Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

doz reče pred 11 minutami:

glede na to da 99.5% vozim po predpisih in tempomatu, in ker je avto RS280 Sport varijanta (brez zapore difrecijala) in ročni menjalnik, imam povprečno porabo okoli 7.7l avtoceste umirjena vožnja pod 7l z lahkoto

tale 1.8 nissanov motor je resnična poslastica (MR18DDT (Renault M5Pt))... še celo diamond coating cilindrov ima isto kot nissan GTR, z motorjem načeloma ni težav, sem v 3 forumih in dobro vem kaj se dogaja s temi avti...


 

ni fora kolk mas lahko porabo na AC pa kolk umirjena voznja, ampak  koliko imas dejansko povprecno porabo goriva odkar si lastis avto. Valda vodis kako evidenco tankanja

Povezava do prispevka
doz reče pred 13 minutami:

Povej kaj o sebi, da vidimo prvega človeka, ki še ni naredil napake v prometu, z veseljem bi ti vozil 5m za ritjo da vidimo kako bi odreagiral 😀 te medtem snemal, seveda segmente, v katerih ni prekrška izbrisal ven 🤣

 

od mojih ga zmaga tale

AkQrr6k.gif

smo nato malo dorastli in mladostnorost pustili za sabo

dirkamo na dirkaliscih, ritoljubce pa prijazno spuscamo naprej da svoje veselje izzivljajo cimdlje od nas

Povezava do prispevka
Andro reče pred 14 minutami:

 

od mojih ga zmaga tale

AkQrr6k.gif

smo nato malo dorastli in mladostnorost pustili za sabo

dirkamo na dirkaliscih, ritoljubce pa prijazno spuscamo naprej da svoje veselje izzivljajo cimdlje od nas

No saj tole si dobro speljal, resne nevarnosti ni bilo

Povezava do prispevka

Kot sem že 10x napisal da sem šel prehitevati me je izživciral kaps na riti, samo da jaz nisem mogel na polno po bremzi ampak sem se potem umaknil kontra v krožišče... itak zelo nespametno, ampak ni bilo nobene nevarnosti itak sem v krožnega prišel 30kmh... saj sem že prej videl da je pač frej... sedaj mi je žal da nisem šel do odvetnika ker me je kaps maltretital brez lučk seveda... ampak je kar je sedaj ko imam koga tako na riti zabremzam 2x pa naj se jebejo zadaj

Povezava do prispevka
doz reče pred 9 minutami:

Kot sem že 10x napisal da sem šel prehitevati me je izživciral kaps na riti, samo da jaz nisem mogel na polno po bremzi ampak sem se potem umaknil kontra v krožišče... itak zelo nespametno, ampak ni bilo nobene nevarnosti itak sem v krožnega prišel 30kmh... saj sem že prej videl da je pač frej... sedaj mi je žal da nisem šel do odvetnika ker me je kaps maltretital brez lučk seveda... ampak je kar je sedaj ko imam koga tako na riti zabremzam 2x pa naj se jebejo zadaj


 

glede na videjo bi komot lahko zabremzal in normalno zapeljal lol

 

 

pac need for speed underground preblisk v betici in pol je kruta realnost hittnala

Povezava do prispevka
doz reče pred 22 minutami:

Kot sem že 10x napisal da sem šel prehitevati me je izživciral kaps na riti, samo da jaz nisem mogel na polno po bremzi ampak sem se potem umaknil kontra v krožišče... itak zelo nespametno, ampak ni bilo nobene nevarnosti itak sem v krožnega prišel 30kmh... saj sem že prej videl da je pač frej... sedaj mi je žal da nisem šel do odvetnika ker me je kaps maltretital brez lučk seveda... ampak je kar je sedaj ko imam koga tako na riti zabremzam 2x pa naj se jebejo zadaj

 

https://www.facebook.com/watch/?v=310290944409136

 

posnetek kaže da si v krožnega prišel s 100km/h

 

 

kreten

Povezava do prispevka
fire_soul reče pred 3 minutami:

 

https://www.facebook.com/watch/?v=310290944409136

 

posnetek kaže da si v krožnega prišel s 100km/h

 

 

kreten


 

pa ne samo to, vidi se da je se cist normaln lahko zabremzal k je bil avto pred njim, ampak ker je bil zanj prepocasen (saj ni divjal s 100kmh), je zodd doz popizdil in stisnil gas do konca, ter ga prehitel v nasprotno smer cez krozisce LOL. Kot pravi aktivist vanč, take osebe ne spadajo za volan, ampak lepo na zadnje sedeze avtobusa ali vlaka. 

Povezava do prispevka
Avril Lavigne reče pred 25 minutami:

Jz mam yarisa. Priporocam. 

Ti maš najbrž športnega, jaz bi avtomatika z 1.5 motorjem (bencinar ali hibrid). Fak kok so mi hudi, sm so me zdej z Optimo malo SUV vozniki pobunkali parkrat in pol se res fajn počutiš v velikem avtu (vseeno delam tam 40-50 k na leto). 

Dej kakšno slikco, da lahko masturbiram. 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 34 minutami:


 

glede na videjo bi komot lahko zabremzal in normalno zapeljal lol

 

 

pac need for speed underground preblisk v betici in pol je kruta realnost hittnala

Kakorkoli, nisem prehiteval v krožišče ampak sem reševal neuspelo prehitevanje avta, ker mi je prehitevanje zjebal kaps, ko je dal lučke ravno ko sem začel prehitevati in sem dal nogo s gasa ter potem ni bilo več časa, ampak seveda tvoj iq ti ne omogoča da bi razumel

  • Trol 2
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 minutama:

Ce bi dal nogo z gasa in na bremzo, bi imel dovolj casa da bi nazaj na svoj pas sel. Tako si pa zavestno prehiteval avto v napacno smer v krozisce, kruta realnost te je pa hittnila ko ti je policaj prizgal lucke in si ze potocil solzico na kartico vozniskega izpita. 

Seveda ti že veš, imaš izpit?

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 13 minutami:

Saj verjetno si brez izpita... če ne pa itak kmalu spet boš. Tak, da le lep pozdrav :D


Fak kak hudo me je užalil neznanec iz internetov hahaha... si bom sploh lahko opomogel? :(

Ne izgledaš preveč močan, te bo mamica potolažila...

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 6 minutami:

:avadodo:

 

@Kočevc ta lik je nekje na Zaraf, Mambo,... psihičnem nivoju :D Proper delivera zabavo... Jaz ne poznam ozadja. Bom bolj redno zahajal v to temo od zdaj naprej.

Pojdi povedat mamici, da imaš nove navidezne prijatelje 😀 in da si videl na internetih nekoga prehitevati 🤣 pa pazi očka postaja ljubosumen, ko se tak velik fant mota okoli maminega krila 🤣😀

uredilo bitje doz
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...