Skoči na vsebino

[multi] Hogwarts Legacy


TheToon

Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 6 minutami:

Preden sem sploh začel uporabljal lock on (na začetku ti igra sploh ne pusti, če se ne motim), se mi je tako zdelo bolj intuitivno. Kasneje nisem več nič spreminjal in mi je tako čisto v redu. Bom za hec probal še drugo varianto. Thx.

Js sm to zamenjal šele po 30h ko sem dal difficulty nazaj na hard in me je motilo da game včasih noce spremenit targeta mene pa 4 carovniki napadajo 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Ni še nekdo pisal, da je inventory full majhen in priporočal neke misije, da se poveča? Ve kdo? 

 

Full mu gre na jetra, ko vidim loot in ga ne morem pobrat :D

Merlin's trials je to. Drugače pa lahko iz prve prodaš karkoli je nižji level ker videz oblacil se ti itak shrani za vedno ko jih najdeš 

Povezava do prispevka

@tomazekNajprej se osredotoči na main story in assignmentse od profesorjev.

Raziskovanje gradu je ful zabavno, ampak boš prej ali slej naletel na predele, ki jih ne moreš doseči brez spellov in pol kasneje boš samo še iskal kje je bilo kaj, ker je zadeva res huge in polna loota.

Ne delat moje iste napake.

 

Za inventar imaš Merlin puzzles. To se ti bo odkelnilo dokaj zgodaj v igri, samo napreduj po zgodbi.

Če imaš poln inventar in ne moreš pobrati neke zadeve, ki si jo našel, jo pusti tam za kasneje. Ne uničuj opreme, ker jo boš kasneje lahko prodajal in bo to tvoj glavni vir denarja.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 3 minutami:

Js sm to zamenjal šele po 30h ko sem dal difficulty nazaj na hard in me je motilo da game včasih noce spremenit targeta mene pa 4 carovniki napadajo 

Aha. Jaz sem šele na ene 15 ur in nisem imel preveč težav, ker ti un prompt za parry ali dodge itak ful pomaga.

Povezava do prispevka

Realno loot sploh ni važen, denarja je v igri več kot dovolj (lahko loviš živali in jih prodajaš, tako da ga je vbistvu neskončno), za kupit pa itak ni neki (vse za upgrejdanje loota in vse consumable zelo enostavno proizvajaš v room of requirements), razen, če greš delat 100%. Takoj, ko odpreš chest in ti javi, da nimaš placa v inventoryu, je loot že generiran in se nazaj ne splača vračat (razen za un drobiž). Če se ti to zgodi, uničiš en green v inventoryu. 

 

Nardiš misijo, greš v room of requirements, identifijaš iteme, pobereš pote, greš do prodajalca, prodaš shit, greš na novo misijo. 

 

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 13 minutami:

Niti ne če si js in 20h ne veš kako se odprejo 

To je res malo neumno, ker sem tudi sam rabu do skor čist konca main storya da sem pogruntal oz je blo razloženo :D Je bla prva intucija kr prava kaj je treba, samo sem izvedbo zgleda zajebal, pa nisem več poskušal (zgleda treba it dost stran od skrinje da se resetira in lahko poskusiš pravilno)

Povezava do prispevka

Mene pa je minilo za danes, tudi zato, ker se ne počutim nekaj ok. Ampak, fuck me. Še nikoli mi ni tak dolgo snemalo nobene igre. Sem jo dal snemat že dopoldan in konzolo 2x obudil iz rest mode... poženem popoldan in igram uvod... pridem do šole in napiše, da še ni naloženo. Spet čakam pol ure in sem potem po prvi prespani noči dal na pavzo za danes. Res sem bil prav jezen, ko po vsem času in preigranem uvodu (brez preskakovanja cutscene) igra še vedno ni bila do konca nameščena.

Povezava do prispevka

Ma BR pogon v peti plejki je neki prizadeto počasnega, slabega in glasnega. Majketi, da je PS3 BR pogon bil tišji, čeprav je pač konjzola bila toliko glasnejša, da morda nisem slišal BR-ja :D. Ampak all in all, glede na to, da je Zoni bil med vodilnimi BR playerji je tole sramota. Edino, kar manjka, je da še se začnejo pokvarjat. 2/10 komponenta. Eno točko dobi, ker dela, drugo pa za support fizičnim medijem. Vse ostalo je zanič. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Mene pa je minilo za danes, tudi zato, ker se ne počutim nekaj ok. Ampak, fuck me. Še nikoli mi ni tak dolgo snemalo nobene igre. Sem jo dal snemat že dopoldan in konzolo 2x obudil iz rest mode... poženem popoldan in igram uvod... pridem do šole in napiše, da še ni naloženo. Spet čakam pol ure in sem potem po prvi prespani noči dal na pavzo za danes. Res sem bil prav jezen, ko po vsem času in preigranem uvodu (brez preskakovanja cutscene) igra še vedno ni bila do konca nameščena.

Isto je bilo pri meni. Očitno imajo nek čuden način za inštalacijo, kjer hkrati nalaga iz Blu Raya in interneta. Sem googlal in je veliko folka imelo iste težave (ne glede na hitrost interneta).

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Isto je bilo pri meni. Očitno imajo nek čuden način za inštalacijo, kjer hkrati nalaga iz Blu Raya in interneta. Sem googlal in je veliko folka imelo iste težave (ne glede na hitrost interneta).

 

Točno to je bilo. Ampak tistih prvih 100%, ko piše copying je BR pogon glasen kot hudič, potem pa nič več. Celo, če sem šel preverit za update mi je pisalo, da imam latest version. Šele, ko me je igra sama opozorila, da ne morem nadaljevati (in to po preigranem uvodu, ki tudi ni glih kratek), sem pod downloads šel in videl, da še kar nekaj snema. Kar lame...

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 59 minutami:

Ma BR pogon v peti plejki je neki prizadeto počasnega, slabega in glasnega. Majketi, da je PS3 BR pogon bil tišji, čeprav je pač konjzola bila toliko glasnejša, da morda nisem slišal BR-ja :D. Ampak all in all, glede na to, da je Zoni bil med vodilnimi BR playerji je tole sramota. Edino, kar manjka, je da še se začnejo pokvarjat. 2/10 komponenta. Eno točko dobi, ker dela, drugo pa za support fizičnim medijem. Vse ostalo je zanič. 


to. Meni je ratal en glavnih razlogov, da se pogosteje odlocim za digital spil. Prav v slabo voljo me spravi, ko se zasuce

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...