Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

coupet reče pred 4 urami:

ve ker od vas, avto maherjev, če je možno naknadno kupt prve senzorje za parkiranje in to not vgradit in tudi povezat, da kaže na zaslonu ipd?
Škoda Kamiq v moje primeru

Park senzorji so mi res en najbolj usless kos dodatne opreme v avtu. V bistvu mi je v avtu 90% dodatne opreme neuporabne. Od parksenzorjev, do gretja sedežev, samodejnega bočnega parkiranja, tempomata, spomina za sedež...

Men mora imeti avto od opreme sprednja električna stekla, automatic, pa zunaj mora lepo zgledat, ala m paket, amg zunanjost, r-line itd....

Povezava do prispevka
coupet reče pred 5 urami:

ve ker od vas, avto maherjev, če je možno naknadno kupt prve senzorje za parkiranje in to not vgradit in tudi povezat, da kaže na zaslonu ipd?
Škoda Kamiq v moje primeru

 

Pri Toyoti je to možno, originalni se normalno povežejo na zaslon. Ne dvomim, da pri drugih znamkah tudi ni težav z naknadno vgradnjo. Za neoriginalne pa ne bi vedel 

Povezava do prispevka
atomic reče Dne, 1. 8. 2022 at 21:36:

Park senzorji so mi res en najbolj usless kos dodatne opreme v avtu. V bistvu mi je v avtu 90% dodatne opreme neuporabne. Od parksenzorjev, do gretja sedežev, samodejnega bočnega parkiranja, tempomata, spomina za sedež...

Men mora imeti avto od opreme sprednja električna stekla, automatic, pa zunaj mora lepo zgledat, ala m paket, amg zunanjost, r-line itd....

 

No men je pa vse zgornje bistveno bolj pomembno od spodnjih zadev (razen avtomatika) 

 

Oh, kako sva si različna :)

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...