Skoči na vsebino

[multi] Hogwarts Legacy


TheToon

Priporočeni prispevki

Ne pravim, da to velja za JK, ampak če bi ne konzumiral vsebino in tehnologijo, katere so naredili ljudje s katerimi se ideološko ne strinjam, bi konzumiral zelo malo.

 

Če mi ravno puca kurac za enoroke devetletnike, ki v afriki rudarijo redke kovine in za kitajske sužnje, se ne bom pretvarjal da mi ni vseeno za transe.

 

In še vedno nisem našel ničesar, s čim se ne bi z JK strinjal. Ženska je feministka k noče biološke tipe v femi prostorih. Reasonable i guess? 

 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 3 minutami:

99.9% tega je na Twitterju in Redditu. Ljudje, ki niso terminalno online niti ne vejo za outrage. 

 

Zabavno bo pa gledat GOTY glasovanja ob koncu leta. Že na liste kandidatov jo bo problem dat, o sweet drama.

 

mah, itak šteje samo mn3 lista

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 14 minutami:

99.9% tega je na Twitterju in Redditu. Ljudje, ki niso terminalno online niti ne vejo za outrage. 

 

Zabavno bo pa gledat GOTY glasovanja ob koncu leta. Že na liste kandidatov jo bo problem dat, o sweet drama.

 

Letos ne bo GOTY debate. Pride Zelda 

Povezava do prispevka

Ma ja nerodno na twitterju mogoče. Ta folk ki "bojkotira" so nule in nihče razen njihovih sledilcev ne spoštuje njihovega mnenja za karkoli. Sam pač današnji "mediji" najdejo 1 tweet s 500 lajki in napišejo novico da je ogromno bojkotiranje. Folk ki ne spremlja twitter in teh zadev sploh nima pojma da je kdorkoli bil proti tej igri. Isto ko vidim kdaj da je neka Twitch drama in nek "outrage" za katerega 99% folka sploh ne ve 😅. To so pac ljudje ki živijo v svojem svetu in mislijo da so bog i batina. Največji twitch streamer lahko gre skozi katerokoli glavno mesto, nihče ga ne bo poznal.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče Pravkar:

Ma ja nerodno na twitterju mogoče. Ta folk ki "bojkotira" so nule in nihče razen njihovih sledilcev ne spoštuje njihovega mnenja za karkoli. Sam pač današnji "mediji" najdejo 1 tweet s 500 lajki in napišejo novico da je ogromno bojkotiranje. Folk ki ne spremlja twitter in teh zadev sploh nima pojma da je kdorkoli bil proti tej igri. Isto ko vidim kdaj da je neka Twitch drama in nek "outrage" za katerega 99% folka sploh ne ve 😅. To so pac ljudje ki živijo v svojem svetu in mislijo da so bog i batina. Največji twitch streamer lahko gre skozi katerokoli glavno mesto, nihče ga ne bo poznal.

 

Skoraj kot, da bi bral opis tega foruma.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 3 urami:

Ma ja nerodno na twitterju mogoče. Ta folk ki "bojkotira" so nule in nihče razen njihovih sledilcev ne spoštuje njihovega mnenja za karkoli. Sam pač današnji "mediji" najdejo 1 tweet s 500 lajki in napišejo novico da je ogromno bojkotiranje. Folk ki ne spremlja twitter in teh zadev sploh nima pojma da je kdorkoli bil proti tej igri. Isto ko vidim kdaj da je neka Twitch drama in nek "outrage" za katerega 99% folka sploh ne ve 😅. To so pac ljudje ki živijo v svojem svetu in mislijo da so bog i batina. Največji twitch streamer lahko gre skozi katerokoli glavno mesto, nihče ga ne bo poznal.

večina jih sploh več ne more streamat brez varnostnikov v RL, mal bluziš.

 

poleg tega vsi večji mediji razne trans debate okoli jk rowling povzemajo praktično od začetka in tudi zdaj. kamorkoli boš napisu jkrowling trans boš dubu članke od 2018 naprej. pač je famous, v neki meri zlorablja to za antitrans mnenja, istočasno pa zlorabljajo to aktivisti, da se o tem zaradi nje sploh govori. 

