Skoči na vsebino

Netflix crackdown


gerozaver

Priporočeni prispevki

Ni problem travnikarit, osebno mam precej solidno zbirko na Plexu, ampak včasih je pač bolj ugodno poklikat pa prebrskat in na ta način najti nekaj za pogledat. Sploh če maš otroke al pa ima vsak v familji ene svoje želje.

Komu se pa da zafrkavat pa lovit zadeve po 5 straneh, ene imajo naravnost žaljive ripe v letu 2023, druge nimajo nobene izbire, ta tretji imajo filme pa za njih ne najdeš podnapisov..eh, ni to za zmeraj in vsakogar, no.

Povezava do prispevka
mcclane reče pred 1 uro:

Ni problem travnikarit, osebno mam precej solidno zbirko na Plexu, ampak včasih je pač bolj ugodno poklikat pa prebrskat in na ta način najti nekaj za pogledat. Sploh če maš otroke al pa ima vsak v familji ene svoje želje.

Komu se pa da zafrkavat pa lovit zadeve po 5 straneh, ene imajo naravnost žaljive ripe v letu 2023, druge nimajo nobene izbire, ta tretji imajo filme pa za njih ne najdeš podnapisov..eh, ni to za zmeraj in vsakogar, no.

Škoda je polno torrent strani šlo v cigrunt, ki so mel kvalitetne ripe. Letos Slovenski Partis, RARBG, pa prej lime torrenti, Slovenska videoteka, piratski zaliv ima nonstop probleme... Netflix sem gledal, ker se mi ni treba blo sprehajat po straneh pa iskat prvi rip ali pa epizodo, pa spama ni blo na straneh pa oglasov, zdej pa je NETFLIX PRAKTIČNO ISTI RATAL Z OGLASI PA ŠE ŠOPAJO CENE.

uredilo bitje Undead
Povezava do prispevka

A delam jaz kaj narobe, ali sem edini, ki še ni prejel opozorila? Kolega nam shara svoj account, vsega skupaj smo štirje uporabniki.

 

On se je jasno opredelil kot owner, jaz pa 100% streamam preko iPhone aplikacije in chromecastam na TV (ampak via wi-fi) in še nisem dobil nobenega obvestila. To dobi drugače owner na email ali vsak posamezno kot prompt/notification v appu?

 

 

Povezava do prispevka

Punca si je account delila z zdaj že bivšimi sodelavkami in je enkrat prejšnji mesec dobila obvestilo, da je konec. Itak je večino dobrih stvari že pogledala, zato je pol raje nabavila Voyo za otroka, da lahko gleda risanke v slovenščini :happy: Za naju sem pa spet zalaufal infire.si ;)

 

Ripper reče Dne, 10. 8. 2023 at 11:55:

Mate sloflix.com... isto sam zastonj. 

 

Hvala za to, :avadodo:

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...