Skoči na vsebino

[multi] Lords of the Fallen (2023)


Priporočeni prispevki

  • 3 tedne kasneje...
Weraziel reče pred 2 urama:

Samo da ni SkillUp :D FightingCowboy je vsaj gamer, SkillUp pomoje večine špilov k nardi review niti do polovice ne preigra

Men se je zameril, ko je hvalil combat v Atlas Fallen. Mislil sem, da mu lahko zaupam. Biggest anime betrayal of all time.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Izgleda odlično,.. a se motim da je to neke vrste remake ali nekaj,.. A nismo igrali tega že kot prvi špil folka, ki je Surge serijo delal? ,.. ali pa je bil drugi naslov,..?? Meni je bila enka čisto ok,.. ja ni ravno Souls nivo,.. ampak estetika me je nesla čez tisti špil,.. tako da ga ne sovražim,.

Vglavnem izgleda estetsko blesavo dobro.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
foker reče pred 6 urami:

Izgleda odlično,.. a se motim da je to neke vrste remake ali nekaj,.. A nismo igrali tega že kot prvi špil folka, ki je Surge serijo delal? ,.. ali pa je bil drugi naslov,..?? Meni je bila enka čisto ok,.. ja ni ravno Souls nivo,.. ampak estetika me je nesla čez tisti špil,.. tako da ga ne sovražim,.

Vglavnem izgleda estetsko blesavo dobro.

 

V bistvu ni remake, ampak je totalen reboot serije. Če sem prav razumel, se špil dogaja v istem svetu neke 1000 let kasneje, v stilu DkS1 ---> DkS3 konceptu.

 

Bog ne daj gledat Skill Upa za ta žanr. Špil mu nardijo drugi on samo naredi opis, sploh če je kakšna res težka igra.

Povezava do prispevka

Me veseli, da sem prvi hejtal skillupa. Skratka avnadgarda tega foruma sem.

 

Drugace Lord of the Fallen original.. 

Bil je na splosno en prvih Souls klonov in ker je bila takrat susa v tej zvrsti, je bil precej igran in fresh recimo. Bil je dober spli ampam manjkala mu je dusa.

 

Kot kaksen Lies of P recimo, sam da nismo se videli toliko souls klonov in karkoli ni blo smeti je bilo avtomaticno ql

 

Upam, da bo ta reboot precej boljsi. Sicer zakaj bi cene sli delat reboot lahko bi naredili LotF 2 in ciao.

 

Ce no isto kot Lies of P bo srednja roba, ce bo slabse bo razocaranje, ce bo boljse bo goty

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 58 minutami:

Ja, je okay. Ni pa bil odličen špil kot je SkillUp to predstavil. At best zastonj PS+ špil material, pa še to bi razumel, če kdo ne bi do konca preigral.

 

Guardinsi bi bli veliko boljši če bi ven vzeli vsaj pol combat encounterjev imo.Zelo podobno kot Hellblade kjer je bil combat tako zanič da sem si svinjsko želel da bi bla igra zgolj walking simulator.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...