Skoči na vsebino

[multi] Lords of the Fallen (2023)


Priporočeni prispevki

Ma niti ne. Ravno prav, bi rekel.

Sicer me malo moti, da na težavnost vplivajo zunanji faktorji ala neumna kamera in mal janky collission detection, ampak ni neki kar bi me preveč frustriralo.

Vzdušje, ki ga ustvarjata svet in raziskovanje (res dober level design po moje) sta mi za čisto desetko. Ostalo mi je v drugem planu. :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 minutami:

Mislu sem, da bom najbolj sovražil swamp, tko kot ponavadi v vseh takih igrah. Takrat še nisem vedel, da obstaja to gnilo goreče naselje.

 

ja pa pol imas se eno tako lepo lokacijo ala blighttown

odvisno kam gres no ma dosti imas se 

se ene 6 7 8 lokacij, uzivaj

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 10 minutami:

 

ma men je carsko izpadlo glede na to, da skoz neki dila  :D 

Jaja sej swm razumel

 

Sam sem napisal bolj za njega da ve da mu lahko zdila za full pocenj valda :))))

 

Aja zdej igra lies of p..

 

Ma neki je igral pizda, se spomnem da je neki igral.. da ni blo lih LOTF

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pretiravanje much? Sej ajde, lahko da ima svoje minuse, neke audi-stoenka primerjave so totalno mimo. Kar stisnes spil naredi, ni da si izmisli igra tvoje inpute.

 

Sem spil igral, ko je bil v slabsem stanju in razen kamera ob lock onu ter smesnih raznih laungov naprej se je spil zelo dobro igral, nekih posebnih tezav s kontrolo nisem imel.

 

Sem pa v tej temi ze enkrat obsirno napisal, da je bolj fast paced kot ER, v smislu da je zamah z ugs hiter kot zamah z gs v ER, gs kot longsword ipd…

Par strani nazaj nekje…

Povezava do prispevka

Stolkel Pieto, difficulty pri tem bossu je bil lih pravi, da ti vzame par poskusov ampak ni dosadno. 

 

Špil zaenkrat ful sede, upam da se nadaljuje v takem tempu in da ne bo preveč tečnosti. Ko začneš igrat je mogoče res feeling, kot da gre za Dark souls iz aliexpressa. Ne kot močna žaljitev, ampak uno, vse ima občutek kot Dark Souls, ampak ni. 

 

Ko prespiš kakšno noč in se navadiš je pa čist kul igračka. Ubistvu imam zaradi teh par novosti in dejstva, da nekih zadev nisem vajen, mogoče celo občutek early soulsov, ko iz povsod preti neka nevarnost, to kar se je (sploh v ER) že kar malo izgubilo. 

 

Fajt mi je bil iz prve fin, domač in krepak, gibanje je bilo mal češko ampak je zdej gut, edino kljub performance modu včasih opazim, da ne lavfa lih tako kot bi moralo. Pa ni mi jasno, kako se lahko iz umbrala pogovarjaš z NPCji, a ni to neka druga dimenzija. :D 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...