Skoči na vsebino

[multi] Hogwarts Legacy


TheToon

Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 2 urama:

Mene je sfukala mentaliteta From iger, ce nekaj ne gre, stoj tam in poskusaj. No, stal sem v šoli pred onimi puzzle vrati in preracunaval kak naj not pridem eno uro. Obupal in pol ure kasneje najdo tisto kar rabim, da dejansko resim puzzle.

Obupal si nad puzlom,  ki je narejen, da ga lahko osnovnošolci pogruntajo? Ne vem no, jaz tega ne bi ravno javno na forumu okoli razglašal...

Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 7 urami:

To ne mors verjet, kake preberes tule gor od supposed 40+ y/o "gejmerjev"

 

"Ni mi všeč, da bi moral tolko krat spele menjavat" top kek, model, ti res ocitno rabis celoten gaming setup prodat prvemu, ki ga poznas, ker tole ze zdavnaj ni vec zate :rofl:

 

Res pardon za offtopic, sam ka je naslednje? Ni mi vsec, ker je treba R2 prtiskat za streljanje? Ni mi vsec, da mors tolkokrat tiscat desno gobico naprej pri hoji?

Lol, tole si se pa zapel za res najbolj upravičeno kritiko v celotni temi no. :D

Spellov je enostavno več, kot imaš (predvsem na začetku) slotov za instantno castanje. Šele kasneje si lahko odkleneš dodatne 3 loadoute, ki olajšajo čaranje.

Preklapljanje med spelli znotraj menija, namesto med samim igranjem, JE leseno in uničuje pacing. Tomazek ima tukaj 100% prav.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pol pa naj spila dlje cajta, pa si odklene inventory slotse, lol no :D Verjetno je z namenom na zacetku tolk preklapljanja med meniji, itak, je leseno ko kurac, sam se ti dodatni loadouti dost hiter zacnejo odklepat, ce se ne motim? Al traja dobesedno 10 ur questanja, da dobis tadrug pa tatretji loadout?

 

Sam tipi kot je on majo attention span krajsi od zlate ribice, good luck with that potemtakem, bom nehal podjebavat

 

@ke_kit nisi ti tut Potterfag, al mam v narobnem spominu, da si tam cca 2007 sodeloval pr debatah o tazadnji knjigi tule gor? :)

uredilo bitje 5Stringed
Povezava do prispevka

Ej, čisto odvisno kako se lotiš igre. Jaz sem zabil kake 10 ur v raziskovanju gradu/sveta in opravljanju side questov, preden sem šel na main zgodbo.

Ko so se mi odprli talenti, sem imel na voljo 18 točk za level upanje. :D

 

Zato sem tudi svetoval tomazku, naj ne naredi iste napake in se najprej loti main zadev, da se mu odklene čim več spellov in ostalih zadev, ki ti pomagajo pri raziskovanju.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
nimious reče pred 22 minutami:

Vsak ki zna šteti do 9? In seštevati do 30? Res ne rabiš bit Einstein da pogruntaš, da je puzzle o številkah. Pa da samorog zna predstavljati številko 1. Pa da 9 glava hidra zna predstavljati število 9. Pa da 8 nogi pajek zna predstavljati število 8...

 

To ze. Sem vse to dojel. Mene so sfukali stirje pajaci za katere nisem imel pojma koliko izrastkov imajo. Potem sem pa mislil, da je point nekje drugje.

Povezava do prispevka

Filmi ful stvari iz zgodbe pa iz lore-a spustijo. Tretji film je se sel kolker tolk po zgodbi, (razn na konc, ko potujeta Harry pa Hermione nazaj v preteklost, tista scena v filmu je bla cist drgacna ko v knjigi recimo) pol od GoF so ga pa zaceli dokaj srat s filmi, vsaj zame. Cel Triwizard Tournament po svoje naredli, spustili vmes par stvari v zgodbi o familiji Crouch, niso dali not one vilinke Winky, ki je mela kr vidno vlogo v knjigi... Pa GoF igrca je bla gladko najslabsa v celi seriji HP spilov, razn ce si mel dva kolega ob sebi, da si igral coop z vsemi tremi glavnimi akterji. No, AI teh glavnih akterjev, ce si igral sam, je bil porazen, strazarji iz Obliviona majo vecji IQ ko pa Ron in Hermione v Goblet of Fire igrci :D

Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 31 minutami:

Filmi ful stvari iz zgodbe pa iz lore-a spustijo. Tretji film je se sel kolker tolk po zgodbi, (razn na konc, ko potujeta Harry pa Hermione nazaj v preteklost, tista scena v filmu je bla cist drgacna ko v knjigi recimo) pol od GoF so ga pa zaceli dokaj srat s filmi, vsaj zame. Cel Triwizard Tournament po svoje naredli, spustili vmes par stvari v zgodbi o familiji Crouch, niso dali not one vilinke Winky, ki je mela kr vidno vlogo v knjigi... Pa GoF igrca je bla gladko najslabsa v celi seriji HP spilov, razn ce si mel dva kolega ob sebi, da si igral coop z vsemi tremi glavnimi akterji. No, AI teh glavnih akterjev, ce si igral sam, je bil porazen, strazarji iz Obliviona majo vecji IQ ko pa Ron in Hermione v Goblet of Fire igrci :D

Si prebral vse knjige? Dej povej mi neki. V filmih me je prvič ful presenetilo da sta na koncu skupaj pristala Ron in Hermione. Nisem sploh videl nekih znakov za to razen v zadnjih 2 filmih mal. Skozi celo sago sem imel filing da je več namigov da bi z njo na koncu bil Harry kot pa Ron, ki je bil kot nek comic relief karakter iz klasičnega 90s sitcoma. Včasih do take mere da me je prav motilo, ker mi je drugače všečen karakter.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 minutami:

Tnx za tip :D

 

So to kje povedali?

V igri? A to pričakuješ, da bodo napovedovali prihodnost. :D

Ne, pač dogaja se v 18. stoletju al neki. Harry Potter se odvija v sodobnem času.

Legacy je v naslovu z dobrim razlogom. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

 

Tnx za tip :D

 

So to kje povedali?

Developerji so govorili o tem že dolgo prej. Te pa popolnoma razumem ker kar se tiče načina govorjenja, različnih ras in seksualnosti in tega, to gladko sede v 21 stoletje. To me je isto zmotilo mal pri ragnaroku na zacetku ma sem se hitro navadil.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

V igri? A to pričakuješ, da bodo napovedovali prihodnost. :D

Ne, pač dogaja se v 18. stoletju al neki. Harry Potter se odvija v sodobnem času.

Zato imaš Legacy v naslovu.

 

Saj si videl, da sem šel naročit igro brez, da bi se mi karkoli sanjalo o HP :D S hvaljenjem tu ste me nahajpali in ker itak nisem imel nekih planov do RE4 :)

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 5 minutami:

Developerji so govorili o tem že dolgo prej. Te pa popolnoma razumem ker kar se tiče načina govorjenja, različnih ras in seksualnosti in tega, to gladko sede v 21 stoletje. To me je isto zmotilo mal pri ragnaroku na zacetku ma sem se hitro navadil.

Ma pri ragnaroku je bilo precej mimo, to se strinjam na polno.

V HP svetu se mi zdi mešanje ras in spolne usmerjenosti dokaj logično, ne glede na čas dogajanja, zaradi zmerne progresivnosti tega wizzard communityja. Se mi pa način govora ne zdi tako zelo moderen, kot je bil pri GOWR.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 2 minutama:

Si prebral vse knjige? Dej povej mi neki. V filmih me je prvič ful presenetilo da sta na koncu skupaj pristala Ron in Hermione. Nisem sploh videl nekih znakov za to razen v zadnjih 2 filmih mal. Skozi celo sago sem imel filing da je več namigov da bi z njo na koncu bil Harry kot pa Ron, ki je bil kot nek comic relief karakter iz klasičnega 90s sitcoma. Včasih do take mere da me je prav motilo, ker mi je drugače všečen karakter.

