glasen za moj okus.

 

Kadarkol je pa kdo od igralcev ali staba samo nakazal, da neki ne stima, jih je pa takoj dobil po prstih, ces kaj bos ti vedel, Messi je car, Bartro legenda, gremo dalje. Pometali so pod preprogo, kot si rekel, vse. Ne samo Arthurja. 

 

Me pa tole kar Arthur zdaj dela spoh ne cudi, ne da ga opravicujem, ampak dejmo bit realni, kaj so res mislili, da bo tip doma v lastni vili cakal na konec sezone? Igral golf z Bale-om? ROFL c'mon. Kot bi Ronalda poslal v kurbe pa mu rekel, da ne sme fukat. :santa:

Povezava do prispevka

To bi bila velika bedarija.

 

Vilinec reče pred 5 urami:

Eno resno vprašanje za navijače Barce, kljub temu da sem za Real ampak... Koliko sem gledal je Cucurella kar proper igralec, zakaj so se ga znebili ? 

 

Pri Getafeju igra kot LM v 4-4-2 (podobno je bilo v prejšnji sezoni v Eibarju) s precej ofenzivne svobode, pogosto skoraj kot 2nd striker. Za LB je preslab defenzivno, za wingerja v top klubu pa nima dovolj tehničnega znanja. Mogoče bo kdaj prišel do kakšne Seville/Valencie, ne verjamem pa, da bi se lahko ustalil v top klubu. 

 

also, Setien uradno odletel, potrditev Koemana je le še vprašanje časa. Volitve bodo pa 15. marca naslednje leto.

 

Ronald Koeman is taking Alfred Schreuder with him to FC Barcelona. The assistent-manager of Erik ten Hag during the succesful 2018/19 season who was very loved within the squad. [@VI_n]

 

In zdaj so se že začele špekulacije z nizozemskimi igralci. Van de Beek naj bi bil primarna tarča Koemana. IMO bi bil dobra zamenjava za Vidala. 

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Setien in Abidal oba pričakovano odletela. Koeman se medtem še pogaja z nizozemsko zvezo za prekinitev pogodbe. Imel je klavzulo, da lahko odide v Barco po Euru 2020, ker je bil ta prestavljen, se morajo zdaj zmenit, a kakih večjih problemov naj ne bi bilo. 

 

Na njegovem "črnem seznamu" naj bi bili Rakitić, Umtiti, Vidal, Suárez, Alba in Busquets. Če bo vsaj eden od zadnje trojice šel bom prijetno presenečen. Koemanova prva željena okrepitev pa naj bi bil Van de Beek. 

 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 2 urama:

Koemanova prva željena okrepitev pa naj bi bil Van de Beek.

 

Karim reče pred 1 uro:

Me zanima kaj si bo izmislu se ne dougo nazaj "madridista" VDB :D

 

v imenu madridistov se lepo zahvaljujem Barceloni. :D

 

btw, dogovor o posoji Rainiera naši stalni stranki Borussii (D) naj bi bil že sklenjen.

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 22 urami:

To bi bila velika bedarija.

 

 

Pri Getafeju igra kot LM v 4-4-2 (podobno je bilo v prejšnji sezoni v Eibarju) s precej ofenzivne svobode, pogosto skoraj kot 2nd striker. Za LB je preslab defenzivno, za wingerja v top klubu pa nima dovolj tehničnega znanja. Mogoče bo kdaj prišel do kakšne Seville/Valencie, ne verjamem pa, da bi se lahko ustalil v top klubu. 

 

also, Setien uradno odletel, potrditev Koemana je le še vprašanje časa. Volitve bodo pa 15. marca naslednje leto.

 

Ronald Koeman is taking Alfred Schreuder with him to FC Barcelona. The assistent-manager of Erik ten Hag during the succesful 2018/19 season who was very loved within the squad. [@VI_n]

 

In zdaj so se že začele špekulacije z nizozemskimi igralci. Van de Beek naj bi bil primarna tarča Koemana. IMO bi bil dobra zamenjava za Vidala. 

