Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Uberji so precej specificni, ker rabis met rez gromozanski dmg al pa nek nacin, da jim preprecis healanje (open wounds, poison).

Dalje, imajo zelo dosti hpja in je crushing blow zelo koristen (dela % monster health dmg)

Kot tretje delajo zelo dosti dmga torej rabis zadost HPja, da te ne one shottajo (+resiste seveda).

 

Vseeno delajo dost dmga tud ce mas dober gear in life tap te poheala skor instantno do full.

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 6 minutami:

Kaj Uberji so res tako zajebani, da se jih ne da z naredit z charom, ki brez problema ubije vse bosse na hell? Pojma nimam pa me zanima :D

Baje imajo ful HPja in se healajo in ti znizajo resistence.. tako da rabis ful resistance... pa vrjetno delajo tudi ful dmg

 

bitsurugi reče Pravkar:

 

Errr... matematika ti ni najboljše šla a? :D 

 

Daj malo izračunaj z vhodnimi podatki kot si jih navedel :D 

Aja 3x3 je

Vedno pozabim mislim, da rabis samo 3 kljuce

 

Ah jebiga treba farmat kljuce

Povezava do prispevka

Uberji se healajo tko da rabiš openwounds in tega mislim da spelli sploh nimajo al se motim? Druga opcija je poison sam to pa traja - sem gledal en Diabloclone kill od mrlamasc ki ga je z poison nova necrotom pobijal cca 10 minut vmes mu je pa en še ene ww barb uletu v igro in ga hotel ubit tko da se je poleg Diablo clona še z njim ukvarjal lol :D 

 

Pa sej hate in terror ključi mislim da so krepko manj ko 50 po kosu. Najdražji je destruction. Moram nabavit natures peace prstan da ga bom lahko hitreje farmal pa tud za baal rune bo uporaben na hammerdinu.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 8 minutami:

 

Dej ne se hecat majstr, kako si pa prišel do Enigme če nimaš sreče? :D

Eeee

 

Pomojeee

Pac ti obvlada nei ma ful info

Pomoje je pofarmal kar se je dalo pofarmat, uno kar je mamjkalo je kupil al strejdal nekako.. ki tip pozna fzl teh strani tzdi za bolj poceni 🤣🤣🤣

Povezava do prispevka

Jaz ti pravim za rolle, pustmo zdaj trejdanje. Tudi zato unid prodajam, ker nimaš ravno dobre šanse za top rolle. Tudi zato folk prodaja unid Gheede in Annije. Raje vrabec v roki kot golob na strehi al kak je že :D 

 

No, glede na to da se ti v prvo zrollal HOTO 40@ potem me res firbec matra kak se ti bo torch zrollal.

 

Lahk ti ga jaz zrollam, če praviš da imam srečo, ampak ti to odsvetujem, razen če nočeš barba imet za alta :D 

 

Povezava do prispevka

Jah dobro, ce si idealist bodi, samo bos slo bolj pocasi

 

Sicer moje mnenje je, da ce se gres te logike v koncni fazi najboljse da gres SP, cim gres MP in neki trejdas karkoli pac, si ze in the matrxi, boy.. ampak ja vsak igra kot njemu pase

 

Ma dvomim, da je podupano. Mislim, ne vem jz sem noob ma glede na cene in kolicno se mi ne zdi.. so pa nekateri ki imajo ful robe in redno prodajajo, ma to mi izgleda kot da jim boti nabirajo 24/7

 

Nisem pa se pogledal kako se to dupa, morem it zdaj  prav me zanima

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
drevored reče pred 36 minutami:

en tal armor mam za zdilat, ce rab kdo

stvari, ki jih rabim so pa: sors/pala torch, tal amu, arachnid, hoz, shako. to je kar se spomnim iz glave. dobrodosle tudi rune.

 

al pa ce mi big boss nakaze 100 eur bom tud zadovoljen

Jaz ti lahko dam trenutno gul+ pul zanj. Je pa res da boš verjetno na bnetu dobil več zanj.

 

Lp

 

Povezava do prispevka
1309976 reče pred 22 minutami:

Mi lahko kdo razloži kako funkcionira trade na d2jsp? Imam itrm, ki ga želim prodati. Napišem post, dobim ponudbo in jo sprejmem. Kako pa od tu dalje?

