Skoči na vsebino

[multi] Lords of the Fallen (2023)


Priporočeni prispevki

Mah jaz pa nisem prav nič navdušen nad tem špilom... Res mi gre na kurac kako natančni so vsi sovragi na daleč in zapovrh ti požrejo še tono healtha. Pol una šefica ki bljuva ogenj mi je z vsakim fireballom požrla 3/4 lajfa nakar sem si rekel ko te jebe po 2 poskusih in sem jo na daleč znukal z holy spellom. Prepletenost sveta je kul ampak ko sem odprl ena vrata nazaj v središčno cono niso ta vrata imela dobesedno nobenega pomena/koristi razen "o poglej tud mi znamo narest povezan svet tak kot FS" lol... Pol rune. Katerokol runo dam v meč str scaling boost al pa phys attk boost nima nobene veze ker se dmg ne dvigne niti za 1 atk lol. Na +5 sem zlevelal orožje že like 2 dni nazaj potem pa nobene nadgradnje več. Pa vmes mi je potem še enkrat uletel un kurac na zmaju in me ubil ko mačka, ker sem bil že tako al tako v umbral realmu brez flask pol pa šibam nazaj v tisto areno in ga ni blo več? Pa najdu sem eno areno kjer lahko kupuješ stvari za PVP tokene, sam MP ne funkcionira sploh ker mi po 15 minutah ni našlo nič? 

Povezava do prispevka

Kaj od tega pa je slabo? :D Mislim, ok... pač ti to ne sede. Nič nenavadnega, da nam je različno všeč.

 

Oni na zmaju pač izgine, bo že prišel čas za njega. Kolikor se spomnim so meni rune pomagale prii damage outputu. Sem pa potem cel čas mel iste. Da mi sovragi požrejo tono healtha pa sem itak vajen iz vseh from iger. Te kar two šotajo nekateri. Brez flaskov nervozen hodiš okrog, crkneš in greš vse znova... zveni mi znano :)

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

 Prepletenost sveta je kul ampak ko sem odprl ena vrata nazaj v središčno cono niso ta vrata imela dobesedno nobenega pomena/koristi razen "o poglej tud mi znamo narest povezan svet tak kot FS" lol... 

 

Ej to je zaenkrat moja edina zamera špilu, da so hotel čimveč tega not nafukat samo zato ker pač. :D 

Ampak sem še prezgodaj da bi komentiral. 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 4 urami:

Ligtreaperja si v trtje? :blink:

 

Jaz teh for z lampo praktično nisem uporabljal. Sploh se nisem spomnil skoraj nikoli... da ga potegnem ven in mu zadajam umbral damage :D Ti pa vidim, da kar dosti v več posnetkih.

To sem ga tretjič srečal ja. Prvič (tutorial) me je ubil že samo z zmajem iz zraka. Drugič pa nisem imel za burek.

Lampa pri njemu ni delovala.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

 

Ej to je zaenkrat moja edina zamera špilu, da so hotel čimveč tega not nafukat samo zato ker pač. :D 

Ampak sem še prezgodaj da bi komentiral. 

 

To pa zato, ker se vidi, da so delali z idejo, da nimaš vestigov, razen tistih, ki jih imaš s seedi, torej tako kot je bil NG+ v vanilli verziji. Potem bi ti te krajšnjice še kako prav prišle.

 

Zdaj, ko imaš te fiksne lampe in teleport med njimi, so povsem obsoletne, sploh na koncu, ko se ti odpirajo poti nazaj v hub iz čisto skrajnih koncev sveta.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