 

 

 

 

Aha ok, kot rečeno spremljal ga nisem "na polno", na tistih tekmah ko pa je igral, je bil pa dober, je pa res da igra pod (vsaj za mene) zelo sposobnim trenerjem, Bordalas bi IMO lahko komot treniral kak "večji" klub.

Povezava do prispevka

Ja, Bordalas je dober trener. Me ne bi presenetilo, če bi nasledil Simeoneja čez kako leto.

 

Jude reče pred 1 uro:

Make Barcelona Holland again?

 

Jaz bi tudi Desta imel. No ok, on je zdaj Muričan. 

 

Pa kak Boadu ali Mallen za menjavo Suareza, čeprav sem načeloma skeptičen glede Eredivisie napadalcev, ker nikoli ne veš, kaj dobiš. Lahko je Ibra ali Suarez, še bolj lahko pa Afonso Alves ali Finnbogason. :D 

 

hawa meyta reče pred 1 uro:

 

 

v imenu madridistov se lepo zahvaljujem Barceloni. :D

 

btw, dogovor o posoji Rainiera naši stalni stranki Borussii (D) naj bi bil že sklenjen.

 

Zakaj si tako proti Donnyju? Meni je dober igralec. Zna zadeti in oddela svoje v defenzivi. 

Povezava do prispevka

Bartomeu: "It is time to say goodbye to some of the players who have made Barca the best in the world."
 

Bartomeu: "We will have a meeting with players regarding their future. Some have already known that for a few days that they will be leaving."

 

Da vidimo, če bodo res tudi dejanja, ne samo besede. 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 57 minutami:

Zakaj si tako proti Donnyju? Meni je dober igralec. Zna zadeti in oddela svoje v defenzivi. 

 

izključno zato, ker so ga (madridski) mediji najavljali kot nekoga, ki bo rešil (vse) Realove probleme v sredini.

 

si pa sam omenil zelo dobro opazko, kako iz eredivisie praktično nikoli ne veš, kaj boš dobil, dasiravno so v povprečju individualno zares močni in izdelani igralci.

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 16 urami:

Na njegovem "črnem seznamu" naj bi bili Rakitić, Umtiti, Vidal, Suárez, Alba in Busquets. Če bo vsaj eden od zadnje trojice šel bom prijetno presenečen. Koemanova prva željena okrepitev pa naj bi bil Van de Beek. 

 

Jaz upam, da bodo vsej tok fer, da bojo legendam v odhodu, verjetno najvecji La Masia generaciji ki je stopila kadarkol ina igrisca, pripravili temu primerno slovo. 

 

Legend kot so Buski. Pique, Roberto ipd. se iz kluba ne naganja skozi zadnja vrata. Da jim je cas odklenkal je jasno vsem, ampak zasluzijo si dostojno slovo. To je vse.

 

Glede Koemana sem pa rahlo skepticen, ker so le volitve drugo leto in vprasanje kako pametna se bo njegova poteza prevzema te funkcije zdela cez natanko 1 leto. 

Povezava do prispevka
Matej24 reče pred 52 minutami:

 

Jaz upam, da bodo vsej tok fer, da bojo legendam v odhodu, verjetno najvecji La Masia generaciji ki je stopila kadarkol ina igrisca, pripravili temu primerno slovo. 

 

Legend kot so Buski. Pique, Roberto ipd. se iz kluba ne naganja skozi zadnja vrata. Da jim je cas odklenkal je jasno vsem, ampak zasluzijo si dostojno slovo. To je vse.

 

Glede Koemana sem pa rahlo skepticen, ker so le volitve drugo leto in vprasanje kako pametna se bo njegova poteza prevzema te funkcije zdela cez natanko 1 leto. 

 

Jap.

