Skoči na vsebino

Sneguljčica in 7 palčkov


nekdo

Priporočeni prispevki

kefir reče pred 9 urami:

sej ne, da vsi ti disney " live action filmi", ki so narejeni zgolj za prodajo woke agende, spektakularno flopnejo v pozabo. Sneguljčica kar naj bo črna, sm jaz za ta film ne bom plačal karte.

Ja sej to. Tud jaz, kao "woke zagovornik", imam raje dobre filme brez očitnih woke elementov kakor naphane z vsiljevanjem neke ideologije. Oz. Vsaj znam ločit kaj je vsiljevanje ideologije in kaj ni (Dallas Buyers Club npr. ni)

 

Te disney pokveke grejo gledat samo največje disney frulice in pa Medex varjanta youtuberjev, da lahko imajo content

Povezava do prispevka
kefir reče pred 11 urami:

sej ne, da vsi ti disney " live action filmi", ki so narejeni zgolj za prodajo woke agende, spektakularno flopnejo v pozabo. Sneguljčica kar naj bo črna, sm jaz za ta film ne bom plačal karte.

Damn si rasist! /sarcasm

Povezava do prispevka
kefir reče pred 13 urami:

sej ne, da vsi ti disney " live action filmi", ki so narejeni zgolj za prodajo woke agende, spektakularno flopnejo v pozabo. Sneguljčica kar naj bo črna, sm jaz za ta film ne bom plačal karte.

že itak so disney verzije zvodenele napram originalom (ameriška pop kulturna verzija klasikov), če dodaš še ta woke sloj remakov, od originalov več ne ostane nič

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Katera je pa vam bolj všeč igralka za vlogo? Spodaj sta dve ki se trenutno potegujeta za vlogo. Režiser pravi da bo vlogo dobila tista, ki prenese več tinte (s tem najbrž nakazuje, da bo mogoče črnka, ali pa vsaj mulatka).

 

snow-white-5001-vs-white-0001.jpg

 

 

 

 

Povezava do prispevka

@Adr  Če ne štekaš mitologije in zgodbic, še ne pomeni da sem jest trol :))))))))))

 

 

 

 

jabuk.thumb.jpg.a5ee4a4703480d834df48eb82583ebd2.jpg

 

Kej preber, pa  mitologijo naštudiri pa boš razumel vse te zgodbice ala Sneguljčica, Trnuljčica, Pepelka..........

 

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka
Mitsu reče pred 53 minutami:

Katera je pa vam bolj všeč igralka za vlogo? Spodaj sta dve ki se trenutno potegujeta za vlogo. Režiser pravi da bo vlogo dobila tista, ki prenese več tinte (s tem najbrž nakazuje, da bo mogoče črnka, ali pa vsaj mulatka).

 

snow-white-5001-vs-white-0001.jpg

 

 

 

 

Sneguljčica je bila bela kot sneg, ne.črna kot premog!

Povezava do prispevka
Mitsu reče pred 1 uro:

Katera je pa vam bolj všeč igralka za vlogo? Spodaj sta dve ki se trenutno potegujeta za vlogo. Režiser pravi da bo vlogo dobila tista, ki prenese več tinte (s tem najbrž nakazuje, da bo mogoče črnka, ali pa vsaj mulatka).

 

snow-white-5001-vs-white-0001.jpg

 

 

 

 

Idealna bi bla Tilda Swindon. 

Povezava do prispevka

Kot prvo Rachel Zegler je huda

 

Kot drugo nikoli ne vem zakaj se anti woke folk razburja woke folk pa navdušuje glede race in gender swapov.

 

Meni je obe skupini gledat pri tem prav zabavno, ker mar ne gre v bistvu za implicitno priznanje da je največ kar je ženskemu/minority liku dosegljivo da je imitacija uveljavljenega lika belca in/ali moškega. 

 

Da je Supergirl, kot lik v celoti definiran s cis Supermanom kot arhetipom ameriške muškačine trademark, lgtb feministična ikona, je imho hillarious as fk... da patriarhalci ob tem še na polno obolevajo pa samo še češnjica na komični torti 

 

vedno pomislim na:

 

uredilo bitje Brdavs
Povezava do prispevka

No, recimo primer filma, ki ga bo Ana Jurc na RTV365 portalu ziher ocenila kot odličen film (pomeni vsaj s 4/5). Vse protiargumente, ki njo ali film sam hočejo demantirati ali kakorkoli skritizirati admin briše... Ogabno do amena. Babo in njene filozofska čreva sovražim v dno srca.

Povezava do prispevka
SL4FKO reče pred 9 urami:

No, recimo primer filma, ki ga bo Ana Jurc na RTV365 portalu ziher ocenila kot odličen film (pomeni vsaj s 4/5). Vse protiargumente, ki njo ali film sam hočejo demantirati ali kakorkoli skritizirati admin briše... Ogabno do amena. Babo in njene filozofska čreva sovražim v dno srca.

Kaj pa bereš smeti od  portala rtv365? Jaz zanj še nisem sploh slišal, dokler ga nisi omenil.

Povezava do prispevka
SL4FKO reče pred 10 urami:

No, recimo primer filma, ki ga bo Ana Jurc na RTV365 portalu ziher ocenila kot odličen film (pomeni vsaj s 4/5). Vse protiargumente, ki njo ali film sam hočejo demantirati ali kakorkoli skritizirati admin briše... Ogabno do amena. Babo in njene filozofska čreva sovražim v dno srca.

 

954x830

Povezava do prispevka

Jp. MMC ima par res hardcore woke / levičarskih trobent, ki so žalitev za politicno nepristransko in objektivno poročanje, ki se ga pričakuje od glavnega državnega medija. Ana Jurc, Boris Vasev, Boštjan Videmšek... Kaja Sajovic izgleda prov pussy snowflake zraven, njeno fanatično sovraštvo do ZDA gor ali dol. 

 

Žalostno, da moramo brati tako sranje. Ni fer. Nočem plačevati za Vesejevo drisko, tko kot ne bi hotel za kake kolumne od Tomaža Štiha in podobnih klovnov. No vsaj glavna novinarska TV ekipa se mi zdi, da je ful manj ideološko sprana, dejansko se trudijo furat neko nevtralno špuro.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...