Skoči na vsebino

[multi] Lords of the Fallen (2023)


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 6 minutami:

Mislim, da je fora umbrala zgolj to, da ti vidiš kaj se dogaja TUDI v umbral realmu. Tudi navadni nasprotniki (ne tisti iz Umbrala) so še vedno prisotni. Se pravi ti si še vedno v real world, le vidiš lahko tudi tisto kar se dogaja v Umbral.

 

Tako je. Tebi se oba svetova prepletata. Kot praviš niso zgolj NPC-ji tam, so tudi sovražniki.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 9 minutami:

Mislim, da je fora umbrala zgolj to, da ti vidiš kaj se dogaja TUDI v umbral realmu. Tudi navadni nasprotniki (ne tisti iz Umbrala) so še vedno prisotni. Se pravi ti si še vedno v real world, le vidiš lahko tudi tisto kar se dogaja v Umbral.

good enought explanation for me

Povezava do prispevka
kemik reče pred 23 minutami:

A to da prideš ven iz umbrala (ta zadeva na tleh) je one time use? 

 

Drugače pa damn yo, kok vrat sem že videl in skor nobenih ne morem odpre že kr nekej časa. Kdo si bo vse to zapomnil

 

Ja, tisti izhod je 1x na respawn. Drugi izhod pa je smrt ali pa rest :D Tako, da če moraš v umbral iz kakega razloga, da je kaka naloga ali kaj... Si preštudiraj vnaprej kdaj greš ven. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

A to da prideš ven iz umbrala (ta zadeva na tleh) je one time use? 

 

Drugače pa damn yo, kok vrat sem že videl in skor nobenih ne morem odpre že kr nekej časa. Kdo si bo vse to zapomnil

Jup, ampak se pojavi ponovno, ko se respawnaš na vestige.

Aja, pa unih seedlingov, s katerimi lahko narediš temporary vestige ne rabiš šparati, ker se jih da kupovati neskončno. Naenkrat pa jih lahko imaš na sebi le 5. Na začetku sem jih ful šparal, pol sem videl, da je brezveze. Pa sploh niso dragi.

Povezava do prispevka

Fak. Prepletenost stopenj in mindblow trenutki, ko odpreš kako bližnjico in poštekaš geografijo določenega predela, se po moje komot kosa z izvirnim Dark Souls. :avadodo:

Vzdušje ves čas delivera 100 na uro. Jaz sem kr malo brez besed. Tole je nad vsemi pričakovanji.

1707060051265.jpg?ex=65d22419&is=65bfaf1

:avadodo:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Ne bi rad spolilerjev pisal, tako da bereš na lastno odgovornost, če si jih slučajno zgrešil.........

Spoiler

ko prideš čez določena vrata, je desno zgoraj (blizu) šef skinstealer...če gre tu levo dol in v umbral, boš videl nižje pod sabo reaperja, ki sameva...če se mu pridružiš, se mu bosta pridružila še dva in bo 3 na 1 (če ga nisi hitro odpravil)...sem pa pozabil kako se področju reče...povsem možno pa tudi da si prvega hitro pospravil in si potem dejansko imel ker 2v1

Lp

Povezava do prispevka

Tole z prepljetenostjo bo res zanimivo, zdej sem v tem lesenem delu nekaj na tak način rešil da sem bil sam wat. Umbral res doda svoje, upam da ne bo preveč over the top. 

 

Sem pa ta del obrnil kot največja pička, s sulico sem jih v two handed načinu špikal ko prasce. Zdej sem malce nabil strenght tako da mam DS klasiko, en dost okej two hander. Meni paše, da je mal hitrejši kot DKS, ker lahko večkrat uporabiš kombote in special move. Je pa špil po par urah res tok podoben soulsom da imam filing da dobesedno igram soulse. :avadodo: Pa še zarad tega ker z udarci dobivaš nazaj health se mi zdi da igra prav pusha igranje v 2 handed načinu, kar mi je od nekdaj najljubše. 

