Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 2 urama:

 

 

@MesarMate kolk MFja ti to furaš da ti tko fino dropajo stvari?

 

Shako je biu ob cca 60mf-ja.. mel sm takrat sam rhyme scit pa na bootsih,rokavicah po 20 mfg.. Zdej ga mam cca 170 in je zacel kr padat.. 

 

Sem respeckal v blizz, tko da zj furam krave, andy, ancient tunnelse, mefi.. Kokr sm pogosto obzaloval studenstka leta, da sm prevec pregeekov namest da bi druge stvari pocel, se sedaj spet zavedam kok je spil drogeraski o.O

 

Stash je pa ceprav vecji, kaml premejen xD ... 

 

PG-emi so zakon.. Jz napogosteje uporablam da:

-Nardim socketan item.. Prej je bil bug, da ko si eth armor uporabil s tem receptom je dobil dodatnih 50% defenca. Tko si meu po 1K def base armor, sam to so zal popravl sem nekje zasledil :( 

-Rerollas Grand charm (ki je vsaj v Worldstone Keepu na Hell padel), zelo so vredni GC ki jih Baal pusti, ker lahko zarad visokega item lvla sam tist rolla kot skiller s 40 lifa.

-Craftanje caster amuleta.. sam za to se uposteva tut char lvl, tko da se menda ne splaca pred 90 lvl-om, ampak sej to bo kmal :D 

 

Ce res odvec hodjo, se jih pa proda... vcas je blo cca 20 pgemov 1 PUL..  chippede pa redno pobiram, da rune nadgradim... pogosto to opravilo velje za preobilno, sam kr hitr prides do recimo kake LEM rune in nardis Treachery (imo najbols early/mid game armor za vsakega merca al pa melee lika)

 

uredilo bitje MesarMate
Povezava do prispevka
MesarMate reče pred 18 minutami:

 

Shako je biu ob cca 60mf-ja.. mel sm takrat sam rhyme scit pa na bootsih,rokavicah po 20 mfg.. Zdej ga mam cca 170 in je zacel kr padat.. 

 

Sem respeckal v blizz, tko da zj furam krave, andy, ancient tunnelse, mefi.. Kokr sm pogosto obzaloval studenstka leta, da sm prevec pregeekov namest da bi druge stvari pocel, se sedaj spet zavedam kok je spil drogeraski o.O

 

Stash je pa ceprav vecji, kaml premejen xD ... 

 

PG-emi so zakon.. Jz napogosteje uporablam da:

-Nardim socketan item.. Prej je bil bug, da ko si eth armor uporabil s tem receptom je dobil dodatnih 50% defenca. Tko si meu po 1K def base armor, sam to so zal popravl sem nekje zasledil :( 

-Rerollas Grand charm (ki je vsaj v Worldstone Keepu na Hell padel), zelo so vredni GC ki jih Baal pusti, ker lahko zarad visokega item lvla sam tist rolla kot skiller s 40 lifa.

-Craftanje caster amuleta.. sam za to se uposteva tut char lvl, tko da se menda ne splaca pred 90 lvl-om, ampak sej to bo kmal :D 

 

Ce res odvec hodjo, se jih pa proda... vcas je blo cca 20 pgemov 1 PUL..  chippede pa redno pobiram, da rune nadgradim... pogosto to opravilo velje za preobilno, sam kr hitr prides do recimo kake LEM rune in nardis Treachery (imo najbols early/mid game armor za vsakega merca al pa melee lika)

 

 

WTF kako si ti že do 170 MF za na Hell farmat prilezel ffs... Kake pa maš resiste s takim gearom al gear swapaš tik pred killom? Sem pa jaz na nightmare MFjal z cca 120 MFja pa sem skos rumenje al pa low lvl sete pobiral od običajnih tarč. Ta boljše stvari dosedaj - Rockstopper, Goldskin in Talrasha helma so mi pa čist od random mobov padle... 

 

 

Povezava do prispevka

Ptopaz v Shaki je 74 + 29 nagel + rare bootsi 21 mf + chancice 26 + rhyme 25.. 175%..  o.k... ja resisti so precej v pizdi, sam sej ne rabis :D Merc s perf 20dr gazo in treachery vse potanka

 

Smuk reče pred 44 minutami:

Jaz imam tak zegn glede dropov, da sploh ni več smešno. Furam 110 MF na normal in je baal zelo radodaren :D

 

Kaj pa lahko normal Baal pusti da bi se ga farmal ? :nicjasno:

uredilo bitje MesarMate
Povezava do prispevka
Smuk reče pred 45 minutami:

Jaz imam tak zegn glede dropov, da sploh ni več smešno. Furam 110 MF na normal in je baal zelo radodaren :D

