Skoči na vsebino

Sneguljčica in 7 palčkov


nekdo

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 2 urama:

Jp. MMC ima par res hardcore woke / levičarskih trobent, ki so žalitev za politicno nepristransko in objektivno poročanje, ki se ga pričakuje od glavnega državnega medija. Ana Jurc, Boris Vasev, Boštjan Videmšek... Kaja Sajovic izgleda prov pussy snowflake zraven, njeno fanatično sovraštvo do ZDA gor ali dol. 

 

Žalostno, da moramo brati tako sranje. Ni fer. Nočem plačevati za Vesejevo drisko, tko kot ne bi hotel za kake kolumne od Tomaža Štiha in podobnih klovnov. No vsaj glavna novinarska TV ekipa se mi zdi, da je ful manj ideološko sprana, dejansko se trudijo furat neko nevtralno špuro.

 

a ni hecno ko so anti US politics  pa propagirajo večino US umotvorov ?

 

 

Povezava do prispevka
SL4FKO reče Dne, 24. 7. 2023 at 22:51:

No, recimo primer filma, ki ga bo Ana Jurc na RTV365 portalu ziher ocenila kot odličen film (pomeni vsaj s 4/5). Vse protiargumente, ki njo ali film sam hočejo demantirati ali kakorkoli skritizirati admin briše... Ogabno do amena. Babo in njene filozofska čreva sovražim v dno srca.

 

Kaj pa je filozofskega pri AJ? Piše o popkulturi in občasno omeni kakšno mainstream družbeno idejo, to je pa to. V njenih tekstih absolutno ni nobene filozofske razprave

Galko reče Dne, 25. 7. 2023 at 11:50:

Jp. MMC ima par res hardcore woke / levičarskih trobent, ki so žalitev za politicno nepristransko in objektivno poročanje, ki se ga pričakuje od glavnega državnega medija. Ana Jurc, Boris Vasev, Boštjan Videmšek... Kaja Sajovic izgleda prov pussy snowflake zraven, njeno fanatično sovraštvo do ZDA gor ali dol. 

 

Ma meni je najbolj ogaben nepotizem. Boostanje svojih prijateljev, nekih vzhajajočih umetnikov, medtem ko na eno bogo vrstico omembe čakajo ljudje z 10x več materiala, (tudi evropskih) nagrad in zaslug. To je tisto, kar mi je najbolj ogabno. Zaradi mene predstavljaj kulturnike katerekoli družbene skupine, ampak počni to konsistentno neoziraje na poznanstva, ne pa da vmes namensko boostaš svoje prijatelje in to na tak očiten način, da se novica znajde med izpostavljenimi. Zadnjič je nekdo 2x izpostavil to z zelo mirnim in nežaljivim komentarjem tipa "Kako pa je bila predstavljena ta oseba, če je na istem področju toliko drugih z neprimerljivo več ozadja, ki ne dobijo niti omembe", obakrat so mu komentar izbrisali (enkrat sem ga uspel screenshotat). In to so ljudje, ki celo siceršnjo kariero posvetijo boju za skupine, ki so doživele neko historično krivico, ampak ko pride za vprašanje zatirani vs. moj prijatelj, bo žal prijatelj v 10 od 10 primerih dobil špoto. To pa se meni zdi zloraba državnega medija in se mi ne zdi fer. Samo upam, da bodo te osebe enkrat razkrinkane in da se bodo sramovale, ker to je Nova24 nivo, skrit za pametnejše in bolj user friendly besede

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Nisem vedel, da je to da se posreješ na klasično risanko in vsiljuješ svoje politične agende ljudem: "an environment where any move toward inclusion and diversity risks a Bud Light-style backlash." 

 

Mimogrede s svojim filmom še prav posebej nategneš v rit dejansko manjšino manjših igralcev, ki bi lahko igrali palčke. Res gotta love woke hollywood:rofl:

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...