Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Sashua reče pred 42 minutami:

 

kak je všečno pa popularno to madžarsko metat na vsak drek.  zakaj se to ne napiše vsakič tudi za poptv?

Češki bogataš, ki je kupil tudi POP TV, ima tesne zveze s kitajskimi državnimi podjetji, skrbi pa tudi za lepšanje podobe Kitajske in ...

Zakaj nikjer ni omenjeno da prenos POPtvja češkemu kupcu bogatašu sploh še ni izveden in se v resnici niti ne ve kdaj bo? - Lahko se teoretično zgodi, da sploh ne bo.

Central European Media Enterprises Ltd. Q2 2020 status: On October 27, 2019, we entered into a merger agreement with an affiliate of PPF Group N.V. ("PPF"). The closing of the proposed merger is subject to several conditions, including, but not limited to, the requisite vote of the Company’s shareholders in favor of the transaction and receipt of certain competition and other regulatory approvals.
PPF is currently expecting to file the required notification with the European Commission in the third quarter.


Central European Media Enterprises Ltd. = delniška družba iz bahamov
PPF Group N.V. = češki "mogotec".


(prenos Planeta madžarskemu je bil izveden 1-2-3)

Tako da je ta spodnji stavek #fakenews

Sashua reče pred 42 minutami:

A veš, da vsak mesec 5€ nakažeš češkemu mogotcu?

uredilo bitje BuDi
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Waslich reče Dne, 7. 10. 2020 at 9:26:

 

Ta Mojco Pašek ne vem, ampak za Evgenijo pa sem slišal od folka iz obale (DeSUS), da dejansko piše po naročilu. 

 

Ne piše po naročilu, ima pa tudi vire, ki so motivirani še s čim drugim kot željo po občem dobru. Seveda osebna poznanstva in dostop do virov informacij pač vplivajo na izbor zgodb.

 

Ne bo si šla kar nekaj izmislit al nabijat v prazno, bo pa, ko naleti na zanesljive info o čem nečednem to dobro obdelala in predstavila javnosti.

 

TLDR; ne piše po naročilu

 

Povezava do prispevka
BuDi reče pred 8 minutami:

Zakaj nikjer ni omenjeno da prenos POPtvja češkemu kupcu bogatašu sploh še ni izveden in se v resnici niti ne ve kdaj bo? - Lahko se teoretično zgodi, da sploh ne bo.

(prenos Planeta madžarskemu je bil izveden 1-2-3)

Tako da je ta spodnji stavek #fakenews

a res?

CentralEuropeanMediaEnterprisesLogo.png
Public
Traded as NASDAQCETV
PSE: CETV
Russell 2000 Component
ISIN BMG200452024 Edit this on Wikidata
Industry Media
Founded 1991
Founder Mark Palmer, Ronald Lauder Edit this on Wikidata
Headquarters Hamilton, Bermuda
Amsterdam, Netherlands
Prague, Czech Republic
Key people
Christoph Mainusch, Michael Del Nin Co-CEOs,
David Sturgeon, CFO
Products Television broadcasting
Television production
Revenue Increase US$703.9 million (2018)[1]
Increase US$157.6 million (2018)[1]
Owner PPF

 

 

kdo je PPF?

https://en.wikipedia.org/wiki/PPF_(company)

lastnik je https://en.wikipedia.org/wiki/Petr_Kellner

 

če naši verodostojni neodvisni mediji ne poročajo, še ne pomen da se ni zgodil. ker radi kaj takega naredijo.

Povezava do prispevka
Sashua reče pred 4 minutami:

a res?

 

 

če naši verodostojni neodvisni mediji ne poročajo, še ne pomen da se ni zgodil. ker radi kaj takega naredijo.

Fakin' kopirano iz wikipedije. Ne mi rečt da se to tolerira kot resno.
Zaradi takih amaterjev ne moremo imet lepih stvari.

Na uradni strani CME je poročilo za delničarje da še ni merginga. Je pa podpisana pogodba - kar ne pomeni nič.
https://www.cetv-net.com/company-news/press-releases/press-release-details/2020/Central-European-Media-Enterprises-Ltd.-Reports-Results-for-the-Second-Quarter-and-Six-Months-Ended-June-30-2020/default.aspx

uredilo bitje BuDi
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
BuDi reče pred 2 minutama:

Ampak 5€ še vedno kasirajo na bermudih.

zaenkrat še ja. so pa vsaj neodvisni ane.