 

Dejansko lohk dropa par kul nightmare itemom. Mi je dropov soliden barb mace z +2 skill pa precej uporabnih unique itemov. Zdej ga farmam dok ne bom 40, pol pa nightmare

Povezava do prispevka
drevored reče pred 20 urami:

dejmo se naconnectat. jzt bi trejdal 4os monarch za enga nagelringcka :)

 

drgac je pa skelemancer za zacetek kr pocasen pol za farmat. ko bo ladder bo treba soso zacet iz sprve ni druge.

ah kje kolega, samo odvisno kaj farmas pa kaksen gear imas

20 skele, 20 skele mastery, 20 corpse explosion (dokler ne nagrindas geara in respeccas da je samo 1 pika, ceprav honestly nimam pojma v kaj bi dal skille namesto tega :D ) pa insight na mercu, Pit pa krave poclearas ko keks

benefit skelemancerja je da dejansko ne rabis nic geara do hella tako da lahko postackas MF. Do Hell Pita sem prisel solo lvl 60 s sivo socketed celado ki je imela 2 topaza notri :D 

mi pa noce dropnit tier 3 4 socket polearm da naredim jeben Insight, tako da spammam potse

uredilo bitje G.T.I.
Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 3 urami:

ah kje kolega, samo odvisno kaj farmas pa kaksen gear imas

20 skele, 20 skele mastery, 20 corpse explosion (dokler ne nagrindas geara in respeccas da je samo 1 pika, ceprav honestly nimam pojma v kaj bi dal skille namesto tega :D ) pa insight na mercu, Pit pa krave poclearas ko keks

benefit skelemancerja je da dejansko ne rabis nic geara do hella tako da lahko postackas MF. Do Hell Pita sem prisel solo lvl 60 s sivo socketed celado ki je imela 2 topaza notri :D 

mi pa noce dropnit tier 3 4 socket polearm da naredim jeben Insight, tako da spammam potse

 

ja sej gre sam je pocasen. lahk probas mal finte izvajat pa pullat kravce grupo za grupo in jih chainat sam to ponavad pomeni, da ti merc umre k je ai glup ko kura

 

minus je tud to da ne mors act bossov farmat ucinkovito.

 

trenutno grem tko

pindle da dobim free skelije

frigid un boss ob wp

stony in trist za wirts leg

kravce

pitsi

Povezava do prispevka

fantje jst sem sam vesel da imam neracionalno blokado, da ne igram igric, ki jih ni v physical obliki za konzole

 

vsakič ko odprem ta topick se zahvalim Bogu za to, grem na kolena in nato še poljubim mater

 

ker že kar vidim kaj bi ostalo od mojega urnika, če bi pade tole drogico :D:D:D 

 

tako da u bistvu upam, da zadeva ostane digital-only :D

Povezava do prispevka
MesarMate reče pred 1 uro:

Eh sej bo popustil.. to je sam na zacetku taka droga :whistle: Ko nalvlas in mas neko solidno osnovo, se je lazje vrzdat pa rect "5 runov na dan" npr...

Lahko ti pade 4 soc CV, sam je treba 210 str  (200 eth, kot je vidno zgoraj :wub:) na mercu dobit, da lahko zadevo nosi...

 

Kako, ravno potem ko si geared in naredis 15 runov v istem casu kot prej 5 te potegne v trans grindanja :D 

Jaz ponavadi poslusam kaj zdraven, podcaste, audiobooke etc

 

Drugac mislim da je tud dober "hack" da imas fire golema ki vse aggroja nase z auro

Povezava do prispevka

Jaz sem pa prav padel notri v MF rune. Farmam na veliko in sem dobil kar nekaj dobrih stvari, recimo Shako, magefist, Chance Guards, Tal Amu.

 

Solo sem poharal s sorco cel Hell, zdaj lahko delam hitre farm rune s kar precej MFja. 

 

Se pa lepo vidi, zakaj je ta igra trda droga bil nekoč, saj še danes je hudičevo dober (pun intented). 

 

Aja, pa še to:

če bi mi kdo nekoč rekel, da lahko igraš Diablo na kontroler bi ga imel za zmešanega. Dejansko pa mi je sedaj boljše igrat na kotroler kot M&K celo na PCju!!! Ker imaš vse komande na en pritisk tipke in nič ne rabiš šaltat plus aim je presenetljivo dober, pa inventory management so zelo dobro uredili. Minus je pri velikih eksplozijah loota, kjer se včasih jebem da poberem pravo stvar iz 20+ po tleh ter seveda respecc, ki je nočna mora.

 

Ampak velik kudos devom za kontroller support.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...