Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Takrat si imel zasmehovane luzerje programercke ki so mogl met dobr spil da so ga bullied luzerji  g33ki igral

V teh 25 letih je gaming postal sprejemljiv in casual as fuck, lahko copy pastas, meces isto govno v ploscice in se bo vedno prijelo.

 

 Ni res vazno ker dokler retardi kupujejo je to to.

 

Lp

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

a komu uspe pogruntat, zakaj špil zgleda SO SOOO much better na PS5 kot pa PC? Na pcju je vse temnejše pa kot da bi bil nek bloom vklopljen, text je manjši...

 

pa to vse zgledajo kot nastavitve, ki jih na PCju ne morm dofurat, (predrkal vse živo - nope) da bi zgledalo identično. kva je to fora? na ps5 je špila huda na pc mi zgleda meh.

Povezava do prispevka

Nimam screena, mam pa slikan ekran tvja. Dojel sem, da ima PS5 po defaultu nažgan sharpening v nebo, zato zgleda boljše. ko pa pcju to nažgeš na kakih 75/100 zgleda približno tam tam. edino kar se mi zdej dozdeva je, da PC verzija ne podpira HDRa, kljub temu da je na winblowsih HDR fklopljen.

 

 

ne rabim poudarjat, da so nastavitve TVja v obeh primerih iste, na obeh outputih je HDR vklopljen.

PS5 je nastavljen na Quality način, PC na 1440p, vse nastavitve do daske.

 

ne morm zadost poudarit, kakšno razliko v imerziji mi nardijo farbe na PS5. (telefon nardi oboje mal bolj živo kot dejansko je sicer)

 

EDIT: ja, zgleda da je to to. nisem edini ki pičkari: klik

uredilo bitje TrippinBalls
Povezava do prispevka

imel si prav. sem šel še enkrat pozorno čez nastavitve vsega skupaj. TV mi sploh ne exposa enakih nastavitev v PC/game mode in PS/game mode, ampak sem šele danes (po letu in pol :avadodo:) to dojel, ko sem bil dejansko pozoren. to razliko naredijo nastavitve znotraj game moda.

 

sem tv pojebal in mu reku, da je tudi PC igralna konzola in sem precej na istem. sicer mi profila slike "game" še vseeno ne ponudi ampak mi je v bistvu vseeno, zdaj tudi na PCju zgleda stvar precej lively.

 

hvala stari. :rofl:

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 29 minutami:

dobrs dobra igrica.. tudi na pcju je ql.. na vsaki platformi ima svoj čar :)

 

jaz bom igral na ps5, komaj cakam :)

 

also laga ce dowloadas kej na zraven =))))) to sem ugotovil vec kasno

 

Meni včeraj in danes ni nič lagalo, vse BP, nobenih težav.

 

Prilezel solo na lvl17, nardil do polovice act2, pol sem se ustavil, ker itak je le beta.

 

Tudi jaz bom igral na ps5 (kavč ftw), tak da se vidiva online, ko izide.

Povezava do prispevka

cross save je, samo se logiras v battlenet z istim accountom in to je to..

cross play pa ne

 

komaj cakam da bom igral z @bitsurugijem kaksen run under pressure  =)))))))

 

se spomnem ko sm se igral diablo 3 in sm slucajno naletel na Bitsuja in smo sli par runov v "izi".. takrat je bil D3 se totalno v kurcu, totalno nezbalansirani charaterji ipd in jaz taksen amater kot sem bil nisem niti hodil neki gledat na net tutoriale in exploite ipd.. ampak vseeno sem si naredu nek spodoben build, kolikor se je pac dalo. Anyway jaz z barbarom za dmg nisem imel za burek, samo defensive buffe sem imel hude, niso me mogli ubit.. Bitsu je imel pa nekega monka in kao ajde gremo in tip mi rece ti me samo buffaj za defence imam jaz dmg build, ni panike.. jaz sem bil takrat bolj amater free stayla, komaj sem zacel gejmat zaprav po dolgem casu in valda ga nisem nonstop idealno buffal in tip me je samo skenslal od iz frendov al neki , ne vem kaj tocno=))))))))))))))))) pol sm sow gledat kdo je to pizda in sm vidu da je tip imel neki top 10 build al gear ne vem kaj tocno na svetu in poleg tega, da je slovenec je se iz Izole =)) tam je pisalo na neki spletni strani kjer so pordajali gear za par jurijev po kosu al neki.. v glavnem takrat sem ga uočil =)))))))))

