Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

obstek reče pred 11 urami:

Drugega focusa definitivno ne vzet, presvoh pa izgleda basic of the basic oprema, niti proper ekrana nimas na konzoli

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 urama:

Za 172,8 km dnevno  pride od teh samo Toyota v postev, karavanck. Ne bit bimbo pa kupt rocnega lol

 

hawa meyta reče pred 13 urami:

 

mehanik mi pravi, da je ta Fordov 1,5 dizel praktično neuničljiv in razmeroma ugoden za servisiranje. 1.0 EB pa itak ne boš več kupoval. :D

 

 

zgoraj omenjeni gospod pravi, da če ti ego ob vožnji ne igra na strune sramu, kupi Dacio. neuničljiva in dodobra preizkušena par let stara Renaultova tehnologija, servisi praktično zastonj, avto pa robusten in neuničljiv.

 

p/p best buy, ob zavedanju, da je to zgolj za premik od točke A do točke B.

Zdaj sem se malo s taksisti po Lj vozil. In je bilo smeha pune hamre. En mi je rekel, da so vse firme isti jajc, eden pa me je prepričeval v Octavio 2.0 dizel avtomatiks.

Taksi Metro taksisti, najjaći taksisti.

 

Drugače bi kar tega vzel, samo štrudli se je Ford zagabil. Upam, da jo prepričam.

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15820019&display=Ford Focus&fbclid=IwAR0wMnQkjJAieSCNj6-D2TofQLlLmVc0crRpuOUxNhD31vLBueq25_q3Un4

 

Povezava do prispevka
obstek reče pred 30 minutami:

 

Zdaj sem se malo s taksisti po Lj vozil. In je bilo smeha pune hamre. En mi je rekel, da so vse firme isti jajc, eden pa me je prepričeval v Octavio 2.0 dizel avtomatiks.

Taksi Metro taksisti, najjaći taksisti.

 

Drugače bi kar tega vzel, samo štrudli se je Ford zagabil. Upam, da jo prepričam.

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15820019&display=Ford Focus&fbclid=IwAR0wMnQkjJAieSCNj6-D2TofQLlLmVc0crRpuOUxNhD31vLBueq25_q3Un4

 

 

 

Slaba odlocitev, toyota je 3x boljsa plus avtomatik

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 4 minutami:

 

 

Slaba odlocitev, toyota je 3x boljsa plus avtomatik

Tista dva Aurisa, ki sem jih prilepil sta super.

Pomislek: je hibrid res prava izbira za na avtocesto?

Pomislek 2: Vizualno je manj privlačen, nova Corolla je draga, rabljena pa tudi drži ceno:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15858684&display=Toyota Corolla

 

 

Se bom pa počasi odjavil, ker vem da temo smetim. :D

 

Povezava do prispevka
obstek reče pred 17 minutami:

Tista dva Aurisa, ki sem jih prilepil sta super.

Pomislek: je hibrid res prava izbira za na avtocesto?

Pomislek 2: Vizualno je manj privlačen, nova Corolla je draga, rabljena pa tudi drži ceno:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15858684&display=Toyota Corolla

 

 

Se bom pa počasi odjavil, ker vem da temo smetim. :D

 

 

Zakaj pa ne bi bil hibrid ok za avtocesto. Pac to je druzinski avto, ni za bombanje po ac. Ubistvu ni noben iz tvoje liste. Meni auris vizualno ok zgleda, fix bo drzal ceno plus avtomatik je.

Povezava do prispevka
obstek reče pred 34 minutami:

Tista dva Aurisa, ki sem jih prilepil sta super.

Pomislek: je hibrid res prava izbira za na avtocesto?

Pomislek 2: Vizualno je manj privlačen, nova Corolla je draga, rabljena pa tudi drži ceno:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15858684&display=Toyota Corolla

 

 

Se bom pa počasi odjavil, ker vem da temo smetim. :D

 

na testno vožnjo pejt pa se odloči

Povezava do prispevka
obstek reče pred 1 uro:

Pomislek 2: Vizualno je manj privlačen, nova Corolla je draga, rabljena pa tudi drži ceno:

 

mimogrede, videl sem ponudbo za novo Corollo HB hybrid s kreditom preko ekosklada (brez pologa, 10 let / 200,00€ / mesec + nek kusur za pripravo vozila, stroške odobritve ipd). če delaš takšne dnevne razdalje, boš prinesel notri mesečni kredit s kilometrino.

