Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

pizda kolko so dragi tej torchi za sorco in paladina, se najbolj gnil ise prodajajo za 800fg 

to pa je precenjeno 

 

 

ima kdo nasvet za Nihlathaka in une exploderje????

 

zdej na pcju ko sem respectal v pure lightning mi gre sekar dobro to farmanje kljucev.. edino ko pridem h zgoraj omenjenem prascu mi stisne v guzici in zacnem panicno stiskat vse tipke na random.. enkrat vspe drugic eksplodiram :)

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Za sorco sem dal 1100, za pala torch 16/10 pa 300. Zadnjega mi je en ponujal 12/13 za 250, a sem bil tačas v hribih.

 

Za Lo runo sem uspel iztržiti: sorc torch, pala torch, asa torch, druid torch, soliden MF gheeds charm, tal armor. Mogoče bi lahko še več, a se mi ni dalo dalj časa viseti na prenosniku in iskati ponudbe.

Zadnja dva torcha sta bila kupljena za smešni ceni (30 in 40 fg), pa nista najnižja rolla.

 

Me pa že mineva čar grinda na d2r. Enostavo vzame preveč časa, glede na potencialo korist. Ki je pa v hitrejšem in bolj efektivnem grindu.

 

Me pa zanima do katere mere sem padel v d2r in kako težko ga bo dati na stran.

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka

ah koncno sem se naucil farmat keyje in teleportat baal rune 

 

imam prvi 3x3 set od zdaj naprej pa samo gas

na pcju z misko se je lazje teleportat oz tudi s kontrolerjem.. na ps5 neki skace levo desno in imam obcutek da je celo za kaksen frejm pocasnejse , v glavnem ni tako dober feel

 

evo nafarmal sem 2(3x3) klucev zdaj rabim @bitsurugijevo pomoc

s tem da imam nek budgez smiter build in biga rad probal in pac da mi krijes hrbet haha

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 14 urami:

ah koncno sem se naucil farmat keyje in teleportat baal rune 

 

imam prvi 3x3 set od zdaj naprej pa samo gas

na pcju z misko se je lazje teleportat oz tudi s kontrolerjem.. na ps5 neki skace levo desno in imam obcutek da je celo za kaksen frejm pocasnejse , v glavnem ni tako dober feel

 

evo nafarmal sem 2(3x3) klucev zdaj rabim @bitsurugijevo pomoc

s tem da imam nek budgez smiter build in biga rad probal in pac da mi krijes hrbet haha

 

 

Komot. Bom online čez par urc, saj si mislil na Pcju a ne?

Povezava do prispevka

ma ne sej je slo mislim uberje mi ni pustil da pridem not, une mini boske je slo, sam ki nimam enigme pac =))))

 

anyway prodal bom ta smiter gear, ki ga imam.. al pa ne vem ce bo bitsu en dan izginil mogoce pride prav =)))

 

od zdaj naprej samo se kljuce farmam, gnile torche prodam za napitnino in to je to kar se tice d2.. ko pade hud torch pa si kupim enigmo in caw 

its was fun drugace, sem za padu not kot dzanki  v starih casih za d3..

nek real money sem porabil, ker pac ne da se mi vec tolko grindat in sem noob in nimam dovolj info in se mi enostavno ni dalo gledat vas kako sopate jaz pa se jebem neki pocasi, pol pa ko sem kupil eno stvar, sem hotel se vec jbt ga =))))

 

skoda da je game star 20 let in je vse ze znano v nulo in dobis vse info na netu, to mal skrajsa čar ampak okej, meni kot noobu je bila ql. pizda se beto ko sem igral prva dva acta mi je dogajalo in sem imel obcutek kot da so mi senakli pol igre :)

 

komaj cakam D4 ko bo vse na novo za raziskat.. builde, opremo ipd ipd.. upam da bodo runewordsi al nekipodobnega :)

upam tudi da bo trade dobro implementiran v igri, da bo nek trade gold al neki, ki tako bi sluzil blizzard in bi bil odobro tudi za igralce. ne pa da se jebes z nekim third pary. sej v D3 je bila sam pol so skenslali, ne spomenm se vec zakaj.

Povezava do prispevka

Jaz sem se kljub temu, da sem bil back in a days kar konkretno obseden z D2 in da sem bil prepričan da vem vse, vseeno naučil dve novi stvari - da lahko za 3pgm rerollaš gc in da armor, ki ima %ed vedno rolla max def.

 

Drgač pa so se mi lepo začel nabirati Isti, že razmišljam kaj si bom lepega omislil :) Pa če rabi kdo unid torche po 2 ist / kom so več ali manj skos na voljo.

