Skoči na vsebino

[multi] Lords of the Fallen (2023)


Priporočeni prispevki

  • 2 mesca kasneje...
Aktivist Vanč reče pred 1 uro:

Zato, ker so globalno/generalno gledano kar vsi "kloni, kopije, zgledovalci" po From igrah največkrat kar skurcani s strani enih igračkarjev, ki pač ne sprejmejo drugega kot samo "original".


Jaz imam rad klone FROM iger, bom pa rekel, da mi nobena ni imela istega "duha" kot FROMgračke. Also še ta element je. Če vzameš kak element ali inspiracijo od FROM je to splošno sprejemljivo bi rekel, ker ene mehanike res pašejo v igre. Če pa greš full on klon tipa LOF boljš da imaš nek svoj twist, ker boš le en v morju klonov. In bolje da imaš jebeno dober gameplay, level dizajn in tuning, ker to je tisto v čem je FROM kralj. 

That being said, LOF še nisem igral, čakal sem da zrihtajo performance, komaj čakam v bistvu.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče Pravkar:


Jaz imam rad klone FROM iger, bom pa rekel, da mi nobena ni imela istega "duha" kot FROMgračke. Also še ta element je. Če vzameš kak element ali inspiracijo od FROM je to splošno sprejemljivo bi rekel, ker ene mehanike res pašejo v igre. Če pa greš full on klon tipa LOF boljš da imaš nek svoj twist, ker boš le en v morju klonov. In bolje da imaš jebeno dober gameplay, level dizajn in tuning, ker to je tisto v čem je FROM kralj. 

That being said, LOF še nisem igral, čakal sem da zrihtajo performance, komaj čakam v bistvu.

 

Umbral kar doda k "drugačnosti", levelč dizajn mi je zelo kul. Saj brez veze, da govorim, boš sam izkusil in ocenil :D Če nimaš igre in jo hočeš, ti jo lahko ke_kit pošlje (mojo). Jaz je ne prodajam, ker želim še najmanj enkrat preigrati drug build in seveda sprobat tudi novosti, ki jih je vedno kup. Če hočeš preigrat, potem mi vrneš :)

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 minuto:

 

Umbral kar doda k "drugačnosti", levelč dizajn mi je zelo kul. Saj brez veze, da govorim, boš sam izkusil in ocenil :D Če nimaš igre in jo hočeš, ti jo lahko ke_kit pošlje (mojo). Jaz je ne prodajam, ker želim še najmanj enkrat preigrati drug build in seveda sprobat tudi novosti, ki jih je vedno kup. Če hočeš preigrat, potem mi vrneš :)


Thanks, bom kar kupil ko pride na vrsto. Najprej Stellar, pol je pa že počasi Erdtree. Nočem overloadat na FROM igrah, itak moram kak teden pred Erdtreejem še do konca dotweakat builde!

Povezava do prispevka

Špil je ok. Ga pa nebi lih koval v zvezde. Najbolj zato ker uporablja precej cheap elementov da te ubije, torej to kar so FROM igre kar dobro izkoreninile. Pa še smešno je da proba bit 1:1 klon soulsov, razen umbrala. Imaš FROM like žanr ampak tole zgleda skor copy / paste s par čudnimi zadevami. :D 

 

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 46 minutami:

Zato ker je res? 

Govorim o muziki ne o LOTF

po mojem mnenju, če ne spremljaš samo komerciale lah v vsakemu žanru najdeš goldmine glasbenega contenta, zdej vsaj artisti niso več odvisni samo od radija in glasbenih založb

 

sploh rock zadnjih 10 let je spet top in diverse

Povezava do prispevka

ja ampak ne govorim o base špilu ampak o roguelike mehanikah, ki so jih dodali kasneje

 

=) neki potenciala je v temu fix, zdej bi blo samo zanimivo vidt, da en tak bolj uspešen špil (LOTF) to vkomponira pa da je dost velik boom, da tud FromSoft začne razmišljat o temu

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...