 

tistih 15k pa raje vloži kam. ;)

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 16 minutami:

 

mimogrede, videl sem ponudbo za novo Corollo HB hybrid s kreditom preko ekosklada (brez pologa, 10 let / 200,00€ / mesec + nek kusur za pripravo vozila, stroške odobritve ipd). če delaš takšne dnevne razdalje, boš prinesel notri mesečni kredit s kilometrino.

 

tistih 15k pa raje vloži kam. ;)

 

To je dober nasvet. Pa pri takšni razdalji mora bit avtomatik in radarski tempomat. Pa da so zici udobni. 

uredilo bitje Aang
Povezava do prispevka
Aang reče pred 14 minutami:

To je dober nasvet. Pa pri takšni razdalji mora bit avtomatik in radarski tempomat. Pa da so zici udobni. 

 

se absolutno strinjam, to bi morala bit 'obvezna oprema' za vožnjo na takšnih distancah.

 

@obstek


image.png.e45c9511f6bd528219e4e5f5fbce3be3.png
 

zdaj nimaš več izgovorov. nov in dišeč avto, nobenih napol prikritih in skritih napak. Toyotina robustnost in dodelana hibridna tehnologija, s skrbnostjo in odgovornostjo sta lahko gladko v kompaniji naslednjih 15 let. :D

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 5 urami:

 

mimogrede, videl sem ponudbo za novo Corollo HB hybrid s kreditom preko ekosklada (brez pologa, 10 let / 200,00€ / mesec + nek kusur za pripravo vozila, stroške odobritve ipd). če delaš takšne dnevne razdalje, boš prinesel notri mesečni kredit s kilometrino.

 

tistih 15k pa raje vloži kam. ;)


A samo HBji so? 

Povezava do prispevka

prihaja recimo tudi Yaris Cross, takisto v hibridni izvedbi.

 

za nekoga kot sem sam, ki 95% vožnje opravi v mestu, za daljše ture ima pa na voljo uporabo službenega vozila, je to idealen avtoček.

 

Navedek

Osnovna cena yarisa cross bo znašala 16.900 evrov oziroma 15.100 evrov s financiranjem Toyote. V Sloveniji bodo začeli financiranje ponujati prek lastne finančne družbe in zato naj bi take ugodnosti trajale še naprej. Za hibridno različico bo treba odšteti vsaj 20.900 evrov oziroma 18.850 evrov z omenjenim financiranjem. Srednja paketa opreme sport in elegance ima redno ceno 24 tisoč oziroma 26.700 evrov. Doplačilo za štirikolesni pogon znaša 2.500 evrov. 

 

test.

Povezava do prispevka

@obstek

taksist je dal dober predlog, octavia 2.0, sam itak ne poslušaj, saj ne da taksisti med sabo 3/4 časa govorijo o avtih in kaj crkuje, pa folk pobirajo in odlagajo po servisih, lahko slišijo marsikaj 

 

 a drugače boš to na lizing vzel?

ker gledaš neke shady uvožene avte, to obupan folk kupuje, ki ne more na keš kupit od fizične osebe ali iz tujine, čeprav je trg pri nas kar izropan ta moment, pozimi /spomladi se je še dalo kak pameten rabljen avto dobit zdaj pa itak inflacija pa čipi pa čakanje na nove pa ni več toliko "karen" ki prodajajo pod ceno avto, ker naslednji teden prevzame novega

uredilo bitje bendeho
Povezava do prispevka

@obstek če se voziš po autobahnu, ne jemlji hibrid bencinskega motorja

pri avto lesce tut ne kupuj, ker ti samo uvažajo avte iz nemčije, tja ga greš pa lahko tut sam iskat (plačal boš par k manj, ne boš pa mogu lizinga obviously). pa za avtobahn bi jaz raje 2.0 dizel mašino s 150km, ampak bo tut ta najbrž kar dobra.