BuDi reče pred 10 minutami:

Fakin' kopirano iz wikipedije. Ne mi rečt da se to tolerira kot resno.
Zaradi takih amaterjev ne moremo imet lepih stvari.

Na uradni strani CME je poročilo za delničarje da še ni merginga. Je pa podpisana pogodba - kar ne pomeni nič.
https://www.cetv-net.com/company-news/press-releases/press-release-details/2020/Central-European-Media-Enterprises-Ltd.-Reports-Results-for-the-Second-Quarter-and-Six-Months-Ended-June-30-2020/default.aspx

wiki je pa wiki ejga. še sam Borut Mekina je wikipedijo priporočil branju odboru evropskega parlamenta za preprečevanje pranja denarja v NLB-IRAN zadevi ko je bil povabljen na pričanje.

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 35 minutami:

 

Ne piše po naročilu, ima pa tudi vire, ki so motivirani še s čim drugim kot željo po občem dobru. Seveda osebna poznanstva in dostop do virov informacij pač vplivajo na izbor zgodb.

 

Ne bo si šla kar nekaj izmislit al nabijat v prazno, bo pa, ko naleti na zanesljive info o čem nečednem to dobro obdelala in predstavila javnosti.

 

TLDR; ne piše po naročilu

 

 

 

Ok, ne piše po naročilu. Ti vse veš.

Povezava do prispevka
Sashua reče pred 2 urama:

 

kak je všečno pa popularno to madžarsko metat na vsak drek.  zakaj se to ne napiše vsakič tudi za poptv?

Češki bogataš, ki je kupil tudi POP TV, ima tesne zveze s kitajskimi državnimi podjetji, skrbi pa tudi za lepšanje podobe Kitajske in ...

 

torej še češki (prej napajan iz davčne oaze pod nizozemsko) POP TV in komunistični rtv uporabljaj.

A veš, da vsak mesec 5€ nakažeš češkemu mogotcu?

 

Jaz sem sicer prvič naletel na to predpono, me je pa ravno tako zmotila. Samo ne dovolj, da bi šel tipkati povzetek brez nje.

Povezava do prispevka
Sashua reče pred 3 urami:

kak je všečno pa popularno to madžarsko metat na vsak drek.  zakaj se to ne napiše vsakič tudi za poptv?

Češki bogataš, ki je kupil tudi POP TV, ima tesne zveze s kitajskimi državnimi podjetji, skrbi pa tudi za lepšanje podobe Kitajske in ...

 

torej še češki (prej napajan iz davčne oaze pod nizozemsko) POP TV in komunistični rtv uporabljaj.

A veš, da vsak mesec 5€ nakažeš češkemu mogotcu?

Za kul džouk tak malo rukneš zraven mađare

 

Drgač pa meni itak all in all cela situacija ni všeč z mediji. Zraven POP TV smeti imaš še Martin Odlazek imperij, madžarsko-SDS navezo glupih desničarskih medijev ...

 

RTV je bil pač na koncu dneva najkakovostnejši in najmanj onesnažen. Ampak rahli padci kvalitete so vidni, sploh ker sem reden bralec. Pa tudi iz spopada z Janšo ne bodo prišli neranjeni, pač ne glede na razne zakone in javni denar, Janša je sprožil nek plaz ljudi, ki sedaj sovražijo RTV in bodo tako ali drugače vedno bolj oteževali normalno delovanje 

 

Povezava do prispevka

Malo je smešno tisto prepričanje, ki ga je vcepil ljudem, da ker plačujejo položnico za nekaj jim pripada kup pogojevanja pa zmišljevanja kako naj stvar izgleda.

Sej ga razumem samega po sebi. Ampak v času, ko plačuješ zdravstvena zavarovanja brez dostopa do zdravnika pa neizkoriščene vinjete, mesečne in še kaj, bi lahko počasi spoznali, da ni tako enostavno.