Povezava do prispevka

Kot je rekel GTI

 

Tako ti bom povedal meni se s paladinom ni dalo farmat tega. S sorcpo pa gre bp..

 

Naredi si sorco ni druge.. sej ce mas paladima casterja je dober gear.. glavno da imas FCR 105 da se hitro portas, resistence okoli 70 in tam vsaj okoli 80 lvl char, da gres lightning build in delas nek okej dmg.. pa uni prstan si dej gor Nature Peace, ker uni v Act5 zna bit kurac, sploh ce ne delas dovolj dmg da hitro vse pobijes preden ti zacnejo explodirat v faco.. in ce vidis kace na poti do njega samo dej quit ker ce se premikas v uni zeleni megli si takoj mrtev ;) mialim se da, ma se ne izplaca reskirat, ki pol mores revivat merca in je kurac

 

Druga varijanta je da zagonis 200 250 dolarjev za enigmo na d2jsp al pocakas da dropnejo cene ko pride ladder i guess

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
drevored reče pred 8 urami:

shure a mape si se naucil al skos isces?

 

k od waypointa so samo tri razlicne moznosti, ki jih prepoznas takoj. pol zadnji level pa dolocis stran glede na slike ocesa na stenah zida.

To za Nihla govoriš? Mape sem vse naštudiral (hvala Llama), razen za Arcane sanctuary ne vem, če je kaj, ker so 4 opcije. Mah, bom zlevelal res vmes Sorco, ko se naveličam farmanja.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
shure reče pred 1 uro:

Kak endgame build priporočate za Sorco na PS-ju? Blizzard vem da odpade, verjetno tudi Meteor iz istega razloga? 

 

Za farmat kljuce chain lightning

 

Uni kurac v act 5 je kaksen krat immun na lightning, ma redko.. docim tej njegovi so veeno na cold.. tudi counthess je na cold se mi zdi.. ma chain lightning je najboljse, dokler nimas call to arms za jih s hibridnim buildom rejpas 🤣🤣

 

Sam se bos jebal s temi immunitiji od hella naprej.. to si vzami v zakup

 

Sorc ni ko paladin ki lahko farma vse, vsaj ne z budget buildom

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

kaj se mi je pa vceraj zgodilo. grem shenka ubit in zaslisim zvok k pade runa. se teleportiram okrog in je bil Vex offscreen. hotu me je spil zajebat lej kao ti dropam runo sam je ne bos videl hehe.

 

drgac pa morm rect, da sem mal prevec igral in je zacelo negativno vplivat na moj lajf. tko da bo treba malo smirit.

Povezava do prispevka
shure reče pred 1 uro:

Saj Sorc bo za specifične stvari, za Nihlataka je verjetn Hdin vseen boljši? Tnx, bom pogledal mal kako razporedit.

Ma nene rabis teleport za vse je boljsi sorc, dokler nimas enigme :) in pol ko imas call to arms he s5 noljsi sorc 🤣

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

ne vem ka jje mislil 2 stvari so

 

1. ko bo visok queue bo igralni cas omenjen ,da lahko vec ljdui pride not

2. sejvi bodo bolj pogosti in regijonali, kar pomeni da ne vem tocno, vrejtno ne mroes z vpnjem al whatever v drugo regijo na server delat clone diabla al whatever v zvezi z duppanjem itemov mogoce bu

Povezava do prispevka

glede prve tocke je mal cudno napisano z njihove strani, ampak kar jaz mislim, da pomeni: kako dolg cooldown med joinanjem iger bo odvisen od tega kako obremenjeni so serverji. ce so serverji neobremenjeni lahk runnas pindla skos. ce so serverji obremenjeni ni vec 1 min cooldown ampak se lahko podaljsa, zato da vec folka lahk noter spustijo.

Povezava do prispevka
1309976 reče pred 1 uro:

Kaj pa je novega?

 

https://us.forums.blizzard.com/en/d2r/t/unable-to-join-friendpublic-game/50924

 

Serverji so od danes na skrivaj splittani. Torej EU ima vsaj dva podserverja in ne moreš joinat frenda, če ga pač da na drugi podserver. To pomeni težji public gami, trejdanje praktično onemogočeno, vse samo zato, da so queue manjši. Ne moreš joinat niti če daš ime/psw igre, ker igra smatra podserver kot ločen server.

 

Iz lsabega na slabše. Prej si pač čakal, ampak si prišel not in si delal kar si hotel, sedaj pač prideš prej not, s pol frendi ne moreš igrat, ne moreš trejdat ipd.

Totalna glupost. Raje bi pofixali client crashe, ker queue ni bil preveč moteč, moteče je blo, da si šel notri, pol ti je crashnila igra in si spet moral v queue.

 

Boljše serverje ne a?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...