najboljša varianta je res imo ta octavia, ni pa to focus ;) . večja je v notranjosti, bolj stabilna na avtoputu, baje pa ni lih športna za vozit. v nemčiji jih maš dobesedno ko dreka, dost več od focusov pa še VAG je. na gnoju je brenta sicer nekaj pisala, da so jim službene pile olje ko žolne, ampak možno, da je bila to njihova napaka (ker jih novih nebi smeli preveč gonit).

pazi edino, da bo mela radarski tempomat.

uredilo bitje bainit
Povezava do prispevka
bendeho reče pred 2 urama:

@obstek

taksist je dal dober predlog, octavia 2.0, sam itak ne poslušaj, saj ne da taksisti med sabo 3/4 časa govorijo o avtih in kaj crkuje, pa folk pobirajo in odlagajo po servisih, lahko slišijo marsikaj 

 

 a drugače boš to na lizing vzel?

ker gledaš neke shady uvožene avte, to obupan folk kupuje, ki ne more na keš kupit od fizične osebe ali iz tujine, čeprav je trg pri nas kar izropan ta moment, pozimi /spomladi se je še dalo kak pameten rabljen avto dobit zdaj pa itak inflacija pa čipi pa čakanje na nove pa ni več toliko "karen" ki prodajajo pod ceno avto, ker naslednji teden prevzame novega

Sej Octavio sem pogledal. Also sej ne da taksisti vozijo vsak svoja jajca, ni glih anonimna odlocitev glede tega, saj po voznem parku sodec. 

 

Krejzi cene rabljenih so, cca 16k. Nova testna je 20 k. Ambition oprema, rocni menjac. 

 

Trenutno nimam problema skesirat taksno testno Octavio, samo sem mislil, da se da ceneje cez pridt. Ker denar za avto = denar v crno luknjo. 😋

 

 

Povezava do prispevka

če imaš denar, potem predlagam ali nov ali rabljen avto s slovenskim poreklom, če nič ni za dobit pa nekaj sam kupiš iz nemčije, imaš precej več izbire na mobile.de, autoscout itd. 

tudi če focusa kupiš ali karkoli ti paše, res išči po nemčiji, 

oktavije so trenutno tako iskane, da se rabljenega potem že bolj splača passata vzet, nove pa stojijo nedokončane ker ni čipov, 40.000 škod čaka na komponente, takoj ko bo se dobava porihtala bo poplava rabljenih škod, trenutno pa imajo rabljene res previsoke cene, ker je več kupcev kot avtov

Povezava do prispevka

https://www.autoscout24.de/angebote/mercedes-benz-e-350-d-9g-tronic-exclusive-diesel-schwarz-50f2a5ad-5eaf-412e-8b1a-f117f327a259?&cldtidx=4&sort=price&lastSeenGuidPresent=true&cldtsrc=listPage&searchId=-21725602

glej še po njemčijo.

octavia bo tut boljša ko boš mel froce, ker boš več krame lohk not zbasal kot v hot focus hatcha in ti ne bo treba na vrat na nos neki mn3njat

podobno passat, s tem, da so limuzine bolj redke in da nima tistih liftback vrat (manj uporaben prtljažnik).

uredilo bitje bainit
Povezava do prispevka
obstek reče pred 1 uro:

Sej Octavio sem pogledal. Also sej ne da taksisti vozijo vsak svoja jajca, ni glih anonimna odlocitev glede tega, saj po voznem parku sodec. 

 

Krejzi cene rabljenih so, cca 16k. Nova testna je 20 k. Ambition oprema, rocni menjac. 

 

Trenutno nimam problema skesirat taksno testno Octavio, samo sem mislil, da se da ceneje cez pridt. Ker denar za avto = denar v crno luknjo. 😋

 

 

Za velemesto Atene ti lahko povem, da Octavie močno prevladujejo, druga je Corolla.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...