Skoči na vsebino

The Three-Body Problem


Vodokotlič

Priporočeni prispevki

Mabel reče Dne, 10. 2. 2023 at 16:18:

deli svoje obcutke prosim.

moji obcutki med gledanjem serije  so isti kot med branjem knjige
imo so dobr nardil, na zacetku je nekej kitajskih/editorjevih ekscesov k se je igral z zoomom pa glitch filtri, ampak to je bl to kar je minusov

spomnu sm se kaj mi je bedno pr knjigi
 

Spoiler

zacetn del mi je bil zlo kul s tem 'fizika ne obstaja' ampak odgovor k ga dajo knjige mi je slab, men na tak start pase samo al da je nek misterij k je neodgovorljiv in se mors naucit zivet z njim itd. al pac proper metafizicna razlaga k je bl fundamentalna, ta 'alien scam' mi pa bedno izpade oz mi je scam za bralca k te potegne not s hookom k pol ne delivera
 

 

Povezava do prispevka
Okult reče Dne, 14. 2. 2023 at 6:30:

moji obcutki med gledanjem serije  so isti kot med branjem knjige
imo so dobr nardil, na zacetku je nekej kitajskih/editorjevih ekscesov k se je igral z zoomom pa glitch filtri, ampak to je bl to kar je minusov

spomnu sm se kaj mi je bedno pr knjigi
 

  Razkrij skrite vsebine

zacetn del mi je bil zlo kul s tem 'fizika ne obstaja' ampak odgovor k ga dajo knjige mi je slab, men na tak start pase samo al da je nek misterij k je neodgovorljiv in se mors naucit zivet z njim itd. al pac proper metafizicna razlaga k je bl fundamentalna, ta 'alien scam' mi pa bedno izpade oz mi je scam za bralca k te potegne not s hookom k pol ne delivera
 

 

 

hvala ker si delil svoje opcutke.

Povezava do prispevka
Okult reče Dne, 9. 2. 2023 at 20:22:

pru del serije sm pogledal,
ful cudno se nikol ni blo serije k bi bla tolk ista k knjiga oz tko k sm si predstavljal med branjem

k nimajo kitajci nobene domišljije in znajo samo kopirati

 

edit: gledal par delov, tole se bo pa vleklo

uredilo bitje bainit
Povezava do prispevka

To tudi mene ne moti, da je pač počasnejši tempo. Se itak nikamor ne mudi. Lepo pogledaš 1-2 dela na dan. :)

Ameriška verzija oz bolj Netflixova verzija bo čisti garbage, ki bo imel bolj malo veze s prvo knjigo. Govori se tudi o tem, da naj bi pobiral iz druge in tretje knjig. Pa da ne bo čisto kronološko kot je v knjigi, za bonus pa rasne kvote in dogajanje postavljeno kje v ZDA in ne v Kitajsko. 

 

To bo doživelo isto usodo kot jo je serija Witcher. 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
  • 8 mesecev kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Sem kopiral iz Kaj se trenutno predvaja:

Meni je bil 3 body blem kar v redu, najverjetneje zaradi nizkih pricakovanj. Je te knjige kar tesko prenest v film bi reku. Ne da jim je nek hudga ratal ampak za pogledat mi je blo.

Mal plehko ispade na momente, sam tud knjige glede razvoja karkterjev ni bil ne vem kako sirok in globok. Knjiga se je tud vlekla na momente, kako seriji tud zmanjka sape, pa dost 2d izpade.

 

Upam da pa posnamejo vse knjige, ker dvojka je bila fino fajn.

Povezava do prispevka

3 body problem od netflixa sem pogledal ja, pa lahko rečem da je bila rushana serija.  Veliko so preoblikovali, poenostavili ipd. 

 

Za pogleda je, ni pa nikakor ustrezna adaptacija knjig. 

 

Če komu ni odveč razvlečena verzija od Kitajcev, ki ima 30 epizod, jo naj pogleda. A tam so tudi vmes hočeš ali nočeš tudi cenzurirane scene, pač tipična kitajska partija...

 

Če ne pa najbolje kupiti knjige pa jih prebrat. :)

 

 

Povezava do prispevka

Ja Kitajska je tudi ok, samo dolga, 30 epizod, mene ni motilo pač lepo 2-3 dela na dan pogledal pa je šlo.  Je vsaj poglobljeno in ni toliko občutka rushanja, pa več poudarka na misterioznosti. 

 

Tudi VR dogajanje je veliko bolj obširno prikazano v primerjavi z Netflixovo verzijo, ki tega loti preveč površinsko. 

 

Na streaming Prime imate komplet sezono od kitajcev 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...