Mah jaz pa nisem prav nič navdušen nad tem špilom... Res mi gre na kurac kako natančni so vsi sovragi na daleč in zapovrh ti požrejo še tono healtha. Pol una šefica ki bljuva ogenj mi je z vsakim fireballom požrla 3/4 lajfa nakar sem si rekel ko te jebe po 2 poskusih in sem jo na daleč znukal z holy spellom. Prepletenost sveta je kul ampak ko sem odprl ena vrata nazaj v središčno cono niso ta vrata imela dobesedno nobenega pomena/koristi razen "o poglej tud mi znamo narest povezan svet tak kot FS" lol... Pol rune. Katerokol runo dam v meč str scaling boost al pa phys attk boost nima nobene veze ker se dmg ne dvigne niti za 1 atk lol. Na +5 sem zlevelal orožje že like 2 dni nazaj potem pa nobene nadgradnje več. Pa vmes mi je potem še enkrat uletel un kurac na zmaju in me ubil ko mačka, ker sem bil že tako al tako v umbral realmu brez flask pol pa šibam nazaj v tisto areno in ga ni blo več? Pa najdu sem eno areno kjer lahko kupuješ stvari za PVP tokene, sam MP ne funkcionira sploh ker mi po 15 minutah ni našlo nič? 

Težavnost je ravno pravšnja po moje. Pritoževanja nad snajperji ne razumem najbolj, ker niti nisi edini, ki se je pizdil čez tole. Men se zdi ravno prav zajebano in v kolikor bi bilo lažje, ne bi imelo pravega efekta po moje. Res proper old school souls experience.

Ajde, razen če si tudi ti v skupini folka, ki misli, da archerji v Anor Londu ne bi smeli obstajati. :D Ampak jaz tega ne razumem. Očitno sem malo bolj mazohistična duša al neki.

 

Rune so po moje zbuggane. Sem tudi sam čudno gledal, ker ni nič vplivalo ne na str scaling, ne na moč udarcev. Neki sem bral na Fextralife, sam tam je vse napisano narobe. Spodaj v komentarjih pa folk pravi, da te rune delujejo le do nekega zgodnjega levela. Očitno sva se prehitro nabildala.

 

Nekatere bližnjice ne pomagajo dosti pri premagovanju poti, to je res. Sam meni je enostavno zakon spet videt nek svet, ki ga lahko prepešačiš v celoti in je vse povezano. Ne tako kot v  DS2 in 3, kjer moraš nujno uporabljati teleport, da se lahko premikaš med lokacijami. Tole sem pogrešal vse od DS1, BB in Sekiro.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Ma problem te igre je v tem, koliko si pripravljen sprejet pizdarije. Kot tudi, ali dobro odtehta slabo. Meni na koncu absolutno je. Pa točno pri tem bossu, katerega Gatsu opisuje (kasneje postane regular mob) je tudi meni dopizdilo. Ker je enostavno tečno ko drek. 

Boss nima nobenega moveseta razen spammanja range gluposti, čez celo mapo, tudi če te ne vidi. V tej igri lahko kvečjemu level design do neke mere primerjas s soulsi, ampak vse ostalo je slabše. 

Povezava do prispevka

Jaz sem ji 3/4 lajfa pobral z metanjem sekire od daleč, pol pa tekel nanjo for the kill. Kako za vraga pa naj bi se je lotil na blizu, če je obkrožena z ognjenim spellom? Se mi zdi, da je nekako pričakovano od igralca, da uporablja throwable orožja/spelle.

Ubil sem jo v 2. poskusu.

Ne vem kaj je z vami folk, sam tole delate neki hudo hudo narobe, če vam je bil ta mini boss tečen. :D

Isto ne štekam pizdenja nad ranged mobi. Men se sploh ne zdijo nič posebnega. Še najbolj so zafukani tanevidni, pri katerih izgubimo lock on, ko izginejo, pa še tisto se da zelo enostavno hendlati, tako da jim prideš blizu.

 

Očitno sem samo jaz nek čudak, ki se veseli nad takimi Fromsoft cheesi. The more the merrier. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 urami:

 Prepletenost sveta je kul ampak ko sem odprl ena vrata nazaj v središčno cono niso ta vrata imela dobesedno nobenega pomena/koristi razen "o poglej tud mi znamo narest povezan svet tak kot FS" lol...

Te bližnjice so dobesedno smeti. Razen enih dveh.

