Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Katastrofalna izdaja igre. Procesorji brez avx podpore sploh ne morejo zagnati igre.

Blizzard je spremenili temo v podpori na "older processors", da imajo izgovor.

Na tisoče ljudi ne morem igrati. Pomotoma so vključili avx z izdajo končne verzije, beta se je pa igrala na high fps z istimi cpu-ji. 

https://us.forums.blizzard.com/en/d2r/t/avx-issues-game-launches-then-crashes-on-older-processors-cpu/5579

 

Povezava do prispevka
coupet reče pred 53 minutami:

Ka ve kdo, kak rešim mana problem? Morm met skoz pol inventory, sploh faking dropov ne morm pobirat, 4 spelle castam in konc lol wtf

Insight runeword na mercu

 

E: Ce nisi se u NM mas se Lore helmo lah, k je tut mana per kill. Pol ti pa se itemi/gemi z +mana(regen) ostanejo. Ampak na zacetku je pac cim vecji belt pa sam chugga chugga pote :D

uredilo bitje zasledovalec
Povezava do prispevka
coupet reče pred 1 uro:

Ka ve kdo, kak rešim mana problem? Morm met skoz pol inventory, sploh faking dropov ne morm pobirat, 4 spelle castam in konc lol wtf

1. Vec mane

2. Tir rune v sockete

3. Insight runeword staf na mercebarija, ki t8 lahko umre 🤣

 

V glavnem dosti mane, na ringih amuletu in charmih.. pa poglej  ce imaa kaksen skill da ti vrne mano.. sicer pa jaz imam early game Tir rune not.. pol pa Insight pa itak imas ful mane tak da ti ne zmanjka takoj

Povezava do prispevka

Jaz sem pa začel nov lik amazonko. Resnično uživam v njenem playstilu z lokom.

Z barbarom sem se ustavil na hell in ga bom za nekaj časa dal na stran, ker je resnično mučno preden kaj ubiješ, sploh ker imam precej zanič gear.

Bom z amazonko nafarmal boljši gear pa potem nadaljujem:D

Povezava do prispevka

bowazon tud ne bo lahka na hellu :D glih take builde si izbiras k so kar zajebani


drgac sem naredil light sorso in farmal counter. prisezem da sem rabu 30 runov za prvi key. razen je moznost da je ze kak key padel prej pa ga nisem videl, ker me vcasih light immune archerji cakajo v zasedi in se teleportam not v sobo, zacnem castat, countess umre jzt pa tud.

 

a se keyi trejdajo eden za enga? to pomen da nafarmam 9 teh keyov pa lahk odprem portale? sam pol morm se nekoga najdt k lahk ubije zadevscine. moj summon necto mocno dvomim da lahk. 

Povezava do prispevka

kaj ti igras? light sorco, amazonko al trapsinko?

jzt sem zdej naredil light sorco. full je squishy, za tele in lightning rabi dost FCRja (sem en breakpoint pod 117%) tko da MF sploh ne vem kako bi dobil razen pac shako. bosse sem probal andy in meph ampak dost dolgo traja, da ubijem (pa mam eschutas npr). pa tud ce bi bil kill speed good, nima skor nic MFja. tko da ne delam z njo nic drugega kot countess rune.  bom probal se summonerja inkorporirat, ce bo slo.

 

tko dostkrat razmisljam, da bi si mogu enga hitrejsega karakterja naredit za kravce in pit rune, sam pol vedno razmisljam kero opremo bi dal gor, da bi mel MF in ugotovim da je summoner nekak najbolj gear independent in lahko navesis nanj kar hoces. (blizz sorse se mi pa ne da igrat, jo bom prisparal za ladder, da se ne navelicam prehitro)

Povezava do prispevka

Jaz? Light sorc.

 

Drugače eschutas je bait. Tist bonus to lightning dmg je zanemarljiv, ker samo doda flat bonus na lightning mastery, tako da se ne izplača. Evo to je res pro tip ne okol govorit, ampak naredi si Crescent Moon runeword :):)

 

Drugače pa naredi si Lore runeword za začetek, če še nimaš. Kupi light skillerje (moj inventory ima samo 2x4 slotov free) Kupi cheap +3 light amulet (osebno to še vedno uporabljam). Spirit v shield in gasa. Maš že odličen DPS. Največjo razliko drugače naredi crescent moon. Predvsem za bosse, ker imajo visoke resistance.

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka

poznam crescent moon. sam to se mi zdi wpn za bogat build. sam runeword je poceni ampak nima nic drugih statsov razen -light res. zdej ce zamenjam eschuto zgubim 40% FCR in 3 skille. torej bo teleport pocasnejsi in vec mane bo stal. kar je pa zelo neugodno, ker me dobra mobilnost dostikrat resi, ker mam ostalo opremo slabo in nimam resistov.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...