Skoči na vsebino

Fallout


cin der

Priporočeni prispevki

Ni panike, jaz sem razumel kot komentar na serijo splošno. Pa do zdej sm sam 4 dele pogledal, tk da nisem še pri teh "drkih". :P

 

Po do zdej ogledanem lahk rečem, da je tokrat elJeffe opravil delo z odliko, sploh v primerjavi z ostalim materialom za gejmerske duše.

uredilo bitje NixoN
Povezava do prispevka

Pogledal do konca. Men je totalno presenecenje da je stvar cist ok, ker po prvem trailerju sem pricakoval mega smeti.
Lepo so ujeli svet Fallouta, mesanico humorja, gora in dofukanih sutiacij in karakterjev, pa Vault tec in njihovi poskusi v Vaultih.
In en kup malih detajlov od hrane, mr handya, brahmini, heckanje terminalov je direkt iz igre...
Imo celo boljs kot The Last of Us serija ujame igro.
Pa ce ste opazli ko je konc vsakega dela in se zacnejo creditsi, zmer pokaze z leteco kamero eno lokacijo iz iger, par jih je dost prepoznavnih.


Pogresal sem supermutante, energijska orozja (ma drgac en soldier v enclave laserski gun v roki) in deathclave. Verjetno dobimo v drugi sezoni ki mislim da je ze potrjena.

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 5 urami:

4 je top, pa nuka world/far harbor/automatron dlcji so mega kul

 

meni je 76 bil fun sam je realno turd

 

preigraj rajs 3 prej

Prej sem eno uro guglal za reviewi in bral forume, gledal YT in so ful različna mnenja. Ful folka pravi da so 3 in 4 smeti tudi, enim kot tebi pa sta en al drugi dober. Ma ne vem, po moje bom realno dvojko preigral še enkrat in je to to :D

 

Drugače pogledal lihkar do konca, mi je ok, edino malo razredčeno, bi rad da zgodba hitreje napreduje in da je malo več akcije, skoz se mi je po malem vleklo.

Povezava do prispevka

Pogledu do konca. Wau! Keri retardi so to pisal? Ne moreš verjet! LOL! :rofl: Ta cold fusion ni bil nič drugega kot MacGuffin. Najbolj so me pa nasmejali zakaj sploh pride do atomskega uničenja. Monopolisti v lovu še za večji dobiček in monopol fuknejo Zemljo v luft. Ker je vsakomu jasno, da se monopol in največji dobiček dela takrat, ko gre zemlja v kurac in se število prebivalstva zmanjša na promil. Pomojem to res blazne dobičke delajo s temi vaulti. Res svaka čast piscem za to logiko!:avadodo:

Zjebejo NCR, a pol nakažejo, da se bo druga sezona dogajala v New Vegasu. Res so faking majstri!

 

 

Res blagor unim, ki jim je bila ta nanizanka neki kar je ful dobr.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 6 urami:

Prej sem eno uro guglal za reviewi in bral forume, gledal YT in so ful različna mnenja. Ful folka pravi da so 3 in 4 smeti tudi, enim kot tebi pa sta en al drugi dober. Ma ne vem, po moje bom realno dvojko preigral še enkrat in je to to :D

 

Drugače pogledal lihkar do konca, mi je ok, edino malo razredčeno, bi rad da zgodba hitreje napreduje in da je malo več akcije, skoz se mi je po malem vleklo.

f3 ne bi pricakoval tolk hejterjev

f4 je edini problem da je mega popreproscen v primerjavi z ostalimi in majo prakticno vsi problemi eno rešitev (guns blazing)

je pa fun in prvic v FO seriji vsaj dostojen gunplay

meni je tudi base building zabaven, pa to zbiranje pokemonov settlerjev

Povezava do prispevka

Trojke in štirice se ne mara, ker so simplificirane karikature F1 in F2 brez tistega, kar ju je delalo posebno.Prvenca sta bila zgodbe ljudi v fucked up situaciji, kjer si vsi na svoj način hočejo izboriti svoj kotiček pod soncem na svoj način, hkrati pa je upanje in izboljšanje te fucked up situacije gonilo večine fakcij, tudi super mutantov. Upanje in triumf človeštva so bile glavne teme. Višji cause, ali za svoje pleme, ali za svoj vault, igre so se igrale z ful enih tematik, ki grejo Bethesdi čez glavo. Ta vibe je imel tudi New Vegas, ki je tudi čislan masterpiece, edini hejterji so Bethesda sami, kar se tudi v seriji vidi.

Trojka in štirica sta pa boring individualna questa v depra deželi, ki se zdi da so vsi odnehali. A ste vidli mojga sina, a ste vidli mojga fotra. Par lepih set piecov, par dobrih smešnih dialogov, ok combat za čas recimo, ampak to je to. Ni globjih filozofskih vprašanj, vse je na prvo žogo, tak pop rpg, postapoc Skyrim je in nič več. 
 

Dost on point, east coast with a cowboy hat

 

IMG_7651.jpeg

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...