Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

ja, je kr škoda, da za evropski trg niso dali na opcijo še turbine in 250km

 

itak vsakemu svoje, men pr njej manjka edino samodejno parkiranje

počasnejša od tvoje nagledane Octavie pa tud ni, tist bi pol mogla RS vzet :D

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Skynetz reče pred 8 urami:

Iskreno bi za ta denar še vedno raje vzel nov avto kot rabljen in tudi stroški bi bili manjši. Razmišljam pa stalno tudi o opciji kakšnega rabljenega A4 do kakšnih 30k, ampak je zdej že kr star model.

alpa a6 kup, mogoče dobiš že kakšnega tanov model (touch) za tak keš.

https://www.autoscout24.de/angebote/audi-a6-avant-sport-tdi-navi-virtual-kam-ahk-keyless-diesel-schwarz-292db683-9908-4892-8f7d-f3f0916dbe21?sort=price&desc=0&lastSeenGuidPresent=true&cldtidx=5&position=5&search_id=1d1y0v0bamx&source_otp=t10&ap_tier=t10&source=listpage_search-results&order_bucket=unknown

Povezava do prispevka
Skynetz reče pred 9 minutami:

A6 me ne zanima, ker ne mislim plačevat trikratne cene za vzdrževanje

če nima zračnega vzmetenja in kakšne bolj eksotične opreme, ga lahko servisira vsak mehanik, sploh prejšnji model (sam to so že 10 let stari avti).

uredilo bitje bainit
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 6 minutami:

kupujete karavane in ste žalostni, ko nikamor ne gre.

 

that's why we can't have nice things. :cry:

toyota 196KM nigga please

frend ma civic izpred par let s 180KM in sm ga vozla, ni pene. 

s toyoto mislm, da lahk kr dinamcino potujemo po eu :D

rsko octavio bi mela, sam mi racionalni mozgan ne dovoli take investicije v vzdrzavanje :/ ne morm si pomagat, pa bi jo mela, ce bi mela sugga daddyja, tko sm pa sugar samohranilka :D

Povezava do prispevka
bainit reče pred 1 uro:

če nima zračnega vzmetenja in kakšne bolj eksotične opreme, ga lahko servisira vsak mehanik, sploh prejšnji model (sam to so že 10 let stari avti).

sej nisem rekel, da ga ne more, ampak so vseeno vsi rezervni deli dražji in zavarovanje je dražje itd.

Povezava do prispevka
stena reče pred 7 urami:

sry adri, sam ni za alfo Q 😭

vsi jokamo

Sam to da ti kao ne mores vzdrzevat skode RS daj nehaj

 

Znanec ma skodo RS za ene 4 leta, s konkretno manjso plačo od tebe

 

je mel ze kr nekaj stvari hin, ampak je itak kupu novo in garancija

 

avto je menda pod 40k nov kolkor gledam

pa to ti je nek golf, ne vem zakaj ne bi mogu vzdrzevat golfa

Povezava do prispevka
stena reče pred 15 urami:

rsko octavio bi mela, sam mi racionalni mozgan ne dovoli take investicije v vzdrzavanje

 

sva na istem, kot verjetno še 95% drugih belčkov slovenčkov.

 

po drugi strani se pa sprašujem o smislu in realni kvaliteti življenja, če smo si pri takšnih relativno banalnih stvareh (res vedno) primorani odtegovat užitke na račun racionalnosti.

 

navsezadnje govorimo o jebenih Škodah, Toyotah, Mazdah, ne o Ferrarijih, Porschejih in Lamborginijih.

 

a bo zaradi tistih prišparanih 8k moje življenje kaj boljše? bo kurac. le da mi bo srce igralo vsakič, ko se bom usedel v avto in mi nekje zadaj v možganu ne bo kljuvalo - kaj bi bilo, če...

 

anyways, nalovdana Toyota je kljub vsemu res odlična izbira. edino kar ti zna bit žal je to, da se boš malo videvala z mehaniki,- nikol ne veš, kje je lahko kakšen čeden. 

Povezava do prispevka

ja, sam ni karjola malo manjša?

je bila z razlogom pri meni tud kr pr vrhu seznama 

pol je pa prevagalo to, da ni priključni hibrid, nima hlajenja sprednjih sedežev, pa par tisočakov bolj bi udarilo po žepu (pa sva že tako šla mal izven zastavljenga budgeta)

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 2 urama:

 

sva na istem, kot verjetno še 95% drugih belčkov slovenčkov.

 

po drugi strani se pa sprašujem o smislu in realni kvaliteti življenja, če smo si pri takšnih relativno banalnih stvareh (res vedno) primorani odtegovat užitke na račun racionalnosti.

 

navsezadnje govorimo o jebenih Škodah, Toyotah, Mazdah, ne o Ferrarijih, Porschejih in Lamborginijih.

 

a bo zaradi tistih prišparanih 8k moje življenje kaj boljše? bo kurac. le da mi bo srce igralo vsakič, ko se bom usedel v avto in mi nekje zadaj v možganu ne bo kljuvalo - kaj bi bilo, če...

 

anyways, nalovdana Toyota je kljub vsemu res odlična izbira. edino kar ti zna bit žal je to, da se boš malo videvala z mehaniki,- nikol ne veš, kje je lahko kakšen čeden. 

S takšnim mišljenjem si je kolega kupil Porscheja, ki je bil njegova otroška želja. Kar je mislil vržt v hišo, je pol zarad norih cen materialov raje nabavil avto :D no sej letos pa je kupil hišo in jo prenavlja.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...