Skoči na vsebino

[multi] Lies of P


Denis

Priporočeni prispevki

Buzzkill reče pred 4 minutami:

Vidi se, da so korejci, ta azijski (FROM izvzeti) level dizajn je ne vem kako bi opisal, kvadraten. Bolj me spominja na pojanje po Yakuza svetu, kot Yarhnamu. Vse je kot 90 stopinj, dolgi hodniki brez ničesar, težko opisat.

Evo, tole. Bolje ne bi mogel opisati mojih občutkov, ko vidim te filmske kulise, ki naj bi predstavljale realistično arhitekturo. Ne tako zelo hudo kot v kakem Steelrisingu, sam vseeno jarring as fuck. To in linearno potepanje s ponavljajočimi razvejanimi potkami, ki te peljejo do slepe ulice z lootom ali do bližnjice so mi največji deal braker.

Pokvarjena plošča in fanboy gor ali dol, to znajo pravilno hendlati res samo Fromsoftovci.

Povezava do prispevka

Men je zdaj en boss na koncu chapterja 4 ful tezek. Ne morem ga premagat sam in niti s summonom. Spil mi je noro dober, sam ta spike tezavnosti pri tem bossu me kr jebe

 

do chapterja 4 je bilo kr lahko. Razen par vmesnih stvari k so sketchy as fuck. Neko lezenje po ozkih tramovih in vmes te streljajo / popizditis :)

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 12 minutami:

Men je zdaj en boss na koncu chapterja 4 ful tezek. Ne morem ga premagat sam in niti s summonom. Spil mi je noro dober, sam ta spike tezavnosti pri tem bossu me kr jebe

 

do chapterja 4 je bilo kr lahko. Razen par vmesnih stvari k so sketchy as fuck. Neko lezenje po ozkih tramovih in vmes te streljajo / popizditis :)

 

Buzzkill reče pred 22 minutami:

V bistvu je to Bloodborne combat s slabšim dodgom, Sekiro combat s slabšim parryem in Code Vein level designom. 
 

 

Kake builde igrata? Strength al dex? Jaz sem demo v strength... razmišljam pa, da bi šel dex, ko bom se spravil zraven.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 9 minutami:

Mogoče se vam zdi težje zaradi ifrejmov in hitboxov.

Jaz sem že dolgo nazaj rekel, da imajo From špil ZELO radodarne i-frejm windowe na rolle in podobno. Pinocchio ima pa i-frejme bojda take kot jih ima Monster Hunter (tam cca polovica DkS).

 

Pa najbrž so tudi jank/netočni hitboxi. From ima zelo točne hitboxe.


Zelo tight iframi so, ampak to ni problem, če so okna konsistentna. Pri FROM računalniških videoigricah je ta del res ful dodelan. Skozi igro se navadiš kdaj pričakuješ da bo parry uspel, tudi ko prvič srečaš sovraga z novim movesetom, hitro skapiraš, ker je konsistentno skozi igro. V ne tako popolnih kopijah je to lahko all over. 

Povezava do prispevka

Meni rollanje ni cheese, ampak game mechanic. Razumevanje kako se boss giba in kdaj narediti roll.

 

Zato mi Lies of P ni pritegnil, ker se pri bossih zdi, da če ne znaš parryat, da je brezveze da sploh igraš. Pri FromSoft igrah imaš vsaj na voljo dovolj različnih pristopov

 

Ampak okej, bom nehal jokcat, ker sem se po demu odločil, da ne bom kupil špila.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Zato ker intelektualci znamo vec jezikov. Ne samo materni jezik, anglescino in srbo-hrvascino.. 

 

Jaz sem 1x igral Mass Effect po francosko za utrjevanje jezika. Nevedoc v katerem jeziku je, sem pobral igro iz piratov in jo zagnal. Zacnem brat ta ekzoticen jezik in zacuda ga razumem, na pol, podoben je italijanskem. Pol zacnejo govorit in ne razumem vec nic razen, da je francosko, ter zbrisem igro.

uredilo bitje bigboss82
  • Na jagodo +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
kmetek reče pred 1 uro:

Zakaj IT?

Boomer Primorci smo večinoma kante za tuje jezike, ker so nas v mladosti Italijani zajebali z dubi. :D

Eni smo imeli srečo, ker smo študirali v Lj in/ali delamo za tujino, samo večina so taki lesi, da recimo raje gledajo filme/serije ali igrajo igre v italijanščini. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Izdajica

 

Zdaj ker si sow studirat v ljubljano si pozabil od kje prihajas.. koliko kulture dobis preko ita televizije.. ko gledem une zabarje na metelkovi me samo primejo krcevine.. uno je dobro samo ce si gey iz sela

 

poleg tega si studiral gradbenistvo clovek bozji, tle pa razlagas kot, da si najvecja FDV propalica, ki je prisla v ljubljano in primla boga za jajca

 

Slabo slaboo

 

Se ne pljuva v kroznik iz katerega se je

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 20 minutami:

 

Daj mi ti rajši za spremembo povej nekaj o igricah...  si preigral Lies of P? In zakaj ne, če nisi?

 

Mam na "to do" listi za letos pa od foruma praktično nič odzivov. Je 80 roba al je to larifari? Postane res tak zafukana igračka kasneje, ker demo sploh ni bil...?

Imas prav. 

 

Nisem  ker me je prvi boss tako jebal, da se mi ni dalo izgubljat zivce pol naprej z drugim. Ne povlece me toliko, da se mi bi zdelo vredno zivcirat.

 

To je taka igra za jo igrat, ko je susa in pol mogoce pades not.

 

Pa ni mi vsec to okolje neke lutke, ceprav lahko si predstavljas, da so roboti kao AI... sam.. ne vem glej slab sem postal :(

 

Je pa vse ze 100x videno, nic novega. Tudi, ce je izvedba dobra. Ze vem kaj me caka, linearno jebanje in zivciranje

 

Samo pizda ce je Denis naredil NG plus 4 more bit ql... pa se nek BERSERK armor sem vidu  da lahko dobis!!!!

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče Pravkar:

Je pa vse ze 100x videno, nic novega. Tudi, ce je izvedba dobra. Ze vem kaj me caka jebanje in zivciranje

 

Mam že nekaj časa filing, da si čist padel ven z iger in izgubil filing. Dejansko te večkrat pohecam z dlls, ker sem skoraj prepričan, da je ravno to krivo za izgubo tvojega interesa. Nekoč si full igral in debatiral o igrah, delal speedrune težkih iger... od kar si ga začel biksat s PC-jem in temi nastavitvami...pa praktično ne igraš več. Ne igraš iger samih, ampak se igraš z nastavitvami, ko dosežeš kar lahko max izstisneš pa te niti sama igra več ne zanima in jo pobrišeš. Zato jaz vedno pravim, da me boli kurac tudi, če mi igra na hipe šteka in mi je dosti bolj pomembno, če me igra potegne. Takrat me tudi štekanje, slabša grafika, glitchi... ne morejo odvrniti od igranja.

 

Moje mnenje :D

 

lp

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...