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 9 urami:

se spomnem ko sm se igral diablo 3 in sm slucajno naletel na Bitsuja in smo sli par runov v "izi".. takrat je bil D3 se totalno v kurcu, totalno nezbalansirani charaterji ipd in jaz taksen amater kot sem bil nisem niti hodil neki gledat na net tutoriale in exploite ipd.. ampak vseeno sem si naredu nek spodoben build, kolikor se je pac dalo. Anyway jaz z barbarom za dmg nisem imel za burek, samo defensive buffe sem imel hude, niso me mogli ubit.. Bitsu je imel pa nekega monka in kao ajde gremo in tip mi rece ti me samo buffaj za defence imam jaz dmg build, ni panike.. jaz sem bil takrat bolj amater free stayla, komaj sem zacel gejmat zaprav po dolgem casu in valda ga nisem nonstop idealno buffal in tip me je samo skenslal od iz frendov al neki , ne vem kaj tocno=))))))))))))))))) 

 

ahhahahahahahhaa

 

Bitsu BOG :D:D:D:D

 

 

Povezava do prispevka

drgač sem imel pa jaz podobno izkušnjo z enim old school znancem iz pretepačin ("Ullo Jaques" al neki). Isto tko uleti v session, se prepoznava po nicknamih, o kje si kje si, dejva mal špilat... Nekje po par minutah ugotovi da smrdim po prašičjih iztrebkih, mi vljudno napiše da ne igra s takimi siromaki in se lepo izpiše iz igre :D 

 

samo da me ni skenslal ko mlado cipo, ampak mi je za LP nametal po tleh tak gear, da sem se še 20 minut tresel od sreče ob monitorju :D 

Povezava do prispevka

probal D2 za pol urce in kaj pa vem... to je definitivno moja druga najbolj igrana igra vseh časov ampak enostavno ne vem če se mi bo dalo to igrat na način kot so si ga zamislili za konzole... Lobby support je bojda PC only. Da boš pa sam nafarmal dober gear je pa zeloooo malo verjetno. Poleg tega le komu se pa da vsak lik levelat brez boostanja. Stash je tud še vedno absolutno premajhen in bo treba narest miljon mul itd. Skratka ne vem če se mi da s tem jebat na konzolah brez lobby supporta ki ti krepko olajša trejdanje in boostanje ter speed farmanje itd.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 2 urama:

Lol, ma jaz se ne spomnem, da bi kdaj kogarkoli skenslal v lajfu z moje frend liste😅🙈

 

Razen ce mi kdo spamma 24/7 z invajti na  kak Call of Duty ali kaj podobnega, ki ne igram.

Ma ne malo sw zajebavam.. be vem kaj je bilo, jaz sem takrat tako mislil pac.. maybe si samo prodal gear oz nehal igrat al whatever.. niti se ne spomnem dobro 🤣🤣

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

probal D2 za pol urce in kaj pa vem... to je definitivno moja druga najbolj igrana igra vseh časov ampak enostavno ne vem če se mi bo dalo to igrat na način kot so si ga zamislili za konzole... Lobby support je bojda PC only. Da boš pa sam nafarmal dober gear je pa zeloooo malo verjetno. Poleg tega le komu se pa da vsak lik levelat brez boostanja. Stash je tud še vedno absolutno premajhen in bo treba narest miljon mul itd. Skratka ne vem če se mi da s tem jebat na konzolah brez lobby supporta ki ti krepko olajša trejdanje in boostanje ter speed farmanje itd.

Maja kjer je volja he tudi pot, sam itak.. jaz tudi ne mialim zmetat not toliko ur kot sem jih v d3.. sam tako pac.. dokler obrnem na vseh tezavnostih ipd.. do novembra ko pride halo infinite al kira druga igra 🤣

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

probal D2 za pol urce in kaj pa vem... to je definitivno moja druga najbolj igrana igra vseh časov ampak enostavno ne vem če se mi bo dalo to igrat na način kot so si ga zamislili za konzole... Lobby support je bojda PC only. Da boš pa sam nafarmal dober gear je pa zeloooo malo verjetno. Poleg tega le komu se pa da vsak lik levelat brez boostanja. Stash je tud še vedno absolutno premajhen in bo treba narest miljon mul itd. Skratka ne vem če se mi da s tem jebat na konzolah brez lobby supporta ki ti krepko olajša trejdanje in boostanje ter speed farmanje itd.

 

evo, to je konjzolni gaming in a nutshell. igrat (včasih nefiniširane) izdelke take kot so na konzolah, brez mod supporta je naravnost mazohistično. baje naj bi d2 imel mod support ampak bomo vidli če res. še vsaj hack n slash sm modal s točno takimi quality of life zadevami kot so stash/inventory management.