 

@victor_font "There's a risk of Messi leaving. Although Koeman won everything, he wouldn't continue at the cub if I was president. Only Xavi or Guardiola can lead the project, and we have chosen Xavi."
 
Ta je res bebček. Pepčka ne bo nikoli nazaj, ko bo Xavi failal bo pa sam sebe ustoličil za trenerja ali kaj? Res ima čudno logiko. :lol:  Žal pa ostali kandidati niso kaj veliko boljši.
 
Agent Buskeca in Roberta je že rekel, da ne gresta nikamor. Za prvega pričakovano, drugega se pa sam itak ne bi nekaj na silo probal znebiti, ker je še vseeno koristen za rotacijo na več pozicijah, ne bi pa smel biti starter. Če se pa City resno zanima zanj in so pripravljeni plačati 30-40m, potem pa naj gre.
 
IMO se bo probalo znebiti igralcev, ki imajo še leto ali dve do konca pogodbe. Raketi se bo prekinilo pogodbo, da se vrne v Sevillo, za Vidala je nekaj klubov zainteresiranih in po mojem ne bo delal problemov,  če se ga bo prodajalo. Za Suareza naj bi se Ajax zanimal, ampak bo moral sprejeti kar precejšen pay cut (imo tudi možno, da bi Barca naslednjo sezono še krila del njegove plače), Umtitija se bo najbrž na podoben način želelo nekam poslati na posojo.
 
Drugim se pa naj predstavi novo realnost (da niso več nedotakljivi) in če hočejo ostati, morajo to sprejeti.
 
Koeman will have a meeting with Busquets, Alba, and Pique. With Pique, he must decide if he is willing to return to a work regime that mirrors the rest. With Busquets, if he wants to take a supporting role on the team. With Alba, to see if he is focused [as]
 
Tole je po mojem sicer precejšen BS, razen Buskeca, za katerega že imamo zamenjavo v klubu in se mu lahko postavi tak pogoj. Za Albo in Piqueja je pač nimamo in jo bomo v trenutni situaciji tudi težko našli.
 
Ampak kot sem rekel, sam bom zadovoljen že, če Busi in Suarez ne bosta več garantirana starterja. Piqueja bom še prenašal eno leto (mogoče lahko Koeman uporabi podoben pristop kot Lucho pred leti, da ga spravi v red), Alba bo pa itak verjetno preživel najdlje od amigosov.
 
Also, Bartomeu je tudi rekel, da se je Abidal sam odločil za odhod in da ga bo nasledil Ramon Planes, ki je bil doslej njegov pomočnik. V trenutni situaciji najboljše, ker nima smisla pripeljati nekoga izven kluba, ki bi moral v tem omejenem TW delati nove plane ter navezovati stike s potencialnimi okrepitvami oz. njihovimi klubi.
Povezava do prispevka

Evo še uradno, Reiner za dve leti na posojo v Borussio.

 

Do konca prestopnega roka se bo skušalo prodati/posoditi še naslednje igralce:

 

Oscar- najverjetneje prodaja, bo pa Real verjetno imel buy back klavzulo. Zanj imo ne bo težko najti kupca

Diaz - posoja, tudi zanj je kar nekaj interesa

Mariano - ta bo že težja, klub ga želi prodati, ampak vprašanje kaj bo s tem

James - on skoraj 100% odhaja, prodaja

Bale - hja, njega se bo pa najtežje znebiti, sem kar pesimist in mislim, da bo vsaj še eno sezono sral v Madridu.

Ceballos - naj bi bil z Realom na pripravah, potlej se bo pa videlo. Po vsej verjetnosti se ga bo prodalo oziroma še ena posoja.

 

Sam osebno bi se znebil vsaj še Isca in Marcela, mogoče tudi Modriča.

 

Bo pa ekipa precej povprečna, če se Barca nekako sestavi bo težka za la ligo, CL pa s temi igralci lahko v Madridu samo sanjajo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...