Povezava do prispevka

Vidiš, meni pa predstavljajo zgolj zelo dober izziv.

Na umbral pa itak stalno pozabljam, ko se bojujem. Mislim da, če se pri tem fightu teleportaš v umbral, ogenj okoli nje celo izgine, ane?

Men je ta mehanika z lampo na splošno ful dobra, ker ti daje vedno na voljo dodaten pristop k reševanju sveta, pa tudi boja.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 8 minutami:

Ubijes jo tako, da vzames lampo ven in unicis tiste kurce v Umbralu, in ta spell izgine. Vsaj jaz sem jo tako ubil.

 

In jaz raje imam bosse kot so Genichiro, Isshin in podobni, ena na ena, brez neumnosti. Tko da take pizdarije mi bodo vedno tecne. 

Pa, da ima špil izdelan parry sistem. Poezija ti rečem.

Povezava do prispevka

Zdaj je po moje kul. Sploh Pilgrim's Pearch je bil nekoč čisti hell. Tam si bil še zelen pa z nič napitki za health. Pol pa kasiraš kombo tank/ranged in mogoče še kak pes vmes. Na mali površini in če si bil slučajno lock on, si se najbrž odrollal kar v prepad. Fun :D 

 

Pa še to: FUL so nerfali tudi snajper accuracy. Nekoč si kasiral čez pol mape lightning v direkt v faco. Enkrat, ko si ji aggral pa so bli praktično aggro till death. 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 8 minutami:

Ma problem te igre je v tem, koliko si pripravljen sprejet pizdarije. Kot tudi, ali dobro odtehta slabo. Meni na koncu absolutno je. Pa točno pri tem bossu, katerega Gatsu opisuje (kasneje postane regular mob) je tudi meni dopizdilo. Ker je enostavno tečno ko drek. 

Boss nima nobenega moveseta razen spammanja range gluposti, čez celo mapo, tudi če te ne vidi. V tej igri lahko kvečjemu level design do neke mere primerjas s soulsi, ampak vse ostalo je slabše. 

 

No sej ta igra je vseeno res verjetno najboljši soulslike špil doslej. Moj največji problem je da sem šel direktno iz ponovnega preigranja TLOU2 ter 30 urnega igranja Elden Ring v tole. In potem so vse pomankljivosti te igre še tako bolj opazne kot če bi prej igral nekaj pred tem nekaj bolj povprečnega... 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

To sem ga tretjič srečal ja. Prvič (tutorial) me je ubil že samo z zmajem iz zraka. Drugič pa nisem imel za burek.

Lampa pri njemu ni delovala.

 

Sem opazil, da si sprobal lampo in ni delala. Omenil sem, ker sem pri ostalih opazil in tu pri tem tudi sprobal. Saj jaz sem ga tudi ubil tukaj kot ti, ampak v 15-20 poizkusu :D Jaz isto kot v From špilih pri boss-ih mnogo preveč rinem z glavo čez zid in grem na silo. Samo še en udarec pa se umaknem, pa samo še en, probajmo še enega... RIP. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 31 minutami:

Vidiš, meni pa predstavljajo zgolj zelo dober izziv.

Na umbral pa itak stalno pozabljam, ko se bojujem. Mislim da, če se pri tem fightu teleportaš v umbral, ogenj okoli nje celo izgine, ane?

Men je ta mehanika z lampo na splošno ful dobra, ker ti daje vedno na voljo dodaten pristop k reševanju sveta, pa tudi boja.

Meni je mehanika carska. Pri njej pa ne gres v Umbral, posvetis z lampo v one pizdeke, štirje so, jih unicis, spell zgine. 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 31 minutami:

Zdaj je po moje kul. Sploh Pilgrim's Pearch je bil nekoč čisti hell. Tam si bil še zelen pa z nič napitki za health. Pol pa kasiraš kombo tank/ranged in mogoče še kak pes vmes. Na mali površini in če si bil slučajno lock on, si se najbrž odrollal kar v prepad. Fun :D 

 

Pa še to: FUL so nerfali tudi snajper accuracy. Nekoč si kasiral čez pol mape lightning v direkt v faco. Enkrat, ko si ji aggral pa so bli praktično aggro till death. 