 

skyrim je pomoje najboljši primer, na konzoli probably mrtev špil na pcju pa 100000x modificiran z aktivno player bazo in mod sceno.

 

zaradi točno istih pomislekov nikoli ne bi ubavil zadeve na konjzoli.

 

 

uredilo bitje TrippinBalls
Povezava do prispevka

Ma ne vem.. na pc je lobby ziher boljse..

 

Sam ps5 tudi ni bad ce pomislis.. imas lobbyje po questih narejene.. lazje izberes kakswn run hoces farmat.. namesto da dam beres naslov lobbyja ipd.. pa itak dropi so oldschool za vse tako da itak boljse igrat s frendi v partyju, da se zmenis kdo kaj pobere..

 

Ne vem z random folkom je prevec random razen ce ne farmas samo xp.. mislim swj pol si dropas ce kaj ne rabis sam kaj pa vem.. 

 

Mislim tudi na konzolah se da, sam ja.. se strinjam, da niso to dodelali, ker se jim ni dalo al neki

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 14 minutami:

Ma ne vem.. na pc je lobby ziher boljse..

 

Sam ps5 tudi ni bad ce pomislis.. imas lobbyje po questih narejene.. lazje izberes kakswn run hoces farmat.. namesto da dam beres naslov lobbyja ipd.. pa itak dropi so oldschool za vse tako da itak boljse igrat s frendi v partyju, da se zmenis kdo kaj pobere..

 

Ne vem z random folkom je prevec random razen ce ne farmas samo xp.. mislim swj pol si dropas ce kaj ne rabis sam kaj pa vem.. 

 

Mislim tudi na konzolah se da, sam ja.. se strinjam, da niso to dodelali, ker se jim ni dalo al neki

Tist po questih je čisti fucking bullshit in neuporabno no. Enkrat že greš čez igro slow motion vse peš pol pa nočeš tega nikol več ampak rabiš igre v katerih dobiš TPje pa boost čez acte do farming con itd. In glede na to da je pa na PS4 in PS5 res čist kamot tud z kontrolerjem razmeroma hitro natipkat en kratek opis igre bi res lahko tud v konzolno opcijo dodal to... Al pa naj pač boostajo droprate za konzole kar pa seveda ne bodo ker imaš cros-save...

Povezava do prispevka

@Gatsu jaz nisem planiral igrat, pol sem bolj za hec kot zares zalaufal beto na ps5, ker itak ni kaj igrat. Pa sprva me ni mikalo, ker je dejansko ful old school, samo ko pomislim kako kompleksno je vse skupaj in kolko ur bi rabil zmetat.

 

Pol pa nardim en kvest, drugi... pol dobivam boljši loot... gameplay je še danes čista milina. D2 res ima nek poseben čar, že ono da jo samo končaš je kul, pol pa classe in buildi. D3 enostavno tega ni znal pričarat.

 

Velik plus zame so cross save in zlasti to, da so dali določene QoL spremembe notri: ladder only runeworde, ki so nujni za določene builde lahko sedaj imaš tudi v SP/offline, lahko imaš spawn uber Diablota in ostalih uber bossov, Pandemonium event... pa zlasti to, kar je bilo mučno v D2 back in the day: sedaj lahko ubiješ Cow Kinga, pa boš še zmeraj lahko spawnal Cow level (prej če ti je kdo švignl mimo in ga nalašč ubil/pogrifal te je za vedno zjebal). To so kar huge spremembe, na katere nisem računal.

 

Škoda še, da niso šli koraka dlje pa dali personal loot in poboostali drope, ampak pol bi folk jokal, da ni več isto.

 

Kar se tiče same konzolne verzije je res škoda, da ni lobbyjev. Ampak to je bolj težava Bneta na konzolah. Sicer me ne moti, ker frende preko konzol vidiš preko vmesnika psnja.

 

Mene je bolj prepričalo to, da je zadeva cross save, tako da če mi bo manjkal lobby ali bi rad igral na PCju bom šel na PC, ko mi bo sedel kavč pa PS5.

Jebiga, Ps5 ima svoje prednosti: sediš na kavču, velik TV, na PS5 imaš voice chat kar preko joypada, ne rabiš tipkat.

 

 

Ko pomislim na fiasko D2 Immortal si samo rečem: budale na Blizzu, nardil bi hud D2 remaster takrat, pa samo bi dodali, da lahko cross save imaš ali cross play tudi na mobilnikih. Ker res včasih sede, ko kje čakaš, nimaš kaj delat, pa bi rad na hitrco poknil Hell Mefista, progress pa shranil na server, kot bi bil doma...

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...