Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

gladius reče pred 5 minutami:

čisto iz zanimanja,

 

kdaj je rodilnik začel zamirati v pogovornem jeziku?

Nikoli

 

Ali pa imam samo jaz srečo, da se družim z ljudmi, ki ne ignorirajo rodilnik

Povezava do prispevka
gladius reče pred 13 minutami:

čisto iz zanimanja,

 

kdaj je rodilnik začel zamirati v pogovornem jeziku?

 

 

Odkar slolvenske matere več ne rojevajo dovolj. Ta feminizem pelje v pogubo slovenštino pa i narod. Brez narod pa ni rodilnia.

uredilo bitje Janša
Povezava do prispevka
gladius reče pred 7 minutami:

saj ostali južno slovanski jeziki poznajo rodilnik, ali ne?

V hrvaščini in srbščini se v določenih povedih uporablja samo tožilnik (npr. zanikanje prehodnega glagola)

 

Zaenkrat je res najbolj sprejeta teorija, da rodilnik "izumira" zaradi stika s temi jeziki. Izumira pod narekovanji, saj ga po zadnjih analizah še vedno uporablja večina ljudi 

Povezava do prispevka
Janša reče pred 9 urami:

kako naj javni zdravnik, ki mu ne pustijo naročat wc papirja brez 20ih obrazcev, razume privat zdravnika, ki dobi cel javni keš v enem kosu na račun in ga lahko porabi za karkoli si pač zmisli

 

evo razlog, zakaj sem sam prepričan, da je denarja v slovenskem zdravstvu v bistvu (sicer komajda, ampak vseeno) dovolj in zakaj dodatnih 100-200mil/letno ne bi pomenilo nobenih konkretnih izboljšav za povprečnega slovenskega pacienta.

uredilo bitje hawa meyta
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 15 urami:

 

evo razlog, zakaj sem sam prepričan, da je denarja v slovenskem zdravstvu v bistvu (sicer komajda, ampak vseeno) dovolj in zakaj dodatnih 100-200mil/letno ne bi pomenilo nobenih konkretnih izboljšav za povprečnega slovenskega pacienta.

namest da bi to blo na vseh prvih straneh vseh medijev  vsaj pol leta, nikomu ništa eva for4 in rupetina. 

 

kdaj tarča kdaj bicikl

Povezava do prispevka

Jaz ne razumem kako lahko eni v isti sapi kurcate javno zdravstvo po drugi strani pa zagovarjate ukrepe trenutne slovenske vlade za preprečitev širjenja coronavirusa.

 

Ali imamo javno zdravstvo, zobarje za vse

 

Ali nej pa spizdi v (braint fart) naslednji človek ki mi po televiziji reče kako ne smem nogometa igrati ali it v restavracijo

 

Kdo pa Bojano Beovič plača da gobec vrti pa nam teži z svojimi testiranji

namest da bi jo steral na intenziven oddelek kot medicinsko sestro delat

 

Kao fuj slabo javno zdravarvo, potem pa zagovarjate da vam po korakih v dobro javnega zdravja naročijo kje se lahko gibljete, kdaj se lahko gibljete in s kom se lahko gibljete

 

JELKO KACIN V PONOS JAVNEGA ZDRAVSTVA V SLOVENIJI ŽE PAR MESECOV GOBEC VRTI PO TELEVIZIJI

uredilo bitje Marvak
  • Nekul -1 2
Povezava do prispevka

da prihajajo očitki o 'užaljenosti in prizadetosti' ravno iz njegovih ust je verjetno ena najbolj ironičnih stvari letošnjega leta.

 

če bi imeli v Sloveniji močno tradicijo prave politične satire, bi tej politkomisarjevi izjavi lahko posvetili naslednje štiri oddaje.

uredilo bitje hawa meyta
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka
Sashua reče pred 1 uro:

a nemški app je pa ok? njih niso nič skurcal?

Informacije in zadržke so podali nacionalni zunanji izvajalci - v slovenskem primeru Mirovni inštitut.
Nemci nimajo Mirovnega inštituta (ali pa ga nihče nič ne vpraša).

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...