 

Saj tam naj ne bi imel kaj delat kot začetnik :D Če si kupil ključ, si se pač znašel v svetu, ki je konkretno višji level od tebe. Če si šel tja po "naravni" poti, potem ni zajebano. Ajde, day one sniperji3mogoce vseeno, ampak za začetnika pač tista cona ni namenjena. 

 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 16 minutami:

Sem opazil, da si sprobal lampo in ni delala. Omenil sem, ker sem pri ostalih opazil in tu pri tem tudi sprobal. Saj jaz sem ga tudi ubil tukaj kot ti, ampak v 15-20 poizkusu :D Jaz isto kot v From špilih pri boss-ih mnogo preveč rinem z glavo čez zid in grem na silo. Samo še en udarec pa se umaknem, pa samo še en, probajmo še enega... RIP. 

Kako si ga pa ponavljal, če se pojavi kao samo enkrat vsake toliko?

Ker sem ga ubil in ni samo spizdil, sem šel gledat ali je to final lokacija kjer ga srečamo, pa ni.

Aja, ti misliš, da sem ga kao ponavljal 3x. To sem govoril o srečanjih, ki sem jih imel z njim. Prvič je bil tutorial boss čisto na začetku, drugič v neki areni (Fitzroy's Gorge) in to sedaj je bilo moje 3. srečanje. Nisem ga ponavljal večkrat, tko kot normalno pri bossih, ko se ti pojavi un zid, ki ga moraš prečkati.

A to pomeni, da sem ga ubil "prezgodaj"? :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Kako si ga pa ponavljal, če se pojavi kao samo enkrat vsake toliko?

Ker sem ga ubil in ni samo spizdil, sem šel gledat ali je to final lokacija kjer ga srečamo, pa ni.

Aja, ti misliš, da sem ga kao ponavljal 3x. To sem govoril o srečanjih, ki sem jih imel z njim. Prvič je bil tutorial boss čisto na začetku, drugič v neki areni (Fitzroy's Gorge) in to sedaj je bilo moje 3. srečanje. Nisem ga ponavljal večkrat, tko kot normalno pri bossih, ko se ti pojavi un zid, ki ga moraš prečkati.

A to pomeni, da sem ga ubil "prezgodaj"? :D

 

Potem si ga ubil prezgodaj, ja :D Nisem dobro opazoval arene. 

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Kako si ga pa ponavljal, če se pojavi kao samo enkrat vsake toliko?

Ker sem ga ubil in ni samo spizdil, sem šel gledat ali je to final lokacija kjer ga srečamo, pa ni.

Aja, ti misliš, da sem ga kao ponavljal 3x. To sem govoril o srečanjih, ki sem jih imel z njim. Prvič je bil tutorial boss čisto na začetku, drugič v neki areni (Fitzroy's Gorge) in to sedaj je bilo moje 3. srečanje. Nisem ga ponavljal večkrat, tko kot normalno pri bossih, ko se ti pojavi un zid, ki ga moraš prečkati.

A to pomeni, da sem ga ubil "prezgodaj"? :D

 

brejkal si igro pomoje... upaj da imajo failsafe :P

Povezava do prispevka

To je pa res bedno pol. Mislu sem, da bo un standardni trope, da spizdi in ga pol srečamo spet na koncu za final showdown. Nadejal sem se nekega epskega fighta z več fazami. Tole je bilo precej underwhelming. :(

 

A to pomeni, da če ga premagaš v tutorialu, ti pol da vso igro mir?

@bitsurugiTi si imel tako izkušnjo?

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 8 minutami:

To je pa res bedno pol. Mislu sem, da bo un standardni trope, da spizdi in ga pol srečamo spet na koncu za final showdown. Nadejal sem se nekega epskega fighta z več fazami. Tole je bilo precej underwhelming. :(

Spoiler

Sweet summer child

:D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...