Skoči na vsebino

The Mandalorian


amnesia

Priporočeni prispevki

Jaz sem nor na SW, tak da na polno uživam v seriji in mi je vsaki del boljši:wub: 

 

Se pa čisto zavedam same kvalitete serije, ki je objektivno dosti slabša od Mandaloriana ter bi jo dal zraven serij tipa Herkul in Xena, kar pa še ne pomeni, da ne uživam v vsakem delu kot mali otrok:D

 

hehe, so mi pa stalno najbolj cringe momenti, ko Boba sname čelado (beri vedro) z glave in je stalno zraven oni zvok, kot da bi bilo vakumsko zaprto:rofl:

 

Povezava do prispevka

Men je sam čudn k jo skoz dol daje,

mal mi je softič tale ex bounty hunter, mal deluje kot da ma njegov sidekick več jajc (nima, sm preveru cast)

 

upam da bo mandalorijc mal tolkel wanted wild west contracte sam imo tam dobimo tiste powerpuff mandalorijke tole sezono

pa Luka se bo najbrž zapil v enem lokalu in zgubu groguja da dobimo 4.o sezono

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Tale del je bil kar konkreten fan service od začetka do konca. :D

 

So se dotaknili tudi določenih tem.

Spoiler

Night of a Thousand Tears, kako so sprejeli Bo-Katan in njeno lastništvo Darksabrea, kaj se dogaja z Moff Gideonom. Mogoče vidimo Groguja v naslednjem delu.

 

 

Povezava do prispevka

Glih si mislim minuto preden začnem gledat E5 od Boba Fett, da grem po ogledu pohvalit celotno serijo na mn3. In pogledam tale E5 in mi naserje: sabljanje, N-1, omembo Nabooja in gospa javno outira, da se je dala dol z Jawo. E jebiga više.

 

Anyways

 

Ming-Na:wub:

r5eeyGTY_400x400.jpg

 

Firespray-31:wub:

47cde79706eaf11c6e1fe8b8f892c463.jpg

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

Zgleda sem edini, ki sem v tem delu pogrešal Bobo :D Zanimivo, tudi moji deklici je Boba bolj všeč kot Mando (mogoče zato, ker je bolj moški - Mando je taka balerina na momente in neroda). Meni sta oba kul - vsak po svoje. Vsekakor mi je všeč, kar delajo s temi SW spin offi in uživam v vsakem delu :)

PS: Ming-Na bo imela 59 letos.. NIsem mogu verjet :O

uredilo bitje B-Magic
Povezava do prispevka

Boba mi izpade weak oz. preveč disney-naivno-dober

 

Tut tist inspector gadget gang, ki sicer ima za iphone 9000, ta novo vespo in svasta body modov (a si ne more privoscit vode) mi ni bil neki posrecen del.

 

Mando saj probava mal bit clint in furat nek cold blooded mando extremist stil, razn tistih par minut, k je treba pokazat da je custven. Tk da hvala kurcu da je prsu resvat sezono.

 

This is the way

 

Lp

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

No tako, pa sem pogledal prvo sezono Mandalorina.

Sem zadovoljen s kvaliteto. To dolgo pavzo sem imel samo zaradi epizode 4, ki je res ono prav weak. Ko se eni random villagerji, ki gojijo ribe v vodnih rezervoarjih uprejo oboroženim banditom z walkerjem in pol skupaj z mando in še tisto babnico zmagajo.

 

Mi že takrat, ko so govorili o pripravah ni bilo všeč in me je zabilo da nisem več nadaljeval. Vse do prejšnjih dni, ko sem pogledal v paketu 5 delov.

 

Konec 1. sezone je bil res super, se lepo zaključi sezono in hkrati da iztočnico za naslednjo sezono. Bom pogledal 2. sezono v prihajajočih dnevih :)  Kasneje pa še to Boba Fett.

 

 

Povezava do prispevka
Henrik reče pred 2 urama:

No tako, pa sem pogledal prvo sezono Mandalorina.

Sem zadovoljen s kvaliteto. To dolgo pavzo sem imel samo zaradi epizode 4, ki je res ono prav weak. Ko se eni random villagerji, ki gojijo ribe v vodnih rezervoarjih uprejo oboroženim banditom z walkerjem in pol skupaj z mando in še tisto babnico zmagajo.

 

Mi že takrat, ko so govorili o pripravah ni bilo všeč in me je zabilo da nisem več nadaljeval. Vse do prejšnjih dni, ko sem pogledal v paketu 5 delov.

 

Konec 1. sezone je bil res super, se lepo zaključi sezono in hkrati da iztočnico za naslednjo sezono. Bom pogledal 2. sezono v prihajajočih dnevih :)  Kasneje pa še to Boba Fett.

 

 

The Mandalorian - This is the Way - YouTube

Povezava do prispevka

Konec prve sezone Book of Boba Fett. Moja ocena je tam nekje 6-6.5/10. Valda priporočam serijo Star Wars fenom. Sicer epizode prvega dela sezone (EP01-04) zelo nihajo od slabega dela do dobrega in tako dalje. Drugi del sezone (EP05-07) pomoje zelo odstopa od prvega dela sezone. Stopničko boljši. 

 

Bom dalje raje napisal v spoiler.

Spoiler

Največji problem, ki ga ima (IMO) serija je, da bolj deluje kot mini zgodba o Din Djarinu in Groguju. Pač očitno so hoteli pred 3. sezono Mandalorca razrešit njegov status (Jedi ali Mandalorec). Tako, da meni zgleda bolj kot Mandalorian 2.5 kot pa zgodba (knjiga) o Bobi Fettu. Tudi peti in šesti del je skupaj bil komaj sekundo Boba not v eni kratki sceni. Tako, da nisem imel občutka, da je bila neka rdeča nit skozi celotno sezono in mi Boba deluje kot nek sekundarni lik v njegovi seriji.

 

Drugače pa mi je bila Fennec Shand najboljši del finalne epizode.

 

Me pa tudi veseli, da je Grogu izbral Din Djarina ter armor kot pa Lukeca in lightsaber. Saj vsi vemo kaki za kurac učitelj Luke postane v sequel trilogiji. Požge dol akadmijo, ubit hoče najboljšega učenca (nečaka),...

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...