Povezava do prispevka

AMVZ09j.png

 

Tole je NFO

 

Carski clusterfuck, hackneš igrico v podporo Rowlingovi, da bo dobila manj keša

 

To je tako kot razni VonGriffini, ki v podporo Rowlingovi kupujejo igrico, ki ima gay in trans like ter razne LGBT pogovore :rofl: 

 

Kdo bi to razumel

 

Ampak ya

 

Denuvo je broken

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 8 minutami:

Pa baje je dosti insane breakat Denuvo, pač moraš bit na pol genij za kaj takega

 

Sj Empress ni prva, ki ji je ratalo, je trenutno edini cracker, ki se mu willingly ljubi ukvarjat s tem sranjem

 

L. 2018 je Denuvo vlozil tozbo prot onem smrkavcu iz Bolgarije al nekje, ki mu je isto uspelo bypassat, pa je pol bil aretiran

 

Ves anti tampering bullshit samo poslabsuje nove igre, RE: Village je bil skor 100% increase v performancu s krekano verzijo, napram originalni, pa ni edini tak primer

 

Ti avstrijski smrdljivi cigani pa valda vse allegationse, da spili delujejo slabo, zanikajo. Kaspersky AV je par let nazaj on Denuvo anti cheat zaznal kot potencialni malware v Doom Eternalu. Modelom nesposobnim je potekla faking domena od spletne strani in folk ni mogu naenkrat vec igrat iger, ki ga vsebujejo. Najvecja cvetka pa je, vsaj zdej so jo odkrili pri krekanju Hogwartsa, da ce dvakrat ali trikrat zamenjas hardware v racunalniku, bodisi GPU ali CPU, (ja, res ekstremen primer, da bi moral tolkrat menjat komponente, vem, preden se kdo obesi na napisano :) ) se spil zaklene in ga ne mores vec zagnat, ker Denuvo ne pusti tolk sprememb HWID-ja al neki podobnega

 

Vglavnem, dandanes si res ne lastis nicesar vec, ampak je vse na izposojo. Eat zee bugs al neki, js ne kupim nobenga DRM infested bullshita ever :)

Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 42 minutami:

Iiiiin, spil je oficijelno krekan

 

Denuvo, burn in hell pls

neee, zakaj sem fukno 60 e za brezveze

 

  

5Stringed reče pred 11 minutami:

 

 

 

Vglavnem, dandanes si res ne lastis nicesar vec, ampak je vse na izposojo. Eat zee bugs al neki, js ne kupim nobenga DRM infested bullshita ever :)

This is the world you wanted.

uredilo bitje Sovicha
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 urami:

Kar škoda, da je igra postala Assassin's Creed... Sicer ne vem zakaj se čudim, ker to postanejo skoraj vse open world igre :D Ko letiš z metlo okrog in caras revelio, se ti na vsakem koraku kaže milijon markerjev.... Sem delal ene 2 ure in bom raje presedlal nazaj na misije, ker mi je dosadilo. 

Čudno men res ni deloval tko. Edino česar je res velik so kakšni merlins trials. 

 

Drgac pa damn mislim da mam samo še 1 quest in konec. Kr neki... nočem končat 

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 18 minutami:

Čudno men res ni deloval tko. Edino česar je res velik so kakšni merlins trials. 

 

Drgac pa damn mislim da mam samo še 1 quest in konec. Kr neki... nočem končat 

 

A ni na "vsakem koraku" tudi treasure vault (90% je itak slabše kot tisto kar imaš), bandit camp, živalski liar/den,... Vse je nametano povsod po mapi in v veliki večini ne dobiš glih nekaj dobrega... 

 

Ko letiš na metli in klikneš revelio ti v vsakem trenutku kaze 15-20 ikon okrog tebe. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Mnja, ta posejanost, ko enkrat revealaš kaj je na mapi, je tudi mene zmotila. Dokler sem še laufal naokoli peš sploh ni bil problem, sam pol ko dobiš metlo, je takoj OCD nightmare. :D

Mene tolaži to, da je veliko environmental puzlov zelo dobro zamišljenih. Večina je še vedno zgolj brainless ponavljanje nekih opravil, ampak me k raziskovanju žene želja po odkrivanju tadobrih ugank.

Najboljše take zadeve se skrivajo v šoli imo. Depulso rooms so mi recimo res zakon.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...