 

Ma ja, skos sta mela tiste najstniske scene, kao "ne upam si povedat, da si mi usec, hee hee, upam da bos ti prvi meni!" pa neki cajta en jezn na drugega polovico knjige, pa pol cez dve knjige spet isto, do konca, dokler ne pristaneta skup eventuelno

 

Ron v bukvah niti ni tolk 90's sitcom char, mogu bi se enkrat it skoz vse knjige, da se cist spomnim za nazaj. Je mogoc dajal vibe onega glupega sidekicka, ki ima srce na pravem mestu, ampak niso knjige nikol takega vajba skoz oddajale. V filmih se definitivno strinjam, da je mogoc blo tk prkazano :D

 

Harry je pa itak bil skoz zacopan v Hermijono, sam je bil too smart for them all in je vedu od prve knjige, da bosta njegov glupi Robin pa Harley Quinn skup pristala na konc. Valda se je ze v Kamnu Modrosti odlocu, da bo v tem primeru rajs napicu sestro od svojga BFFja

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 minutami:

Igrica je vsekakor kul in lepo narejena ter mi ni nič žal, da sem kupil. Vseeno pa opažam, da nisem glih isto hyped/thrilled kot ostali, ki poznate HP svet od prej.

Ma ja, to je nekako za pričakovat. Upam, da ti bo vsaj boj bil dober. Na začetku je malo omejeno vse skupaj, sam pol ko odpreš vse spelle in začneš malo eksperimentirat s comboti, lahko delaš res epsko destrukcijo. Men je res nepričakovano zabaven in rewarding (po moje sem samo jaz tolk labilen, da sem takoj prodan pri čisto vsaki igri, ki ima perfect parry mehaniko XD).

Pa uganke znajo biti res carske. Večinoma niso neki ful zahtevne (predvsem v open world), sam sem naletel na take, kjer sem se počutil res dobro, ko mi jih je ratalo pogruntati.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 9 minutami:

Ma ja, skos sta mela tiste najstniske scene, kao "ne upam si povedat, da si mi usec, hee hee, upam da bos ti prvi meni!" pa neki cajta en jezn na drugega polovico knjige, pa pol cez dve knjige spet isto, do konca, dokler ne pristaneta skup eventuelno

 

Ron v bukvah niti ni tolk 90's sitcom char, mogu bi se enkrat it skoz vse knjige, da se cist spomnim za nazaj. Je mogoc dajal vibe onega glupega sidekicka, ki ima srce na pravem mestu, ampak niso knjige nikol takega vajba skoz oddajale. V filmih se definitivno strinjam, da je mogoc blo tk prkazano :D

 

Harry je pa itak bil skoz zacopan v Hermijono, sam je bil too smart for them all in je vedu od prve knjige, da bosta njegov glupi Robin pa Harley Quinn skup pristala na konc. Valda se je ze v Kamnu Modrosti odlocu, da bo v tem primeru rajs napicu sestro od svojga BFFja

Ma v knjigah je dosti tako, da on Hermijone niti ni dojemal kot ženske. A ni tako, da nekje v enem delu knjige majo debato o tem, pa jo neki na polno užali, ker je tak HE HE VALDA NE BOM Z HERMIONO ČE MI JE BRO

 

Vem pa, da je bil zaljubljen v Kitajko Cho, pa da sta na zmenku žvaljala

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 2 minutama:

Ma v knjigah je dosti tako, da on Hermijone niti ni dojemal kot ženske. A ni tako, da nekje v enem delu knjige majo debato o tem, pa jo neki na polno užali, ker je tak HE HE VALDA NE BOM Z HERMIONO ČE MI JE BRO

 

Vem pa, da je bil zaljubljen v Kitajko Cho, pa da sta na zmenku žvaljala

 

Jaja, sj pravim, Ron je bil do sedme knjige, kar se tice zensk v HP univerzumu, dobesedno maksi

 

Vmes je bil jezn na njo, ker je sla z onim Viktorjem na on bozicni ples, pa pol ona na njega v sestem delu, ko je sral z eno drugo, itd, plus te scene ja ("Hermione... You're a girl!" "Oh, I'm super glad you've noticed!" :D )

 

Pol pa lo and behold sedmi del, ko Ron postane The Playa

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 28 minutami:

Ma pri ragnaroku je bilo precej mimo, to se strinjam na polno.

V HP svetu se mi zdi mešanje ras in spolne usmerjenosti dokaj logično, ne glede na čas dogajanja, zaradi zmerne progresivnosti tega wizzard communityja. Se mi pa način govora ne zdi tako zelo moderen, kot je bil pri GOWR.

Ma tist me je iskreno motilo tko dan ali dva. Potem itak pozabiš na to ker je tako vredu voice acting. Pr Harry potterju mi je pač vseeno. Itak imajo smešne fraze angleži pod vsakim pogojem :D.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...