 

Po občutku je edino vlaganje v STR (če recimo delaš STR build) manj vplivno kot v From igrah?

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
1309976 reče pred 23 minutami:

Ne bi rad spolilerjev pisal, tako da bereš na lastno odgovornost, če si jih slučajno zgrešil.........

  Skrij vsebine

ko prideš čez določena vrata, je desno zgoraj (blizu) šef skinstealer...če gre tu levo dol in v umbral, boš videl nižje pod sabo reaperja, ki sameva...če se mu pridružiš, se mu bosta pridružila še dva in bo 3 na 1 (če ga nisi hitro odpravil)...sem pa pozabil kako se področju reče...povsem možno pa tudi da si prvega hitro pospravil in si potem dejansko imel ker 2v1

Lp

Aha, ja ja. To je to. Jaz sem imel samo dva. V smislu, da sta bila samo dva life bara. Pojma nimam kje naj bi bil tretji. Težko reči boss tem papkom tbh.

Jaz se na smrt bojim samo tardečih. Sem pa zdaj tolk nabildan (obe orožji sem spravil na +10), da bom počasi probal kakega od teh premagati. :D

 

Aja, fun trivia. Premagal sem jih v drugo, ker v prvo se mi je tip zataknil v tleh in ni hotel priti ven. Moral sem se fuknit v prepad in se ponovno vrniti. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
kemik reče pred 6 minutami:

Po občutku je edino vlaganje v STR (če recimo delaš STR build) manj vplivno kot v From igrah?

Jaz mam filing, da je približno isto. Na začetku je sicer mal slabši scaling, sam ko levelaš orožja, se jim le ta opazno poveča. Če sem prej dobival po 2-3 točke na STR level, sedaj dobivam tudi po 6 in več. Itak pa največ damagea doprinese upgrejdanje orožja, tko kot pri ostalih Souls igrah.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 4 minutami:

Vas kaj strese, ko s strahom gledate z lampo, če je kje kaj uporabnega in te s hrbta nekdo iznenada potegne v umbral? :D

Ma jaz sem ves čas na trnih. Prpam ko največji papak. Tako zelo nisem užival od DS3! Celo Elden Ring mi ni bil tako tesnoben (najbrž zaradi open worlda?).

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Škoda, da so bossi tako underwhelming kar se težavnosti tiče. Imeli ste prav.

(Do zdaj mi je samo Pieta bil zares zabaven fight. Aja, pa tisti tutorial boss, ki se pojavi tu pa tam. Komaj čakam ta fight.)

 

Če bi izboljšali tole in drsenje lika med bojevanjem, bi to zame bila čista 10ka.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 urami:

Škoda, da so bossi tako underwhelming kar se težavnosti tiče. Imeli ste prav.

(Do zdaj mi je samo Pieta bil zares zabaven fight. Aja, pa tisti tutorial boss, ki se pojavi tu pa tam. Komaj čakam ta fight.)

 

Če bi izboljšali tole in drsenje lika med bojevanjem, bi to zame bila čista 10ka.

Mah tako po spominu imas se 1 2 3 potencijalno 4 zajebane bosse.. odvisno tudi s kaksnim levelom boš uletel

 

Drugace pa ja, meni je prav pasalo, da niso prevec zajebani, da ne izgubljam zivcev. Mislim pa, da so pol v ng+ bolj zajebani. Jaz sem nehal igrat ko sem v ng+ prisel do enega od teh zadnjih treh zajebanih in majkemi, da ga nisem moral naredit, pa sem probal vse. 

 

Drugace pa ja. Zadnji boss, pa uni secret, ki uletava in Pieta in se en so malo bolj zajebani. 

 

Ma sej v Elden Ring tudi niso zajebani razen unih par secret, ki so proti koncu.. sam ja rahlo bolj zajebani ko tle so ja. Mores enih parkrat se jebat. Tle jih naredis v prvo, drugo maaax 3. Ceprav z unim, attack on titan ki spuka ogen sem ss tudi malo vec jebal

 

 

 

 

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...