Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Bi Rabil kdo kaj od spodaj navedenega? Drugače bom dal kar h kovaču.

4 OS dusk shroud
4 OS wyrmhide
tal mask (def 103)
mavinas icy clutch
frostburn
skiller +1 warcries/7%FWR
trangoul armor
hyperion 3 OS
IK maul (37% CB)
twitchtroe (20/20/25/25/10/10)

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka

trik je v temu da ne smes pricakovat dropov

 

pac karkoli farmas ali so to kravce, pitsi, keyi, diablo, baal nima veze. glavno da si nardis ucinkovit plan in pol optimiziras ta plan. tvoj cilj ni dobit dropov ampak pobit cimvec v cimkrajsem cajtu. pol k mas farm path zoptimiziran pa sam pades v trans in grindas.

 

z necrojom sem farmal pindle za skelije in krave, ker je pac to blo najhitreje.

 

s sorso sem farmal marsikaj. ancient tunnels so mi sli najbolj na zivce ker noces nehat v act2 ker je dolga pot iz spawna v novi igri do wpja. takisto act 3. poleg tega je v act 2 dolga pot iz tpja do wpja.

 

zdej recimo farmam:

act5 spawn, wp, eldritch, shenk, wp (tp tle prispara full malo), pindle, tp, wp v river of flame, chaos sanctuary, tp, wp v worldstone, pofarmam worldstone (neugodne mobe preskocim), baal kill, exit game

 

k pucas chaos sanctuary ne razmisljas kaj bo boss pack dropal ampak samo kako se bos pozicioniral, kam bos merca poteleportiral, kako bos monstre najbolje zadel s spelli, ipd. torej razmisljas samo kako bos najhitreje pofarmal vse in samo gas gas gas.

 

pol pa dropi pridejo vsake tolk cajta.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 44 minutami:

Pa kaj me jebe igrica grem v queue me fiune new charater ocitno offline, dam online in me s5 fukne na 200 queue

A ni že splošno znano, da skenslaš prvi queue in pol stisneš online? Butasto, ampak vsaj da se tako.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
shure reče pred 3 urami:

A imate zdaj že vsi na PC-ju? Bo treba res še to nabavit, sploh če se bo Uberje delalo.

Ma ne rabis. Bitsu ima vse

 

Meni je skoraj boljse na PS5

Ba pc je edino ql ki je multitasking alt tqb ipd

 

Meni je celo MP boljsi na konzolah

Na pcju so samo neki traiding lobiji, cw hoces najt baal run je tezka

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...