Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

bainit reče pred 4 urami:

cene so adijo pamet ja. mislim da je rs4 zdaj že lahko okoli 100k, če mal pretiravaš z opremo...

me zanima koliko bo C63 tanov

wat?

 

rs3 je lahko skor 100k

 

m2 tanov je 100k z opremo, moj je meu mpc 127k

 

rs4 je bil že kar nekaj časa nazaj krepko prek 100

Povezava do prispevka
Bumbar s kanglico reče Dne, 9. 11. 2022 at 14:04:


Js sm za drug avto kupo oldtimerja. Za 30km na dan na šiht je super, pa celo leto zavarovanje tam 100€. 
 

0D09582A-57DB-48F7-B119-9B2C2B3B9302.jpeg

 

kaj maš to BXa?

 

Midva sva pol na koncu se kr odločla. VW up! 2014, 78k km, tempomat, navigacija, gretje sedežev, park senzorji, bluetooth (basically vse razen avtomatik). Praktično vsa potrošna roba menjana pred 2 mesci :D

včeri zaaral, jutri greva iskat.

Pizda, nisem si mislu, da bom kdaj mel VW

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 urama:

 

kaj maš to BXa?

 

Midva sva pol na koncu se kr odločla. VW up! 2014, 78k km, tempomat, navigacija, gretje sedežev, park senzorji, bluetooth (basically vse razen avtomatik). Praktično vsa potrošna roba menjana pred 2 mesci :D

včeri zaaral, jutri greva iskat.

Pizda, nisem si mislu, da bom kdaj mel VW


Bx 86 letnik z 87k prevoženih. Vse original pa čist brez rje :D
pa še najbolj boomersko tablico mam :rofl:

7DA1FF4A-A408-4970-B228-9FF1E4A8AF3A.jpeg

  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 4
Povezava do prispevka
Dono reče Dne, 5. 11. 2022 at 10:57:

Kupu sm Brero 2.4 200hp. 

Dal sem za njo tok, kolkr bi me stalo popravilo trenutne 159 :D. 

Tko da zdej bom kako leto vozu to, dokler Giulia ne bo mela normalne cene (pač, 30k mi je pa malo neumno dat za rabljen avto). 


nekako tko zgleda (slika je iz interneta)

 

image.thumb.png.76d36fede548a286b148938ffac6893a.png

 

Bravo. Brezcasna linija. Gledal pred casom eno Brero spider v Italiji, skoraj kupil ma ni vec placa doma :)

 

Trenuno na dvoriscu bencinski Stelvio 280 HP,  ker familija rabi prostor.. super zadovoljen. Vceraj parkiram zraven 159 in se malo vohava. Pride ven starejsi mozakar in pravi, da je kupil novega Hyundaia, ma da se rajsi vozi v stari Alfi :) Enough said... 

 

spacer.png

uredilo bitje rio972
  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
rio972 reče pred 1 uro:

 

Bravo. Brezcasna linija. Gledal pred casom eno Brero spider v Italiji, skoraj kupil ma ni vec placa doma :)

 

Trenuno na dvoriscu bencinski Stelvio 280 HP,  ker familija rabi prostor.. super zadovoljen. Vceraj parkiram zraven 159 in se malo vohava. Pride ven starejsi mozakar in pravi, da je kupil novega Hyundaia, ma da se rajsi vozi v stari Alfi :) Enough said... 

 

 

 

mah, sej drgač sem zadnje leto iskal kako fajn Giulio, ampak pizda no, 30k pa ne mislem dat za avto, ki je bil 3 leta nazaj 22k. 
In sem pol nekako obupal. Tko da sem se pol odloču za Brero. Pol ko boš čas, (oz spet normalne cene), bom pa giulio 2.0 vzel, pa brero dal v garažo počivat, in jo bom imel samo za vikende. 

 

 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 4 urami:

To pomeni, da basicly nima nič :)

 

Ne vem zakaj so bili avtomatiki prvo luksuzna vozila, potem je šlo pa to dol... Tko k razmišljam, avtomatik 100x boljš za mestni avto.

 

ja žal, avtomatik je res life <3

 

Bumbar s kanglico reče pred 2 urama:


Bx 86 letnik z 87k prevoženih. Vse original pa čist brez rje :D
pa še najbolj boomersko tablico mam :rofl:

7DA1FF4A-A408-4970-B228-9FF1E4A8AF3A.jpeg

 

vrhunska tablica

kaj za prvega maš še pa vedno Saaba?

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 urama:

 

vrhunska tablica

kaj za prvega maš še pa vedno Saaba?

 

Mam 3 avte, pa edinmo  kermo bi zaupo da me bo do morja prpelo je tt bx :D

Saaba mam še ja, zdej ga glih servisiram ker je pa le 5 let stal. 

Pol mam pa še eno staro opel corso ko mi jednič tk fajn zakuho. tk da mam zdej z nekim epoksijem skop zaliman kuler :D

981394D7-4F9B-414E-901D-2F980702466F.jpeg

uredilo bitje Bumbar s kanglico
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 13 urami:

 

kaj maš to BXa?

 

Midva sva pol na koncu se kr odločla. VW up! 2014, 78k km, tempomat, navigacija, gretje sedežev, park senzorji, bluetooth (basically vse razen avtomatik). Praktično vsa potrošna roba menjana pred 2 mesci :D

včeri zaaral, jutri greva iskat.

Pizda, nisem si mislu, da bom kdaj mel VW

Normie, get out of Kekistan!

Povezava do prispevka
Dono reče Dne, 11. 11. 2022 at 12:42:

 

mah, sej drgač sem zadnje leto iskal kako fajn Giulio, ampak pizda no, 30k pa ne mislem dat za avto, ki je bil 3 leta nazaj 22k. 
In sem pol nekako obupal. Tko da sem se pol odloču za Brero. Pol ko boš čas, (oz spet normalne cene), bom pa giulio 2.0 vzel, pa brero dal v garažo počivat, in jo bom imel samo za vikende. 

 

 

se bo obrnil trg spet, brez skrbi

 

pa cimbolj naloadano z opremo isci, osnovne verzije so precej zalostne...

 

pa ce se bos pozimi vozu pol 4x4, rwd na snegu ne dela, js je niti iz parkinga nism uspel premaknit k je poledenelo :D 

Povezava do prispevka
PuskA reče pred 47 minutami:

se bo obrnil trg spet, brez skrbi

 

pa cimbolj naloadano z opremo isci, osnovne verzije so precej zalostne...

 

pa ce se bos pozimi vozu pol 4x4, rwd na snegu ne dela, js je niti iz parkinga nism uspel premaknit k je poledenelo :D 

 

za 4pogon nisem gledal specifično, mi je pa dost važno da je avtomatik, ima led/bixenon, pa tavelik lcd not.

Radarski tempomat in obvolanske tipke za menjat lahko "sam" vgradim. (za tempomat rabim samo tipko na volanu zamenjat, pa v računalniku le tega enablat), tipka je cca 70e, pa še nekdo da ti to enabla ti vzame recimo da 200e. 
Za obvolanske tipke menjalnika je pa mislim da lih malenkost dražje, ampak se tud da. S tem maš max 1k stroška predelave, pa ti to prišpara ene 2-3k na avtu, če bi mel že stock vgrajeno. 
 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...