Povabis ga v igro, najbolj ziher, da normal tezavnost, ker nekateri imajo mule charje in ne morejo v hell ipd

pol tip stisne nate trade v gaymu, da item gor, da ga lahko vidis. Ce ti je ql na d2jsp stisnnes na njegov nick, pol najdes kjer pise GOLD, kliknes in mu nakazes znesek. V igri dasta oba kljukico in to je to

za unga ki prodaja ni neki frke, kupca lahko kdo scammne, sam meni se ni se zgodilo.. ni za reskirat ban za nizke zneske.. ce pa trejdas par jurijev FG pol je dobro da zahtevas medijacijo.. pac tam nek clan foruma sprejme pare in item in pol on to menja

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
1309976 reče pred 31 minutami:

Sem zamenjal gul za shako 120 + gheeds (115/37/13).

 

Nimam pojma če sem ga pokronal ali ne. Bo pa tudi shako moral do jutri počakati na testno vožnjo.

 

Škoda, kaj nisi vprašal prej tukaj. Meni je pred par urami spet en dropnil, mislim, da neki okrog 135 def, dober roll; bi ti ga dal zastonj ali za največ IST-a. Pa Gheeda sem zadnjič šenkal mislim da Shuretu.

Povezava do prispevka
1309976 reče pred 21 minutami:

Sem zamenjal gul za shako 120 + gheeds (115/37/13).

 

Nimam pojma če sem ga pokronal ali ne. Bo pa tudi shako moral do jutri počakati na testno vožnjo.

Napisi tam v srč GUL in bos vidu kolko hocejo golda in kolko hocejo za shako in charm.. pa lahko primrjas okvirno

 

Sicer vedno se da nardit boljsi deal, ce imas potrpljenje in cas al kaksne boljse kanale al vec znanja... al pocakas par tednov, da dropnejo cene al karkoli

 

Sam stari moj ce se bomo sekirali zdej tle za neko igrico od kurca in par 10 eur pol pa hodli v restavracije za 100 euru in vec al kupovali cike al kurbe al drogo al whatever pac nam je fetish in hodli na neke dopuste od kurca al kupovali neke avtomobile v sloveniji, ki kot da fuknes par jurjev cez okno.. da ne govorimo o 99% stvari v trgovinah in jih preplacamo na hard.. pol pa se bomo tle sekirali za neko runo in item v igrici. Ce si zadovoljen to je to :) pol ce ti uleti kdo pametovat kako si se zajebal boli te kita zajebal si se ze, ko si se rodil ali kupil igrico, enjoy the ride :)

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 15 urami:

 

Pala / Sorca high roll inc :D 

 

Jaz sem gor na ps5, dokler mi špil ne crashne...

 

Jinxed me right there :wacko:

 

Jeben Baba 20/16 torch lol...

 

Anyway potem sem delal travi+nihlathak+šenk&Eldritch rune in dobil Gul, Deaths Web +2 -45%, 40% chancies, Gheed 160/12/33 in samo en fucking ključ...  Deaths web sem opazil da je kar iskan na d2jsp in bi morda lahko zanj dobil 2-3k fg :blink:

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 7 urami:

 

Škoda, kaj nisi vprašal prej tukaj. Meni je pred par urami spet en dropnil, mislim, da neki okrog 135 def, dober roll; bi ti ga dal zastonj ali za največ IST-a. Pa Gheeda sem zadnjič šenkal mislim da Shuretu.

Ce se imas Shako, bi ga jaz imel. Bom zacel sorco. Vem da imam UM in LUM runi......kaj vec pa ti verjetno ne morem ponudit:D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

 

Jinxed me right there :wacko:

 

Jeben Baba 20/16 torch lol...

 

Anyway potem sem delal travi+nihlathak+šenk&Eldritch rune in dobil Gul, Deaths Web +2 -45%, 40% chancies, Gheed 160/12/33 in samo en fucking ključ...  Deaths web sem opazil da je kar iskan na d2jsp in bi morda lahko zanj dobil 2-3k fg :blink:

 

Še vedno je dober torch za ga imet, pač dal ti ne bo plus skille, ampak imaš atribute in AR. 

 

Tiber reče pred 59 minutami:

Ce se imas Shako, bi ga jaz imel. Bom zacel sorco. Vem da imam UM in LUM runi......kaj vec pa ti verjetno ne morem ponudit:D

 

Nimam več žal, sem strejdal na hitrco, dokler še ima kako vrednost.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...