 

Povezava do prispevka

 

Navedek

 

Zakaj TV Slovenija ni prenašala Janševe izredne napovedi ukrepov proti virusu

"V primerih, ko tako pozno izvemo za spremembe termina, je zelo težko presojati, kako prilagoditi program, v kolikšni meri ga prekinjati in spreminjati, zato smo se v odločili, da bomo imeli prenos samo prek spleta"
 

V tem času smo na TV SLO 3 prenašali sejo Odbora DZ za obrambo.
Na programu TV SLO 1 le redko, oziroma le izjemoma predvajajo novinarske konference.
Na programu TV SLO 2 je bil v tem času četrtfinale teniškega prvenstva.

 

Navedek

TV Slovenija neposredno prenašala predstavitev Koalicije ustavnega loka štirih opozicijskih strank.


 Še malo levo desno fore...
 

Navedek

V soboto je v Ljubljani potekal Pohod za življenje. Okoli 500 udeležencev je na napovedanem shodu ob upoštevanju varnostih ukrepov izrazilo svoje prepričanje. Na RTV Slovenija pravijo, da za pokrivanje sobotnega Shoda za življenje niso imeli dovolj razpoložljivih ekip. O shodu tudi niso poročali.


 

Navedek

RTV Slovenija je v vseh dnevnoinformativnih oddajah poročala o naključnem protestu okrog 10 ljudi na bencinskem servisu Petrol glede nakupa delnic s strani ministra Vizjaka.

 

uredilo bitje BuDi
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

V živo as na spletu ali v živo as na TV-ju, kot Janševo konferenco?

 

Sicer pa ja. RTV SLO ima težave, zadnje čase marsikaj slabo skomunicirajo, saj to ni skrivnost. Bolj je problem, da je konkurenca naravnost grozljivo slaba 

Povezava do prispevka
BuDi reče pred 2 urama:
Navedek

V soboto je v Ljubljani potekal Pohod za življenje. Okoli 500 udeležencev je na napovedanem shodu ob upoštevanju varnostih ukrepov izrazilo svoje prepričanje. Na RTV Slovenija pravijo, da za pokrivanje sobotnega Shoda za življenje niso imeli dovolj razpoložljivih ekip. O shodu tudi niso poročali.

 

 

Smešno je bilo v soboto. Js sem se lih sprehajal s tamalim pa sva se hotela narest sprehod čez Stari in Mestni trg. Kar naenkrat pa opazim nek sprevod, piskajo, vriskajo, pojejo.. nisem vedu, a je maturanska parada al maškare. Hodim vzporedno s tem sprevodom, oni čez Stari trg js čez Galussovo nabrežje.  Vsake tok časa vidim čez kakšno prečno ulico sprevod, mal pohitim, da bi jih prehitel, ker sem res hotu it čez Mestni trg do tržnice. Končno pridem do Malalana, zavijem desno in sem dejansko pred njimi. Pridem že skoraj do Julije, zmanjkal mi je mogoče 10 metrov, ko proti Šuštarskem mostu zavije cela ta procesija in mi zapre pot naprej. Takrat še nisem vedu točno za kaj se gre, za kaj se sprevod zavzema. Fak, nato ugotovim, da se gre proti splavu. Tam isto neki fotografi k se postavljajo 10 metrov pred procesijo js pa ujet med njimi obemi. In valda, ker sem bil z vozičkom, sem si mislu fak ker hud propaganda shot bi bil to, zadaj cela gruča protestnikov proti splavu pred njimi pa mladi očka z vozičkom. Sem bil sam tko lol nope in zavijem Cankarjevo nabrežje.

 

No, kasnej sem pa po centru vidu kar precej vozičkov k so mel gor kakšno pro-splav propagando, kart tko na a4 listu sprintano.. ne vem njeno telo njena odločitev itd. 

 

Res sem mel pokvarjeno sobotno dopoldne ubistvu. Še na kavo se nisem nikamor usedu. 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
YourReptilianOverlord reče pred 3 urami:

Si predstavljaš kako bi pokvaril shod, če bi prekucnil voziček, povozil otroka z njim pa vpil podpiram splav do dveh let starosti. 

:D:D :D 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...