Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

Skynetz reče pred 9 urami:

Počakaj na nov model, pa še vsaj par mesecev, da se vidi če bodo kakšne težave. Tudi jaz čakam, da vidim kakšna bo cena, čeprav na češkem je takoj 40k kar sem videl. Kolebam med EVjem za par k€ več in Octavio tudi jaz

na skoda.de sm si naklikala novo octavio, pa sm tut lagano pršla do 40k. da ne govorim, da pr njih dsg+bencin s 150KM ne obstaja tko da sm se malo usrala :/

Povezava do prispevka
stena reče pred 3 urami:

na skoda.de sm si naklikala novo octavio, pa sm tut lagano pršla do 40k. da ne govorim, da pr njih dsg+bencin s 150KM ne obstaja tko da sm se malo usrala :/

Poglej še na češki strani.

stena reče pred 2 urama:

to mi je tut prodajalec reku, upam da res.

in upam, da bomo mel dsg+bencin različico.

Bomo imeli, eTSI sicer.

stena reče pred 2 urama:

audi, bmw odpadejo, ker nimam kompleksov :P

 

raj mam novo naloadano octavio, kot nek rabljen a6, bmw 3ko.

Enako, nevem zakaj bi moral BMW kupit, da več plačuješ za vzdrževanje, pa še star avto imaš

Povezava do prispevka

 

vlaho reče pred 18 minutami:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19123469&display=Audi A6 Avant

 

vsa mogoča oprema plus Quattro , avto nima pa niti 100k 

 

ne sej je vaš keš pa kupujte kar vam sede sam eno primerjavo sem dal 

Ma tole je sam servis polovico Octavie, ne se spilat :Djs tut za tak dnar raj kupim

nov avto. Bom pa tut Octavio nabavu :D Superb bi mel takoj sam kje bos to v mestu parkiral.

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 47 minutami:

Avto je v osnovi 44jurjev, ker je prsu nov model je 7 jurjev cenej, tebe pa skrbi 500e vec na leto, ce.

seveda. meni je avto najbolj glup strošek, in če lahk ta denar dam kam drugam, ga tudi bom. sem pa zdej v situaciji, k bi se skor spodoblo met en karavan, pa da je prostoren in varen :D 

vlaho reče pred 28 minutami:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19123469&display=Audi A6 Avant

 

vsa mogoča oprema plus Quattro , avto nima pa niti 100k 

 

ne sej je vaš keš pa kupujte kar vam sede sam eno primerjavo sem dal 

100k je zame star avto :P

moj 6let star avto ma 69k hahah

tiesto reče pred 9 minutami:

 

Ma tole je sam servis polovico Octavie, ne se spilat :Djs tut za tak dnar raj kupim

nov avto. Bom pa tut Octavio nabavu :D Superb bi mel takoj sam kje bos to v mestu parkiral.

js sm učer probala parkirat octavio pred blokom in je lih za lih, superba nimam kam stlačit. 

 

Povezava do prispevka
erted45 reče pred 6 minutami:

Drugače se menda da tudi novega Passata dobiti za okoli 40k. Verjetno bi kakšno, po možnosti nemško, rabljeno zadevo dobil še za manj.

 

Kako je pa živeti z njim v primerjavi z Octavio (in kako sta primerljiva z opremo) pa žal ne bi vedel.

sta kr primerljiva. službeno vozim 6let starega passata, ki ima čisto isto opremo in notranjost kot primerljiva 6let stara octavia.

Povezava do prispevka
stena reče pred 16 urami:

avtotemaši prosim za predloge

 

iščem najraje NOV avto ali pogojno rabljen avto max 2022 letnik in max 20-30k km

 

pogoji:

- karavan-rabm velik prtljažnik, SUVi odpadejo

- vsaj 150KM

- avtomatik

- matrični žarometi, ker sm stara in ne vidim ponoči

- vsi moderni bombončki, prepoznava znakov, aktivni tempomat, lane assist, side assist, električno odpiranje prtljažnika bla bla bla

- budget 35-37k max

 

trenutno sm gledala Škodo Octavio-nov model pride zdej hmal, Cupro Leon Sportstourer

 

thanksssssssss 🐍🐍🐍

 

 

octavie so nice, bi kar rekel octavia

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 15 minutami:

ja, pa še nimaš pol nekega 1.5 mlinčka v tok velkem avtu :D

 

sva pa midva takrat tud gledala in karjole in octavie, sam nobena ni prišla v zadnji krog.

Pizda mene tut te 1.5 masine ne prepricajo. To dela max 10 let pa useka vse skup, razn ce bakica vozi.

Povezava do prispevka
stena reče pred 30 minutami:

dns grem pogledat toyoto corollo, ki je ne vem kdo predlagu. 

 

Če greš na Toyoto in nisi 100% da mora biti karavan poglej še Camryja, res gosposki (ali v tem primeru damski?) avto, samo je pa pač limuzina, čeprav prostora ima pa vseeno veliko.

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 3 minutami:

Pizda mene tut te 1.5 masine ne prepricajo. To dela max 10 let pa useka vse skup, razn ce bakica vozi.

Ah kje pa no... To čisto solidno dela...

Pejd na mobile DE, daj bencinarje do letnika 2014, da imajo vsaj 200.000km in da imajo vsaj 130ps in največ 1500cm in ti bo vrglo ven, kar veliko avtov.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 2 minutama:

Ah kje pa no... To čisto solidno dela...

Pejd na mobile DE, daj bencinarje do letnika 2014, da imajo vsaj 200.000km in da imajo vsaj 130ps in največ 1500cm in ti bo vrglo ven, kar veliko avtov.

Ajde, sej verjamem, ce avto lepo vozis, nima masini kaj bit, problem je lahk sam teza avta in svoh masina. Ce pa hoces mal odzivn avto, pa je 2.0 to go. 3.0 so pa itq sam se sanje :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...