Skoči na vsebino

The Mandalorian


amnesia

Priporočeni prispevki

Meni kar kul sezona. Je pa res, da ni tolk donra kot prvi dve zarad debilov pri Disneyu, aka Kathleen debilna Kenedy in ostali, ki so sigurno dali derektivo, da mora Grogu nazaj k Dinu it, ker kao drugač bi zgubili viewerje. Mando epizodi sredi Book of Boba Fett drugače ni bilo planirano ampak vsiljeno od Disneya.

Povezava do prispevka

ne vem, če ste opazl, ampak glavni lik v seriji skoz nosi čelado in je težko opazit njegove emocije. če ne bi blo groguja, bi se človek ful težko navleku na mandaloriana v prvi sezoni. je pa res, da ga zdaj več ne rabijo. sej so ga probal odložit na nekem drugem planetu, sam ni hotu ostat. 

 

v isti strugi misli me je malo presenetilo, da niso IGja oživil, sem pričakoval da bo postal del ganga. uporaba njegovega trupla je skoraj malo groteskna. 

Povezava do prispevka

Za zadnji del 3 sezone napovedujem:

 

Spoiler

- Armorer je najbrž izdajalka, možnost prikaza face

- Mandotu bojo ziher dali čelado dol (drugače kaj imajo od pascala, če ga ni vsaj malo videt)

- Grogu uporabi neke jedi skillse in bo dejansko uporaben

- Mitozaver se bo prikazal v neki fazi obupa in nemoči in pohebel sovražnike, Bo Katan bo zajokala od sreče in ponosa


 

Povezava do prispevka
B-Magic reče pred 2 urama:

Za zadnji del 3 sezone napovedujem:

 

  Skrij vsebine

- Armorer je najbrž izdajalka, možnost prikaza face

- Mandotu bojo ziher dali čelado dol (drugače kaj imajo od pascala, če ga ni vsaj malo videt)

- Grogu uporabi neke jedi skillse in bo dejansko uporaben

- Mitozaver se bo prikazal v neki fazi obupa in nemoči in pohebel sovražnike, Bo Katan bo zajokala od sreče in ponosa


Ponojem pa bi ona ampak uni troli na planetu, ki so jih prpelal.

 

Povezava do prispevka

He he, samo res. 3. sezona jes res na ravni risank, oziroma še slabše. Res škoda, da zraven takšnega budgeta ne morejo dat neko bolj kompleksno zgodbo, ki bi zadovoljila mlade in stare :mehkoblato:

 

 

Disney pa na to reče:   

 

THIS IS THE WAY!     

 

 

 

 

 

 

to make dolas $$$$:devil:

Povezava do prispevka
Henrik reče Dne, 24. 4. 2023 at 21:40:

Glede na mnenja, a se mi splača začeti s 3. sezono ali rajši skipam in pozabim da obstaja 3. sezona? :D

 

1. in 2. sta bili super. 

 

 

Mi je vseeno za mnenja folka na tem rumenjaku. Večina sw fanov je 3. sezona všeč.

Povezava do prispevka
Henrik reče Dne, 24. 4. 2023 at 20:40:

Glede na mnenja, a se mi splača začeti s 3. sezono ali rajši skipam in pozabim da obstaja 3. sezona? :D

 

1. in 2. sta bili super. 

 

Ni tako hudo. Slabše je kot S1 in S2, ampak ni nobene "Somehow Palpatine returned" scene, je pa višek neumnosti nova vrsta/civilizacija, kateri pripada stranski lik kapitana piratske ladje. Nekako so mešali kul pristope z občasno bednimi risankastimi. Ni pa to na nivoju Legends materiala iz stripov in iger. No saj niti S1 in S2 ni.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...